bugün

nihavent makamında söylenecek nicki olan yazar. hoşgelmiş.
(bkz: tüm çocukluğunu psikokineziye adamış kişi)
(bkz: çaylaktır yazar sanırsın)
james randi'nin cep telefonunu arayan yazar.
doğum günü çocuğudur. mutlu yıllar dostuma.
doğum günüsü gelmiş yazar kişisi. 40 yaşına kadar hayatta kalabilmek olayını çözmüş olsa gerek. nice mutlu yıllar dilediğim yazar kişisi. umarım 80 yaşına kadar hayatta kalabilmek olayını da çözer ve bir ömür dolusu mutlu, sevdikleriyle berabaer sağlıklı bir ömür geçirir.
Gönül adamı, gerçek dost.
kendisini ve nick the chopperı uludağ sözlük aşık atışmasında karşılıklı görmek isteriz efenim öyle nick altlarında değil. **
özlenen dostlar. üç blok ötesinden bize gelmeye erinen kişiler.
an itibariyle 2 kedi dedesi olan yazar. allah analı babalı büyütsün, kötü günlerini göstermesin inşallah.

edit: an itibariyle 3 kedi dedesi olmuştur. doğuruyor efendim durduramıyoruz *

edit: an itibariyle 4 kedi dedesi olmuştur.
kedisi fincanın bir ara evden kaçıp başka bir kediyle de çiftleştiğinden şüphe edilen ama bu kendisine söylenemeyen yazar. yoksa o bembeyaz kediden simsiyah bir yavru nasıl çıksın değil mi.
kızın namusu gitmiş olm alooo.
duyduğuma göre pisiciği doğurmuş yazar. yavrulardan bi tane alırız artıkın ehe.
4 kedi dedesi olmuş yazar. Torunlar daha çok sevilir derler efenim.* Anne ile yavrucaklara bol ömürler diliyorum. Dün gece boyunca uzaklıkları önemsemeden sözlük sayesinde kedi doğumu izlediğim yazar. (çok gördüğümden gözümde canlandırabildim.)* emeklerim için teşekkür etmiş bende dostluğu için teşekkür ederim efenim...
evindeki kedi sayısı 1 hamile kedi de dahil olmak üzere 7 ye çıkan adam.
(bkz: sürekli çoğalıyorlar efendim durduramıyoruz)
kedi yavrularını satmak yerine sahiplendirmesini tavsiye ettiğim yazar. güle güle büyütsün miniklerini.
kendisini sözlükte daha çok görmek istediğim yazar arkadaşım. Bir sürü kedi dedesi olunca sözlüğü boşlamıştır efenim.
üç harfli olması muhtemel yazar, o ne lan gölge falan.
"lawful good" bir ruh,
ürkmez, ürkütmez.
insanlara uzak kedilere yakın yazar.
(#16422721)
(bkz: bordo bereli)
sağolsun, yazar akıllara o güzel şarkıyı getirmiştir.
zeki müren tarafından mükemmel icra edilen sevil de sevme şarkısından bir dize, nick ilhamı.
http://www.youtube.com/watch?v=CDaW2A3LUEA

Usul: Nim Sofyan
Makam: Nihavend
Güfte: Turgut Yusuf YARKENT
Beste: Sadettin ÖKTENAY
bir gölge sükunetiyle çaylak olup geri gelmiş yazar,
ışık kaynağının yerine göre gölgenizi takip edip kendinizi bulabilirsiniz.
instagramda fırtınalar estiren yazar.
çok ince ve kibar bir yazar.