bugün

odadaki sivrisineği defetmek için elinden geleni yapan, akabinden sinir küpü olup uykusuz kaldığı için gecenin 4'ünde sözlüğe giren yazar modelidir. *
bulunduğu odanın ışığını kapatıp kapısını açması ve odanın dışındaki en yakın ışığı yakması gereken yazar.*
bu işlemi yapmış ve işe yaramayınca daha bir sinir küpü olmuş yazardır.
tavsiyeler işe yaramıyorsa oturup sözlüğe faydalı olmalıdır, her işte bir hayır vardır.*
SOKMASI HALiNDE ENTRY GiRMENiN YERiNi HART HART KAŞINTIYA BIRAKACAK OLAN SONRASINDA SiNEGiN BiR DE UTANMADAN BAŞINIZIN ETRAFINDA UÇARAK HANi AGZI OLSA DA KONUSSA ŞUNU DERDi SANIRIM ''FAZLA KAŞINMA NiHAHAHA'' EH HALiYLE GEÇMiŞ OLSUNDUR.
evinde yaşadığı en ufak bir ayrıntıyı bile sözlüğe taşıyan yazardır.
artık deli olma seviyestimine kadarine gelen ve bir yaz bir kafayı en sonunda yemiş yazar.
psikopata bağlamış yazardır. eger o sırada oda arkadaşı horluyorsa dahada çok çıldırmaktadır. sineği öldürmeye calıştığı terliği artık nevrininde dönmesiyle sinekten etkılenmeyen oda arkadaşına yöneltmek istemektedir. *
sinek kovan bilgisayar programını akla getiren yazarlardır. *
eğer uyuyabilirse yazar, akabinde;
(bkz: odadaki karasinek yüzünden sabah ki uykusu piç olan yazar)
(bkz: uykusuz sivrisinek avcısı)
hiç kastırmaması gereken yazardır. odadaki sivri sinek sayısı 1-2 taneyse direkt sineğe teslim olunur, vücutta en lezzetli kanın geçtiği yerler utanmadan* sergilenir. sinek gelir. hayvanlıktan nasibini almış bir sinekse maksimum 3 posta emer sizi. daha fazlasını götü yemez malesef, çünkü uçamaz. ondan sonra mışıl mışıl uyunur efendim.

ha sesi gerçekten deli eder o ayrı. baş bölgesine yaklaştığında elle kovulup vücudun diğer bögelerine oryantasyonu sağlanan sinek, beyninizin ırzına geçmekten vazgeçebilir.

ben daha gencim, yok evlenmeden emdirmem, annnem kondur ama emdirme dedi, bugün kanını emdiren yarın ... , kahrolsun sivrisinek emperyalizmi, çarşı sivrisineğe de karşı gibi bir beyanatınız var ise, mücadele konusunda gerekli brifing ve teknik detay için;

(bkz: sivrisinek/@diyosun)
eminim ki, sivrisineğin pike sesini duymasıyla birlikte ışığa koşan ancak görünürde hiçbir şey bulamayan yazar modeliyle aynıdır. başka odaya göç kaçınılmazdır. ancak radyo dalgalarıyla muazzam biçimde anlaşan sivrisinek çetesi sizi orda da rahat bırakmaz. evin diğer fertlerini de uyandırmamak adına içten içe delirilir öğlen 12ye kadar uyunur.
gecenin bir yarısı avlanmaya çıkan yazardır.onlar ölmeden uyumak haramdır sanki! *
sözlüğe o saatte girebilmek için boku sineğe atan yazardır.

uyunulamadığından yakınılıp yataktan kalkmaya, hatta bilgisayarı açıp sözlüğe girmeye üşenilmezken o sineği katletmeye üşenilmenin sonucudur.

(bkz: hey sözlük sen nelere kadirsin)
Sivrisineği sivri bir zeka ile elektirikli süpergeyle kovalayan yazar tipidir.

(bkz: ben)
ışığı kapatıp sineğin monitöre konmasını bekleyen fırsatçı kişliktir...
ayrıca bunların zaman larefleksleri gelişir we bi tür hunter mutant a dönüşürler tehlikedirler fazla vızlamamak lazımdır yanlarında kati suretle...
(bkz: aman aman diyim)
sivrisinegin zararlari ile ilgili entryler girip bizi aydinlatan yazardir.
durumu sozlukteki sivrisinek yüzünden yazamayan yazardan daha kötü olmayan yazar.
--spoiler--
yüzlerce tek vuruşluk nakavtı olan bir savaşçı olarak elimden tek tük kaçırdığım haşerelerin son temsilcisini "ışık seni çağırıyor" seansında, laptop ışığında önümden geçmesi için bekliyorum. yatağa yatınca burnumun dibine geliyor, lambayı açınca duvara konmuyor şerefsiz. hiçbir yere konmuyor. açık vermiyor, bir kere tavana paralel uçtu o kadar. belki ecelinden ölür. ne kadar yaşıyordu lan bunlar?
--spoiler--
--spoiler--
keşif günlüğü, bugün takibin ikinci günündeyim. hedef hala yakalanamadı. alçaktan uçtuğu için radarda göremiyorum. yaralıdır diye şüphelendim fakat it ömrü var, bir türlü gebermiyor. çıldırmak üzereyim günlük. kapıya redrum yazdım. haşereye savaş ilan ettim, two men enter, one man leaves.
çıkmak zorundayım günlük, kafe kapanıyormuş. allah belanızı versin be fantezinin içine ettiniz ibneler. punisher 3-2-1-0.
--spoiler--
--spoiler--
sivrisinek öldü. vicdan azabından uyuyamıyorum günlük.
--spoiler--