bugün

entry'ler (310)

gs hukuk mu diş hekimliği mi

Hukuk avukat hakim yada savcı olabilirsin me bir kursa. Ol her zaman iyi ve kötü arasındasın hatta hakim olup vereceğin hiç bir karar yada savcı olup hazırlayacağın hiç bir iddianame tarafların ikisinde memnun etmeyecek, avukat olsan çoğu zaman şeytanın avukatı olacaksın hep olumsuz taraflarını anlattım ama diş hekimi olup insanların ağrılarını alıp hayatlarına renk vermek daha iyi olacaktır. Hukukun avantajların birisi en köyü Baroya bağlı avukat olursun belki hayatın boyu küçücük bir avukat olur kalırsın belki uçarsın Harika bir hukukçu olursun diş hekimiysen hem işsiz kalmayacaksın hemde acılar içinde ki insanlara çare olacaksın ki bir insanı diş dayanılmaz dil ağrısını alarak mutlu etmenin mutluluğu paha biçilmez. Kanka sonuç olarak diş hekimliği
Not: Ege iletişim Halkla ilişkiler ve tanıyım mezunuyum.

savcı vs yüzbaşı

Savcı niker atar, bir kere adının başında Cumhuriyet kelimesi var adamdaki naşşağı siz düşünün. yüzbaşı kim aq onun hükmü kışlada geçer.

doları bir gecede 1 liraya eşitleyecek formül

iyi bir senaristin elinde küçük bir aşk, ihanet ve dramatik kurguyla Harika bir dizi olur.

kasli erkeklerin çok itici olmasi

Göbeğinde ki ve g.tündeki kasların omuz göğüs kol ve diğer kaşlarından büyük olan adamların açtığı, altında da kendine benzer adamların onu destekledikleri başlık.
Harbiden kedi ulaşamadığı ciğere murdar dediğini bir kez daha gördük.
Bu düşünce de ki bir bayana kaslı fit bir erkek asılsa varya ayak üstü verir ama burda gelir itici der.

3 bin tl aşağısı telefonla insan içine çıkan tip

Mantıksız fakat biraz prestij biraz kalite arıyorsan mecburi iphone a kayıyorsun, aslında diğer marka ver modellerle ay o işi yapmasına rağmen bence özgün tasarım ve malzeme kalitesi ve hissi bir adım öne çıkartıyor ama yine de aldığı parayı haketmiyor, şunu da unutmamak lazım iPhone’un bu elit olma durumu rakiplerin fazlasıyla sıradanlaşmasından kaynaklı. 3 yol önce yeni modelleri olmasına rağmen nispeten eski model olan iPhone 5s aldım 1500TL’ye ve bu parayı vermek çok koymuştu, şimdi bakıyorum 3 yolluk süreçte fazlasıyla memnunum ve 3 yıl daha kullansam parasının hakkını vermiş olacak. O zaman tavsiyem sıfır olmak kaydıyla günceliğini yitiren bir modeli tercih edilebilir.
Oğlum bu iPhone piçide çok kalite telefon ya ağırlı kullanımı harbiden güzel

beyaz tenli yeşil gözlü bir erkeği reddetmek

Bu benim lan. Birazda kaslı diye eklerseniz tam ben olacak.

virajlarda güvenli dönüş nasıl yapılır

Yolların efendisi olun sizi görünce asfalt ağlat virajlarda düzelir.

ilk görüşte mi yoksa zamanla mı aşık olunur

Sesini duymadan teninin sıcaklığını hissetmeden iyi yönlerini görmeden ergenseniz aşık olursunuz. Ama adamın dibiyseniz kralıysanız, eşiği tepesi doruğu dibiyseniz olamazsınız zamana ihtiyaç vardır ki kaşar mı orospumu inançlımı siyasi görüşü nedir hastalıklı mı göresiniz.

mevlana şems ilişkisi

Gönül şişesi kırılmadan anlayamaz insan bunu. Tasavvuf denizinde ıslanmadan çırpınmasan boğulmadan aşkı sadece kuldan ibaret sayarak anlaşılmaz Kelimeler ile anlatılamaz bu ilişki.

yazarların bir sonraki araba hedefleri

Punto evo m var
Passat veya superb isterim fakat 1.6 bir üst vergide olduğu için elerim
Astra 1.3 multijet olacak muhtemelen
Leon iyi bir alternatif ama o da vergi mağduru
Yada sikerim vergisini deyip a180 ve cla arasında bir tercih yaparım.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Betül Demir meşgul (dinlerkende klibindeki seksi vücut hatlarını düşünüyorum).

mabel matiz

O küçük cüsseseden sanat akıtan adam. Millet o kadar dalga geçiyor fakat kendisi öyle mütevazıki cevap bile vermiyor. Dünya ahiret kardeşimdir kendisi.

serenay sarıkaya

Oğlum bunu Türkiye güzeli seçen juri Emin’im ki hayatımdan metroya metrobüse hiç binmemiştir. Bundan misliyle güzel kızlar toplu taşıma da heba oluyor bu hatun koca ağzı erkeksi kart yüzü v e çobansı tavırlarıyla piyasaya hükmediyor yemin ederim çok ilginç bir durum

11 nisan 2018 bir polisin iki öğretmeni yaralaması

Olmaması gereken bir durumdur Türk polisinin bir neferine yakışmamıştır. iş dışında beylik görev silahının hem de silahlı yada kesici delici alet dışında bir tehdite maruz kalmadan kullanıldıysa eğer iyice yanlış olmuştur.
Vurmak yerine ortada bir sorun varsa şikayet yolları denenmeliydi.
Konunun teferruatını bilmeden yorum yapmak kolay tabi olay nasıl bu vaziyete geldi merak konusu.

kadınları çekici yapan detaylar

illa edep illa edep.

bir erkeği etkilemenin yolları

Bi yolu yok etkilenecek insan zaten etkilenir. Tabi kaşınızı bıyığınızı alın onu da söylememize gerek yok herhalde

serenay sarıkaya vs hande erçel

ikisi de verirse gereken muameleyi yaparım, Hande favorimdir

oha çocuğun 42 cm kolu var

Seni bir kez tebrik ediyorum sayın yazar 42 güzel rakam ama hanım kızımı ben kadar tebrik etsem az. Artık daha öncen neler yaşadıysa 43cm kollarla unutamamış hatun

öğretmen yazın 2 ay ne yapıyor sorusunun cevabı

Yaz. Maaşında aldıkları paraları sayıyorlar, nasıl bu ülke için öğrenciler için daha verimli daha bilgili olurum diye çalışanını görmedim. Bazıları da ek gelir için başka başka iş yapıyorlar ki yapsınlar buna karşı değilim çalmıyorlar sonuçta fakat önce öğretmenlikten aldıkları maaşı haketsinler

40 000 tl 50 000 tl arası alınacak en iyi araba

Bu aralıkta kalıp 2011 punto Evo 1.3 multijet dynamic Skydome fil+full olanını aldım iyiki de almışım tavsiye ederim tam bir mantık arabası a noktasından b noktasına en az yakıtla en az MTV ödeyerek ve en ucuz bakım masrafıyla kullanıyorum. Aklımda yoktu ama aldım işte hayallerimi süsleyen focus astra megane dururken puntoya kaldık
Bu fiyatlara dizel fluence megane focus olabilir benzinlide de civic candır puntoya göre her yönden üstündür bu araçlar fakat gider maliyet olarakta benim dandik puntom bu araçları tokatlar.