entry'ler (161)

kazaklar

alayı ruslaşmış insanlar topluluğu.

trafik kazalarında teröre göre çok kişinin ölmesi

normal olması gereken zaten de bu. terör hiç olmamalı.

12 ağustos 2012 galatasaray fenerbahçe maçı

amrabatın sakatlanıp ilk devreyi kapatacağı semih kayanın hatalı gol yedireceği maçtır.

8 30 daki derse makyaj için 6 da kalkan kız

gece yalnız olduğu için 10da yatmış kız.

kadınların erkeklerde ilk baktığı yer

saç baş göz yalan hocam ilk kalçaya bakarlar ben demiyom araştırmalar diyo bilim diyor.

reklamlarda dövülesi karakterler

118 serisinin alayı hatta onlara verilen senaryonun yazarları ve hatta yayınlayanlar hatta hatta onları böyle hareketleri yapabilcek karakterde yetiştiren ebeveynler.

rüyada adriana lima ile tango yapmak

hayıııııır diye bağırılarak uyanılası durum. sadece tango mu?

rüyada melih gökçek görmek

uyanınca bi twitter kontrol edilmeli zira melih başkan twitterden bulup rüyana girmiş olabilir.

leyla ile mecnun

diziden dolayı hergün yorum yazılması kesin entry.

eski sevgiliye söylenecek son sözler

umarım hep mutlu olursun (dışından)
beni mumla ara bana muhtac ol inşalaah (içinden)

kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

tek tabanca ezik tesellisi.

hıristiyanlığı seçti diye kafası kesilen genç

yazık olmuş kötü zamanlama, anlatamzda derdini öbür tarafta ben daha yeni geçtiydim diye.

kızların zengin erkeklerden hoşlanması

türk yabancı farketmez bütün filmlerde hapse düşmüş serseri 3 kuruşa muhtac adamların bi bekleyenin olmasına ters olan durum artık hangisi gerçekse?

dido

kendisini gördümmü 'uff çok taş karı' dedirtmeyen 'çok hoş kadın' dedirten süper şarkıları olan harbiden sesi ve şarkılarıyla ünlenmiş ingiliz kadın şarkıcı

nesrin baytok

idealleri için herşeyini ama herşeyini ortaya koyan, iş üzerindeyken beyaz giyinen, azimli, çalışkan, fedakar, MATURE milletvekili.

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

bikaç yıl önce yapılan bi araştırmaya göre büyük çoğunluğu ilk erkeğin kalçasına bakıyomuş. ilginç ...

gökhan ünal

üste para verseler y,nede alınmicak futbolcu ama ne yazık ki nalet olsun böyle yönetime dedirten fenerin yeni transferi. inşallah oynayamadan gider sezon sonu kurtuluruz.

üniversitede kızlar teklif ediyormuş

umut fakirin ekmeği.

ebru polat

sürücü ve yolcu havayastığı standart donanım betonarme hatun.

abbas güçlü ile genç bakış

lise ve özellikle üniversite öğrencilerini ilgilendiren konuları işleyen yıllardır süregelen tv programı. lakin hedef kitle öğrenciler olmasına rağmen haftaiçi 1 buçuk gibi başlar orası ayrı.