bugün

dağılıyormuş. ulan hangi ara kuruldunuz hangi ara dağılıyonuz amk bu ergenler hızlı yaşıyor her şeyi.
seslerini duymazsanız ve hayranlarından haberdar değilseniz çok şekerdirler.yanaklarını sıkmak,şeker vermek istersiniz.
ancak hayranları bambaşkadır.tamam ben de o yaşlardayken ville valo'yla evlenmeyi düşünüyordum ama bilek kesmek,internete posterle konuşurken çekilen videoları koymak falan...
hayran kitlesine baktım da ben fangirl'lüğümü yaşayamamışım,twitter'da ve facebook'ta müthiş bir örgütlenmeleri söz konusu.ergenlerin geri kalanı* sınıfta kalıyor onların örgütlenmelerinin yanında.
eh ailelerine de her şeyi aldırabildikleri için her yerde one direction tişörtleri,takıları,stickerleri vb. bulabiliyorlar.ben liseli bir kızda h.i.m rozeti görmüştüm,rozeti almak için neredeyse domalacaktım *
nitekim ergen tayfasının sütünü balını bunlar emiyor,geri kalanları e-bay'lere amazon'lara bakıp ağızlarını sulandırmaya devam ediyor.
hayranı olduğum grup. çok başarılar bence.
önüm arkam, sağım solum one direction şu sıralar. ders işlerken örnek ver diyorsun mesela hemen liam yok neil filan diye cümleler dökülüyor dudaklardan. oradan bir erkek öğrenci küpeli erkek mi olur diyor. sonra o laf dalaşına dönüşüyor. olay büyüyor. bu arada benim sesim bağırmaktan kısılıp kısılıp tamamen kayboluyor filan. acayip fanatik bunun sevenleri. hocam sizi directioner yapalım mı diyorlar bir de. o değil de bugün birine sen de mi dayrekşınırsın dedim. o da "hocaam o dayrekşınır diil kendileri açıkladı direkşinır diceksiniizz" diye bir tepki aldım. geçen sene justin bieber'ı seviyorlarmış, bu sene bunlarmış artık. ben onların yaşındayken de blue filan vardı, justin timberlake filan vardı ama ben teoman röportajı biriktirirdim, beckham'a aşıktım. anlayışla karşılıyorum da bu kadar aşırı fanatiklik yoktu sanki bizde. neyse sonuçta bu çocukların adını her gün her ders duyuyorum. ailemden biri oldular ister istemez. bir de şarkılarını duymadım daha açıkçası şu ana kadar. bu kadar.
Azıcık zaman harcayıpta enstrüman çalmasını bile öğrenmeye yeltenmeyen beş gereksiz vokalden oluşan pop grubudur. Arkasında çalanlar önemli değildir onlar için.
bazı arkadaşların ''van direksiyon'' diye hitap ettikleri , genellikle erkekler tarafından sevilmeyen bir müzik grubudur.
Bir Justin Biber yetmedi de beşi bi yerdesi çıktı.
mide bulandırıcı grup.
tek yonlu beslenme sonrasi ( one direction ) doganlarin kurdugu grup.
gereksiz, dinlenilmemesi gereken gruptur. Başlarsan duramazsın. Ergenliğe yol almak söz konusu. Dikkat edin, az dikkat edin..
günlük twitterın amına koyan ergen grubu. bir kusup gelecem.
bir blue değil.
tabi şimdilik.
justin bieber kılıklıların grubunu demek one direction'a en hafif tabiriyle hakarettir. adamlar justin bieber gibi gerizekalı değiller bir kere kuzey amerika avrupa farkı hemen öne çıkıyor. ayrıca müzikal olarak kaliteleri bieber'dan çok daha yüksek. sanırım genç oluşları onların bu hakarete uğramalarına neden oluyor.
çok kalabalık bir gruptur. 5 kişiler, hepsi de söylüyor şarkıyı. hani 1-2 kişi söylese diğerleri çalsa öyle yuvarlanıp gitseler..
güzel şarkıları var.
her gördüğüm de "o ne direksiyon" diye okuduğum ergen şarkıcılar.
justin bieber'le aynı döneme denk gelmeleri bayağı talihsiz bir durumdur, belki 10 yıl sonra daha bir fanları olabilirdi gibime geliyor.
an itibari ilen modaları geçmiş olan gruptur. kurtulduk kendilerinden.
Biraz yakışıklılar ama yinede ergen liseliler.
kurtulduk ama hala biz çekiyoruz cefasını.
facebook inci caps sayfasının bir yorumu güzel olmuş.
http://www.facebook.com/p...49642058388569&type=1
5 kişilik ingiliz müzik grubu
son albümleri: Take Me Home
son singleları: Best Song Ever
kırdıkları son rekor: Youtube da bir günde en çok izlenme rekoru

Nedense tüm klipleri birkaç ay içinde yüz milyondan fazla izleniyor. Şu sıralarda en iyi grup.
the beatles özentisi olan ama asla onlar gibi olamayacak gruptur. hayran kitlesinin yaş ortalaması çok düşüktür bir süre sonra 7 yaşa ineceği konuşuluyor*
5'ini birbirine bağlayıp güneşe yollama isteği uyandıran grup.
Kiz arkadaslarimin çoğu bu gruptaki sarkici cocuklara asik.
gerizekali salaklar.

Bu ergenler nasil sevilir anlamiyorum??
Ergen kizlarin begendigi sevdigi asik oldugu sanatci grubudur. Zayn musluman.
güncel Önemli Başlıklar