bugün

saba tümer in programından ayrılıp koşa koşa kendi programına gelmiş, gitmiştir.
saba tümer'in programının çekildiği stüdyo ile kendi stüdyosu yanyana olduğundan reklam arasında bile saba ile program yapabilitesi olan ünlü.
en faydası dokunan yayını pazartesi gecesi yamaktadır.çünkü en az pazartesi gecesi konuşuyor bunun sebebi de işlediği konular hakkında fransız kalıp fazla bilgi sahibi olamayışındandır.oysaki işleyeceği konu hakkında o kadar araştırma yapmasının beyhude olduğu gerçeği dikkatli izleyicilerin gözlerinden kaçmıyor olsa gerek.değil mi arkadaşlar?
programında yayınlalldığı sigaradan soğutma temalı vtrler sigaraya başlatır.
eskiden itici gelse de son zamanlarda daha fazla takip ettiğim insan.
kendini pek bir bilmiş * zannediyor ya çok gülüyorum lan...
bazen gerçekçiliğiyle, bazen yapmacıklığıyla, bazen de şımarıklığıyla dobranın kralı olan insandır.
ya arkadaş bu adamdan ne istiyorlar anlamış değilim. adam gayet güzel işini yapıyor. tamam belki yurtdışını fazla örnek alıyor kendisine. ama bu karalama neden ? o zaman çıkın siz yapın da görelim. var mı böyle bir adam daha yok. eee daha ne adamı itin götüne sokuyoruz. bence gayet kültürlü ailesini çok bilmiyorum ama sanırım varlıklı bi aileden de geliyor. bi insanda olması gereken tüm donanıma da sahip. daha ne olacak yani size kendisini beğendirmesi için. devam okan devam arkandayız.
" kaan " okan bayülgen türkiye'de ciddi anlamda kültürü çok yüksek düzeyde olan sayılı insanlardan.
ayrıca ukala falan da değil.
insan türünde hareket etmeyene adam niye insan muamelesi yapsın hem?.
ayrıca; türkiyenin en çarpıcı gerçeklerini su yüzüne çıkaran tek insandır bu ülkede.
kıskananlar çatlasın anam.
avatar filminin çalıntı olduğunu ve filmin ikinci yarısında uyuduğunu söylemiştir kendisi.
http://sinema.ekolay.net/...Avatar_bence_calinti.aspx
o değilde nerden araklamış acaba james ben onu bilemedim.
bu adamla ilgili sürekli entry girmek istiyorum.
bir insan bu kadar sempatik olabilir mi be.
dürüstlüğüne inandığım ve bende hakkında sürekli iyi şeyler girme isteği uyandıran tek ünlüdür. baktım baktım sonunda çok sevdim seni okan bayülgen.
programında esra ceyda kardeşlere sıkça yer veren ve onları teletubbies adıyla adlandıran zeki kişi.
şovuda kendisi gibi çok başarılı olan türkiye'nin en büyük şovmeni.sonrada beyaz gelir.evet beyazdan daha iyidir dobradır okan,haksızlığa gelmez,laylayloma ararsan oda senle dalga geçer ama bir şeyleri aktarmak istiyorsan en başta o sana yardımcı olur.sosyete gibi yaşayan halk insanıdır okan.herkes sigara yasağına çıtını çıkaramazken o üstü kapalı dalga geçerek yasağa karşı olduğunu hep belirtmiştir.yani inandığı şey uğruna her şeyi yapan kişidir.
(bkz: sözlük yazarlarının okan bayülgen den istekleri)
sözlüklerde götünü yalayan çoktur. bilgili, kültürlü, farklı vesaire denir. şimdi açıyorum tv'yi programında gördüğüm konuklar iki tane boya sarı saçlı kız,* ve yıldo. sığ muhabbetlerin yanında, popülerite odaklı, reyting için kıçını yırtan sunucuya sahip bir program görüyorum. sigara yasağı başladığında ve okan bayülgen'in kapalı alanda sigara içtiği vakit havada anarşi, eleştiri, bakış açısı sesleri yükseliyordu.

böyle konuklarla reyting için seviyeli seviyeli oturan birinin ece erken'den ne farkı kalır? madem "okan"ınız eleştirel biri o basit konuklara kocaman bir "hasiktir lan siz kimsiniz" demelidir.

siktirin gidin ya. siktirin gidin.
sadece disko kralından tanıyanların şiddetle eleştirdiği isim.* *
memleketin espri seviyesini ölçen insan. sadece bu açıdan takdir edilmesi gerekir. bir işe yarıyor sonuçta.
komediliğiyse gerçekten bir komedi konusu olacak. insanı aşağılayan, kaba saba, bir insan işte. nasıl orala gelmiş derseniz eğer, türk milletinin ezme politikasını zekice güden her insan en küçük topluluk olan aile, daha sonra şirketlerde zaten bir yerlere gelmiyor mu. olay bu.. soğuk nevale... dipfriz.
an itibari ile disco kralında giydiği ceketi geçen hata muhabbet kralında da giymişti. bugün seyrettiğim bir magazin programında bir de ne göreyim. geçen hafta içinde birgün, gazetecilere röportaj verirken de üzerinde aynı ceket var. yahu okan bu ceketi ne çok sevdin. hiç üstünden çıkartmadın hafta boyunca anlaşılan. ceketinin çizgileri fazla belirgin olmasa da aynı ceketi giydiğin gözümüzden kaçmıyor haberin olsun.
bu toplum hep azar atan, sesi yüksek çıkan adamları sever. çocukluktan bize yerleşen bir şey bu.

adam kendisi diyor ki, "aslında hayat sokaklarda"
- yok ya?

ben bu kadar sahte bir laf duymadım,
lan dürüst ol bari, bundan para almıyor musun?
hafta da 3 gün yapmıyor musun?

izlerim izlemem o bana kalmış, ama bu iki yüzlülükle daha baştan izleyenleri salak yerine koyuyor.
alemin marjinali, radikali sizsiniz, bizler keriziz değil mi?

şu adamı bana savunmayın allah aşkına.
artık o da sıradanlaşan bir showman olmaya yüz tutmuştur.hep aynı tarz espriler yapıp duran biridir,yaratıcılığı sıfıra inmiştir.bir de yüksek sesin çıkardığı ciyaklığıyla prim yapacağını sanıyor heralde.
bugün programı neden kısa tuttuğu anlaşılamayan ve özellikle bu sene programlarında tempo yapamayan showmandir ayrıca pazar günkü programına daha istekli çıkmaktadır.
tv makinası günlerini aratan şovmen. üzülüyorum.
sikindirik bir film uğruna, nasıl eleştirirsin, yerersin diye çemkirilen adam. *
dün geceki programında, mercan adlı şarkıcının etkileri nedeniyle seyirciyi kaybetmiş, mercan 'ın : '' i told ya, i was trouble, you know that i'm no good '' sözleriyle sanki cevap verdiği, tam yerinde tam zamanında ne yapması gerektiğini tartabilen, ve bu '' yenilgiyle '' programı erken kapatmak zorunda kalan, genellikle '' showman '' olarak tanıdığımız entellektüel şahıs. *