"apocalyptica konserinde kızlı erkekli striptiz yaparlar"

konsere gidilesi insan modelidir.kim bilir megadeth konseri olsa ne yapar bunlar...
doğru yolu buldukları için iyi niyetle yaklaşılması, eksiklikleri izah edilerek tayfaya kazandırılması gereken kardeşlerimizdir.

(bkz: ne olursan ol yine de gel)
(bkz: ne oldum değil ne olacam demeli)
tam bir özentilik örneği, kendini bulamamış kimliksiz insanların davranışı.
hem tiki olup hem metal müzik dinlemeyi becerememiş olsa gerek ki komple bir değişim yaşamış kişidir.
(bkz: o zamanlar küçüktüm bilmiyordum)*
(bkz: doğru yolu bulmak)
(bkz: doğru mala vurmak)
a -bir arkadaş vardı tatlı mı tatlı cici mi cici, bebekten tanışırız o kadar yani. bazı bazı kafasını o yana bu yana sallardı. sonra bu hareketi yapma oranı artmaya başladı. o kadar çok ve o kadar sık yapıyordu ki... anlamam için çok geçmedi. Meğersem sevgili arkadaşımın kafasını sallama tiki varmış.

b -yapma ya... E sen ne yaptın peki abi.

c -ne yapıcam. ben ona yardımcı olmak istedim. ama napalım adam sonradan metalci oldu. en son gördüğümde arkadaşlarıyla birlikte kafa sallıyordu. sordum, ne hallerdesin diye, "artık tikimi kapatıcak birşey buldum" dedi bana.

b -vayyyy beee...

c -abi muhabbet olsun diye tepki verme. bomboş bi hikayeydi, hadi kalk masayı toplayalım...
the haunted - godpuppet çalmak gerekir kulaklarında bunların.
yaşadığı bir travma sonucu neden olmasın dedirtir.
ha bu entryden metal dinliyen adam travmayla mı dinlemeye başlıyor metali sorusu çıkar mı bilemiyorum ama çıkarsa cevaplar hazır. yok öyle bişey.
son aşamada evrimini insan olarak tamamlayacak organizma.