bugün

kendi nothing else matter klibimi yayınlama vaktinin geldiğini düşündüren klibtir.
metallica nın sevmediğim tek şarkısı nothing else matters olduğu için, pek umrumda olmayan kliptir. ha eğer for whom the bell tolls ya da wherever i may roam
için yapılsaydı klip ağlardım. ama zaten bu şarkıları bilmediklerinden eminim.
Rezilliktir. Jamez reyize ayıptır lan.
Farketmez kadin her tarz sarkiya ayni hareketeri yapiyor. Iguanaya tecavuz eden okuzu basmis da inanamamis gibi.
(bkz: show tv)
duygu seline kapilmama sebep olan kliptir.

Nasıl da içten, nasıl da doğal..
izlediğim andan itibaren zaten nefret ettiğim kadından bir kez daha nefret ettirendir. Bu defa gerçekten metallica dan tiksindirdiler.
"başkası adına utanmak" durumunu ilk saniyeden yaşatan iğrençliktir...
bunu yapmayacaktı.
aşırı bonzai içip can çekişen bir hipopotam bile daha iyisini yapardı.
türkiyede metal müzik adına yapılmış yakın dönemde en büyük rezalettir.
(bkz: arap sen içme)
eliyle yüzünü kapatarak az da olsa dayanma kabiliyetinizi artırmıştır. göz görmeyince malum.
bu ne? bana bunu açıklayın. bu. ne.
Bu insanlarla aynı oksijeni tüketiyor olmak ne koyuyor adama be. Sperm israfları.
Ömrüm boyunca sıkılmadan bıkmadan metallica dinleyecegini , metallica dan asla sogumayacigini düşünen bana yanildigimi gösteren kliptir. Su andan itibaren sinan Akçıl dinlicem \m/
Ne olduğunu anlamadım ben neydi o video? O kadın kim? Neden öyle hareketler yapıyor? Burası neresi? Ben kimim?
https://www.youtube.com/watch?v=qgNwgnr8-78&feature=youtube_gdata_player bu kadinla ayni cinsiyete sahip olmaktan utandim. Aci mi cekiyor anlamadim ki sifata bak.
griler içindeki güzel gözlü nur hanım matters. geri kalanı nothing, but nur matters.
sanırım masanın altında bi herif var ve zevke getiriyor bu hatunu. hallere hareketlere bak ya, izlerken patladım gülmekten.bu sefer cidden hahahahaha yani.
o mimiklerine el kol hareketlerine baktıkça...
sesi james hetfield'e çok benziyormuş meğer.ülkemizde böyle yetenekler çıkması sevindiricidir. performansı ile tebrik ettiğim kliptir.
nur yerlitaş'ın da nothing else metters metalicacısı olduğunu ortaya çıkarmıştır.
ben utandım yeminle daha fazla dayanamayıp kapattım. iyice ne yapacağını şaşıran kişi hareketlerine konu olmuş video.
sözlerine eşlik etseydi eğer onunla taksime çıkıp bağıracak idim.