müzik kalitesi açısından pek hoştur. kırmızısı güzeldir ama mavisi de bi o kadar güzeldir. yalnız tuşları gariptir msj yazmak bazen işkence gibi gelebilir.
fiyatı 300 lira civarındadır. sağlam ses çıkışı vardır ama kamerası berbattır, 2 megapikseldir. s40 bir işletim sistemi vardır. işletim sistemi denilirse tabii. iyi telefondur kızlara daha çok yakışır.
//radyoyu acıp kulaklıgı taktıgımda cihazı yere vurasım gelmistir.
bide music diye isim takmıslar deyip paso kufur etmemi saglayan sacma sapanca az ses vermekte hadi dıs ses az olsun denip birde kulaklık sesinin sinek vızıltısındanda az oldugunu anlayınca gozumden dusen bır tlff dur.

ayrıca sennheıser mx360 kulaklık alınınca olagan ustu ses veren bas tiz ve yuksek ses veren bir muzik canavarına donusur..
allah belasını versindir. ilk günden arıza çıkaran telefondur. tavsiye edilmeyendir.
2 yıldır kullanmakta olduğum telefondur. müzik açısından on numaradır.
başlı başına arıza olan telefondur.kendi kendine mesaj siler,ekranı donar kalır,kapanır açılmaz.
ses konusunda bilgisayarıma fark atan kaliteli telefondur. ekolayzırı iyidir.
gri, siyah ve mavi kutulu olmak üzere 3 modeli vardır.
an itibariyle teknosalarda 260 tl' ye satılan telefondur.
2 yıl kullandığım daha sonra dokunmatik telefon hevesiyle bıraktığım bir telefondur. Şu aralar daha bi ucuzlamış.
arka sokaklarda suatın kullandığı telefondur.
Bir telefonda gördüğüm en hayvani hoparlöre sahip telefondur. Ses çıkışı mükemmeldir.
orijinal kulaklığı 5 para etmese de iyi bir kulaklıkla müzik canavarına dönüşen telefon fiyatı 280-300 arasında, kamerası çok kötü ama yine de iş görür.
3 Senedir kulladıgım telefon benim için ayrı bir yeri var çünkü bayramlıklarımla almıştım ...
3 senedir kullanmakta olduğum güzel telefondur. zarif hatları ve çeşitli renkleri mevcuttur, Xpressmusic olması en güzel niteliğidir. 8GBa kadar hafıza imkanı sunar. kaliteli ve yüksek bir ses çıkışı, değiştirilebilen müzik çalar temaları da vardır ayrıca 6300 gibi habire donmaz, sağlamdır. şu an 2.el temizi 150 lira civarıdır. Yalnız kamerasının yalnızca 2mp oluşu kötüdür. Performans açısından benzer türlerini sollayıp Nokia ilk 10'a rahat girer.
Çin malı dokunmatik telefonla takas ettiğim sonra da pişman olduğum telefondu.

Tasarımı oldukça şıktı.
3 e basiyon ekran kapaniyo telefonu. Daha tuslar birbirine bu kadar yakin ve sert bisey gormemistim ben.
içine toz alan telefon. içene giren tozu temizleme bahanesiyle kapağı bir kere açtım bi daha kapanmadı. yavaş yavaş dağıldı gitti.
Açık ara nokia’nın en kral telefonudur. Yaptırıp kullanmak istiyorum ama bir türlü fırsat olmadı.