bugün

jüri üyeliği yaptığı yarışmada performans sonunda görüşü sorulunca "kusura bakmayın dalmışım, izleyemedim" gibi bir şeyler söyleyip beni yarmış geçirmiş balon.
yüzünde trilyonlarca botoks olduğu iddaa edilesi modacı.
suratının yarısı dudak olan teyzemizdir kendileri bülent ersoyun modacısıdır.
ileri derecede miyop hatta kör olmasından şüphelendiğim kişi. 1.94 m boyundaki manken çocuğa senin boyun kısa senden dansçı olmaz diyebildi çünkü kendisi.
74 yılında yazlıktan * arkadaşım olan.gece kumsalda bize o güzel sesiyle orhan gencebay dan şarkılar söyleyen modacı.gerçekten öyle böyle güzel değil sesi, şarkıcı olsaydı piyasadaki şarkıcıların vay halineydi.
muppet showdaki piggy'ye benzeyen kadın.
kafasının her daim güzel olduğunu düşündüğüm, kendi söküğünü dikemeyen terzi.
konuşmaya üşendiği için nasıl elbise diktiğine şaşırdığım, gereksiz modacı.
her daim baygın baygın bakan ve baygın baygın konuşan modacı. * *
östrojen hormonu salgılamasının acilen kontrol altına alınması gerektiğini düşündüren terzidir.
bu ülkede modacı olmak için çok fazla kasmaya gerek olmadığının kanıtıdır bu kadın. ünlülerin rezil olmak istiyorum o zaman beni nur yerlitaş giydirsin ekolü yaratmıştır.
bugün anneyle telefonda konuşurken aramızda şu diyaloğun geçmesine sebebiyet veren kadın.

+- bla bla bla...
+* anne televizyonun sesi çok açık sanki, çok gürültü geliyo.
-* hayır kızım nur yerlitaş şarkı söylüyo.
+ hmm peki anne anladım, görüşürüz o zaman yine..
- görüşürüz kızım, öpüyorum.
+ bende öpüyorum annecim*
insanları öperken tuhaf sesler çıkaran kadın.
yemekteyiz özel programına katılan, buğulu sesi ile söylediği şarkılarla insanı yaprak gibi oradan buraya sürükleyen ünlülerin modacısı sevimli kadındır.
katıldığı yemekteyiz programında söylediği şarkılarla sesinin mükemmel olduğunu keşfettiğim modacı. severek ayrılalım şarkısı orhan gencebay' dan daha güzel söylediği tartışılmaz bir gerçek.
tasarladığı giysilerle ve kendisiyle tam manası ile görüntü kirliliği yaratan insan.
tek kelimeyle: leopar (Katıldığı yemekteyiz programında her yeri leoparlamaya çalıştı.).
şişmandır,çok şişmandır. böyle sevimli aman aman yanağı sıkılası şişman değildir ama.böyle allah yarattı demeden çırmıklanası şişmandır.tuhaf bir giyim tarzı ve insanlarla konuşurken sürekli bir küçümseme edası olan kompleksli bir izlenim vermektedir. tonton şirin bir kadın olsa insan şişmanlığına takılmaz ama rahatsız sürekli varlığını belli etmeye çalışan bülent ersoy tarzı şişmandır. sevmem.en son ahizeli cep telefonu mu ne varmış onunla çekmişler fotosunu,her yeniliği ben getiriyorumvari bişeyler zırvalamış yine. türkiye de moda diye bir kavram yok bu aşikar zaten istedikleri kadar yırtınsınlar tasarım yapabilmek kalite olabilmek için farklı olabilmek için kırk fırın ekmek yemeleri lazım.türkiye de moda,kimsenin giyemeyeceği şeylerden defile hazırlamaktan ve defilede ünlü bir mankene frikik verdirmekten öteye gitmez.dünyaca ünlü modacılarımız var tabi ama hepsi de yurtdışında büyümüş yetişmiş, burda dpğan büyüyen insanda bir özenti oluyo batı modasına ister istemez fazla esinlenilmiş şeyler yapıyorlar.ben bile bu yorumu yapabiliyorum modayla nerdeyse hiç olmayan alakama rağmen.
Sen kim oluyosun bakışlı kadın. giydirdiği insanlara kendi giyim zevkini satan ya da alıcısının aynı zevkte olduğu otriş, payet, leopar kısacası ışıltı ustası. assolist modacılığından öteye gidemeyecek türk modacısıdır.
hem ukala hem gıdılı hem kompleksli hem havalı hem leoparlı.

bunu şimdi alın ve galaksinin uzak bir köşesine ışınlayın.

imza: erdener abi.
bayılsın da kurtulalım dediğim hysteria mysteria.
bülent ersoy dan 5 dakika önce doğmuş modacımsıdır.
'bugün ne giysem?' adlı yarışmada jüri üyesidir. ekranı kirleten isimlerden biridir.
her daim memnuniyetsiz olduğu yüzünden anlaşılan; başkasına b.k atıp kendi çantasının iğrençliğinin farkında olmayan zat.
avrupa'daki modacıların yanına bile yaklaşamayacak olan abdurrahman çelebi.