bugün

90'lı yıllarda çıkmış,meşhur bir mustafa sandal şarkısı.
şarkıda mustafa sandal,arabası olan bir hatuna fakir ama gururlu bir tat ta yakarışlarda bulunmaktadır.
şarkının ismi araba dır.
sene 1993 edirne postahane caddesinde üniversite gençliğinin kendinden geçmesine sebep olan parça.
(bkz: şoförü de var)
mustafa sandal .
orta yaşın, nostalji şarkılarından biridir.
mustafa sandal'ın en bilindik parçalarındandır. çıkışı birçoğumuzun ergen ya da çocukluk dönemine denk gelir. şarkıda bitmeye yakın tempo düşer ve mustafa sandal 'förü de var' der ki bunu ayrıca incelemek gerek. *
güzel mi güzel.
günümüzde yeni piyasaya çıkmış olsaydı eleştiri alması lan böyle şarkı mı olur denmesi muhtemel şarkılardan birisidir.diğeri için;
(bkz: hepsi senin mi)
bir zamanlar mahsun kırmızıgül ün kendi yorumunu katarak söylemiş olduğu parça.
http://alkislarlayasiyoru...---onun-arabasi-var-cover-
89 doğumluların hafızasına ilk yer etmiş şarkılardan biri

(bkz: kara biberim)
beni spor arabadan ve araba yıkamaktan tiksindirmiş bir klibe sahip şarkıdır.
90'larda çocuk olan şimdilerin her türk gencinin eminim o hoplamalı zıplamalı figürlerini ezbere bildiği çocukluğumun şarkısı. hayır bir de şu maalesef ruhu yok kısmı vardı ya. arabalara düşman olmuştuk topluca. zamane çocukları işte kim derdi büyüyüp audilere ferrarilere ruhsuzluk pahasına saracağız. ilginç doğrusu.
türkiye'yi yerinden oynatan 96 yılının hit şarkısıdır.
Bir de evi varsa git evlen, diye devam eden komşu baskısı.
90 lardan kalma güzel bir mustafa sandal şarkısı.
dram şarkılarından *
güzel mi güzel. şöförü de var. özel mi özel. bastı mı gaza. gider mi gider. maalesef ruhu yok. onun için hiç mi hiç şansı yok. (bkz: mustafa sandal)
Güzel mi güzel, sözlerini sıralamama sebep olan şarkı sözü.
1996 yılında piyasaya çıkmıştır.
küçükken babamın otobüsü olmasından dolayı bana sıkça söylenip salakça dalga geçilen bir şarkıydı.
hiç sevmem.
Öförü olanları da vardır.
görsel
Efsane şarkıdır. Evet.
O kişi benim lan benimde arabam var.