bugün

şu aşağıda belirteceğim durumda zuhur eder. oku hak vereceksin ey dost

dersten geldiğimde odada bulduğum not "abi ben ölmeye gidiom hakkını helal et inşallah kendin gibi insanlarla karşılaşırsın kardeşimmm". yetkili mercileri haberdar etmeden aradım bu ibneyi açmadı. mesaj attım "aç lan polise gidecem bak" şeklinde cevap yok sonra telefonu kapandı. sevgilisini aradım "gebersin" dedi. yurt idaresine haber verdim tam 1 saat boyunca araya bürokratları bile sokarak aradık yavuşağı. 600 km uzaktaki ailesine haber verildi, kız arkadaşı müdürlükçe aranıp gidebileceği yerler soruldu. okulda en son görenlere ulaşıldı, hepsi de "pek bi durgundu bugün" diyince toplu bir yusuflama oldu tabi "gitti kendini öldürdü mal herif" diye.

en sonunda beyimiz telefonu açtı;

+ nerdesin lan?
- konaktayım
+ tüm emniyet seni arıyo sikik. konakta napıyon?
- eshot kartım çıkmışta onu alcam
+ hemen yurda gel sana çok güzel şeyler hazırladık

şimdi yurt idaresiyle birlikte bekliyoruz. gelsin sikicez kendisini.
kişilerin birbirine uymaması durumunda ortaya çıkacak istek.
ara sıra üstümde oluşan istektir. odanın terk edilmesi suretiyle atlatılabilir.
ölmeye giden oda arkadaşının kendini öldürememesiyle oluşan istek. *
(bkz: sakin ol şampiyon)
odada birbirine tecavüz etmeye çalışan abazan bir sürü erkek görünce meydana gelen ve göte mukayet olma adına mübah olan istektir.
sabahın dördünde çalan cep telefonunu açarak, karşılıklı küfürleşmeleri duyup, uykunun içine edilince oluşan istektir.
gecenin yarısı ve sabahın köründe kapıyı çarpanın,kapıya çarpılmasını hayal ederken kişiye gelen tehlikeli istektir.
(bkz: oda arkadaşını öldürme isteği)?
oda arkadaşınız bir antilop kadar pisse onu öldürmek istersiniz.
-olum bu böcek hala burda mı
+snav haftam olum kaldıramadım
-gerizekalı hazırlıktasın bir tane sınavın var
+amaa1
-ne aması mal 3 haftadır burda o böcek!
gece 12 ye kadar mal gibi laptop karşısında sessiz oturduktan sonra, senin yatmana mütakip enerji patlaması yaşayıp sesden uyutmadığı zamanlar.
pis çamaşırlarını ulu orta bırakıp hiç oralı olmayıp gayet normal bi durummuş gibi davranıyosa,bu istek olabilir
saat gece 1 suları olmalı tahminen tek bildiğim sabah 6 da kalkıp staj için işe gideceğim...

ilk gün demiştim her koşulda uyurum sorun değil ama bu bokunu çıkartmayı gerektirmez ki..

önce kahkahalar başladı sonra ankara havası odanın içinde oynayan kızlar yetmiyor halay başlıyor hala sakinim ama ha sustular ha susacaklar...

en son ismail yk başlıyor ve kayışı koparıyorum uykum kaçtı falan diyerek çıkıyorum odadan uyannmama şaşırmışlar hımm diyorum siz takılın geliyorum birazdan..

koridora çıktım sakinleştim gittim geri yattım sonraki bir hafta odada selam vermek dışında aktivitem olmadı.
sabah namazından sonra hergün annesini arayıp biz uyurkem ben sizi çok özledim diye konuşan oda arkadaşım aklıma düştün. her sabah sabah namazı için 5te uyandırsan sana saygı duyar gıkım çıkmazdı da bre kevaşe şu telefonla dışarda konuşamıyor muydun?
temizlik anlayışından yoksunsalar eğer, anında üzerinizde beliren istektir.
bir gün engel olamayacağımdan korkuyorum ya, hayırlısı.
kulaklık takmayı bilmedikleri zaman vuku bulan arzu.
anlayışsız oda arkadaşına sahip olunduğunda ortaya çıkan istek.
vize haftanızdır. ama sizin dışınızda kimsenin umurunda değildir.
aynı zamanda kız kardeşimde misafir olarak yurtta idi. 3' e kadar ders çalıştım ve artık uyuyacağım. bu arkadaşım durdu durdu saat 3' te geldi bilgisayarın başına bir gayret yazışıyor. ben uyurum ama kardeşim uyuyamadı ve beni uyandırmış bulundu o saatten sonra bende uyuyamadım ve biz aşağıya inip saat 5' e kadar oturduk, çıktık ve hala yazışıyordu, devam etti. neyse ki yarım saat sonrasında kapattı. ertesi günde aynı şeyi yaptık ve suratıma baka baka rahatsız oluyorsan ışığı kapatabilirsin dedi dumur oldum ve sesten uyuyamıyorum diyerek yastığımı da alıp arkadaşımın odasına taşındım. o gün bu gündür sınavlara odamda hazırlanmam ve bunları da unutmuyorum. hala aradığında açmıyorum, mesajlarına cevap vermiyorum hak ediyor haspam.
o nazik bedenden bu denli yüksek oranda nasıl ses çıkabildiğine hayret ettirecek şekilde horlama söz konusu olduğunda insanın kurtulamadığı istektir. gelir, gelir gider. insana derin nefesler aldırır. şekilden şekile sokar.
bu isteğe 24 gün daha engel olmalıyım zira katil olmam cidden çok yakın sözlük! Telefonda bağıra bağıra ama normal bağırma değil yani yurt inliyor konuşması hem de ben ders çalışırken, bebek taklidi yapması ben tek çocuğum bu kadar şımarık değilim arkadaş, lif ve duş jelinden bi haber yaşaması. daha saysam sayarım da sinir katsayım arttı yine yatıp uyuyayım en iyisi.
Ondan bıkmışsındır.