bugün

1984 doğumlu olmasına inanmakta zorlandığım amerikalı oyuncu.
görsel
(bkz: the oc)

(bkz: bu insan olamaz)
bobby z filminde gördüğüm, dehşet ötesi hatun.
marissayla öpüşen kız olarak hatırlanan oyuncu. şimdilerde house md'de oynamakta.

(bkz: the oc)
(bkz: thirteen)
house md kadrosuna dizinin 4.sezonunda katılmış olup 6.sezonun 3. bölümünde kadrodan ayrılmış olan , ahmet altan 'ı haklı çıkartacak derecede güzel memelere sahip erik gibi bir hatun. abd'de 2009 yılının en seksi kadını seçilmiştir.

güzel memeleri ve vücudunun geri kalan yerleri maxim dergisinin ekim ayı sayısında daha detaylı incelenebilir.

http://ucarmagazine.com/w...2008/10/olivia_wilde1.jpg
yanılmıyosam 2. sezonda the o.c. de oynamış dehşetül vahşet hatun.
the girl next door filminde 20-30 saniyeliğine oynamış bağyan.
House md. dizisinin nam-ı diyar 13'ü.Dördüncü sezonun ikinci bölümünde diziye katıldı.Göz yapısı ile lezbiyen olmasıyla göz dolduran,fazla izlenince aşık olmasına yol açan,psikolojik hastalık tadında hanım kişisi.
çok kaba bir insan kendisi. ingilizcemin tüm sınırlarını zorlayarak kendisine akrostiş şiir yazdım zamanında ama bir teşekkür bile etmedi.
vejeteryan ve sağlam bir aktivisttir. obama'nın da ciddi destekleyicileri arasındaydı. bir de kocası var. hem italyan hem de çok zengin. tao ruspoli. belgesel filan çekiyor.
house m.d. dizisine renk katan güzeller güzeli hatun. geçen gün rüyamda gördüm. anca rüyamda görürüm zaten.
tron legacy filminde rol almıştır.

görsel
adadaki 3 şeyden biri.
(bkz: böyle karım olsun bilmem ne kadar borcum olsun)
house m.d. izleme nedeni.

"ayrıca inci sözlükte oscar wilde'ın karısı mı la bu" diye bir entry görmüştüm. hatırladıkça gülerim.
çok güzel kadın.
insanı adeta kendine hayran bırakan bir güzelliği vardır kendisinin.
russell crowes amcanın başrolde olduğu the last three days filmde cocuk sahibi anneyi oynamıştır. beni benden almıştır.
ama olmaz ki! böyle de yatılmaz ki!
84'lüdür.
çene kemikleri iridir. çok güzel diyemem ama çok çekici. hareketleri, mimikleri, gülümsemesi ne bileyim işte şeytan tüyü var lan bu kadında.

bir dişinin endamından etkilendiğimi farkettiğimde hep aklıma şu dizeler gelir paylaşayim de tam olsun;

--spoiler--

We're still gettin' closer baby
Can't get close enough I'm still holdin' on
You're still number one I remember the smell of your skin
I remember everything
I remember all your moves
I remember you
I remember the nights ya know I still do
--spoiler--

(bkz: please forgive me)

(bkz: bryan adams)
cok narin bi suratı olan ama malesef ki genisce alnı olan biri.cok güzel olmasa da acayip cekici.houseun deyimiyle etrafındaki herkesi cıldırtabilecek birisi.
makine gibi film çeken hatun. bu aralar her filmde var.
on the inside adlı 2011 yapımı drama filminde kundakçılıktan sabıkalı mia conlon' u canlandırmış güzel aktris.
cok degisik bir guzellige sahip ablamiz. Wilde thing seni.
(bkz: bir takim kelime oyunlari)
tanrıça.
http://www.famouspeopleph...3de5c7b3de601d4d89547cab4
31 numara hatundur.