internete veya ağara bağlı olan bilgisayarlarda kullanılması gereken bilgisayarınızı internetten ve diğer bilgisayarlardan gelebilecek tehlikelere karşı koruma amcında olan anti virüs ve firewall programıdır.
genelde işe yarayan antivirus programıdır.
bilgisayarin icine eden antivirüs programidir. ram'i sömürür, icip bitirir. kapamak istesen kapanmaz, silmek istesen tam silinmez, registry'yi darmadagin eder. uzak durulmasi gereken norton ürünüdür.
Bilgisayara yükledikten sonra kaldırmak isterseniz size zor anlar yaşatacak olan antivirüstür.Sistemden çok windows'u yavaşlattığı için bilgisayarınızın ram değeri kaç olursa olsun yavaş olacaktır.Ayrıca windows üzerinde eski bir versiyonu kullanıyorsanız hata verecek ve kendisini uninstall etmeyi önerecektir.Kaldırdığınızda ise bilgisayarınız sapıtabilir.Ancak yine de iyi bi antivirüs programı sayılır.
(bkz: kaspersky anti virus personal) olay budur...
Kendisi başlıbaşına virüs olan virüs programı. Ayrıca dünyada en yaygın olarak kullanılan virüs programıdır. Ancak uzak durulması şiddetle tavsiye olunur.
virüs programlarının babasıdır,ustasıdır,number one ıdır.
2005 versiyonu gayet iyi olan fakat 2006 versiyonunda bilgisayar açılırken bütün programları bir kez daha kontrol etmesiyle bilgisayarı bitiren yazılım.hatta bazen öyle bi tarar ki açtığınız herşeyi sanarsınız ki virüs girdi.o kadar yavaşlatır yani.
virüslerimle, spylarımla, trojanlarımla mutlu mesut yaşamayı yerine tercih edeceğim baş belası.
elinde sigarası, çömelmiş bir şekilde; "oy anam virüs kaçıyo dut dut yakala" diyen ilginç bir virüs programı. çok kasıyor hem beni, hem bilgisayarı, o tarama yaparken hayatım film şeridi gibi uzun metrajlı film şeklinde gözlerimin önünden geçiyor(-du). sonra kaspersky ile tanışıp evlendik, boy boyladık soy soyladık ve milyonlarca trojanımız oldu.
bilgisayarı acayip yavaş çalışmasına neden olan virüs programıdır...
kendi dosyasını dahi virüs olarak gördüğü için önce kahkahalarla dalga geçilip sonra da silinmesiyle bidaha bilgisayara yüklenmeyecek programlar arasına giren nadide anti-virus programı..
bilgisayari fazlasiyla yavaslatan, silmek icin özel programlar yükletip de hala silinmeyen basli basina bir virüs. ise yariyo(du) o ayri.

-*bu ne be norton mu var sende
- *he ya update yapmadim ama kac aydir
- silelim bunu, bunun kendisi virüs zaten

*silicem diye bilgisayarin mina koyar, cancazim hata verir acilmaz birdaha*

- ee sey önemli dosyalarin yoktu dimi bilgisayarda?
- nasil?

(bkz: hicbir sey eskisi gibi olmayacak)
kaspersky' ın forumlarında adım adım gösterdiği üzere, 5 basamakta temiz bir $ekilde kaldırılabilecek anti-virüs yazılımı. eğer bu yolları izleyerek kaldırırsanız, symantec ve norton'dan eser kalmıyor.

http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=5233
yamulumuyorsam en eski antivirüs programlarından biridir... *

son derece kötü ve kullanışsız bir antivirüs programı olmasına rağmen akıllıca yürütülen pazarlama stratejileri* sayesinde hala en çok kullanılan ve en popüler antivirüs programıdır. en büyük marifeti bilgisayarınızı yavaşlatmasıdır.

özetle gereksiz bir programdır, internetten ücretsiz olarak indireileceğiniz bir çok antivirüs programı* nortan'dan daha iyi bir güvenlik sunmaktadır...
programcısının yasakladığı sitelere girilmesine bile izin vermeyen virüs programı. bazı bilgisayarları kağnı gibi yavaşlatmaktadır. güvenliği tartışılmaz biçimde sağlar.
böyle gariban bi amca gibi sanki. öyle hissediyorum ben. eskiden t.şaklı bi programdı, şimdi başkaları bunun nasıl kaldırılacağını filan gösteriyor sitelerinde. ayıp lan. ben anısına saygı duruşunda bulundum demin. 3 tane de aynısından yükledim bilgisayara.
bu entryi 45 dakikada girdim ama norton amca'nın da kalbi kırılmamış oldu. insanlık öldü mü be norton?
eski popülerliği kalmayan antivirüs programı.
nod32 nin yanında lafı bile edilmeyecek anti-virus. bi rivayete göre virüsü önce piyasaya sürüp sırada ilacı bende isterseniz almayın diyen çok terbiyesiz bir firmaymış üreticisi..
the bourne ultimatum da reklamı yapılan. eğer üst düzey ajanlar antivirüs yazılımı kullanacak olsalardı eminim ki bu norton olmazdı, yani iyi para vermişler yapımcılara.
bilgisayarı koruyacam derken kaplumbağaya çeviren virüs programıdır.
AVG varken yanından dahi geçmeyeceğim antivirüs programıdır ve kendisi ** 8 GB'lık harddiski 6,5 saatte tarayarak rekor kırmıştır. Bulduğu şey ise kendi exe programında virüs bulunduğu ve kaldırılması gerektiğiydi. Bu kadar gereksiz bir program işte bu.
doktor edward norton'un hazırlayıp sunduğu antivirüs programıdır. bir sonraki programda görüşmek üzere esen kalın.
2008 versiyonu diğer versiyonları gibi bilgisayarı kastıran programdır. ama virüsleri temizleme çabaları benden takdir toplamıştır. taktığım tüm flash belleklerdeki virüsleri silerek beni sevindirmiştir, ayrıca bilgisayara girmeye çalışanları pek bir güzel engellemektedir.
bilgisayarın .mına koyan bir antivirus programıdır. eğer bilgisayarın adam gibi çalışmasını istiyorsa kişi norton'u başka bilgisayara kurmalıdır, haaa korumayı nası sağlayacak onu bilemiyoruz tabi. en azından bilgisayarı norton dan korumuş sayılır.