bugün

yüksek öğretim kurumlarında değişiklik yapan tasarının meclise sunulması ile kurulması istenilen vakıf üniversitesidir.
'hangi eteğe hangi ayakkabı gider' konulu müfredata sahip olacaktır.*
askerde $ehit olan mezunu yoktur. tesadüf aminyum.
nişantaşı çocuklarına hizmet vereceği su götürmez gerçektir.
anahtar kelimeler: tüketim kültürü, kapitalizm, marka.

kısaca dünya da yaşadığımız en güzel sistemin kapitalizm olduğunu, daha iyi ve daha çok nasıl tüketebileceğimiz öğretilecektir.

böyle olmasa bile sırf isminden dolayı böyle anılacak üniversitedir.

-nişantaşılıyız qıızzaaam.
YÖK Teşkilatı Kanunu'nda yapılan değişikliğin 31.05.2012 tarihli resmi gazetede yayınlanması ile murat hüdavendigar üniversitesi ile birlikte istanbul'da kurulan yeni üniversitedir.
nişantaşı meslek yüksek okulu'nun üniversiteye çevrilmesidir.
bayrampaşa'da tekstil atölyelerinin bulunduğu bir iş merkezinden çevrilip üniversite yapılan nadide mekan.
onu bunu geçtim çok havalı bir üniversite ismi.
ismi Nişantaşı olmasına rağmen bayrampaşa gibi elit (!) bir semtimizde açılmış üniversitedir.
Sosyete üniversitesi olacağı aşikar. Zenginlerin sıkıntısız ve düşük puanla istediği bölümü okuyabildiği bir yurtta biraz daha kolaylık sağlanmış oldu zengin kardeşlerimize. Allah eksikliklerini yaşatmasın.
10 bin liralık ücretiyle sosyete üniversitesi falan olamaz. 35 liralık koç varken...
meslek lisesi gibi bişiy.*
insanları arayıp allaskınıza bize kaydolun diye yalvaran üniversitedir.
Bayrampasa sagmalcilar tren istasyonu karsisindadir kendileri.
adında bile asalet olan biricik semtimin adaşı üniversite.
madem adı nişantaşı olucaktı neden bayrampaşada açtınız denilen üniversite. bildiğin bina ayrıca.
bayrampaşa'da kurulmuş devasa * okul. bayrampaşa'da nişantaşı üniversitesi?! neyin kafası bu?
Yamulmuyorsam özel havacılık bölümü vardı bu okulda. Hemide iş garantili.
bünyesinde sadece gerizekalı barındırır.
Varlığından şimdi haberdar olunan üniversite. Vay anasını ne kadar geri kalmışım gündemden. Bayrampaşa'da kuruluysa niye nişantaşı amk? Konya'da sahil üniversitesi açmak kadar aptalca.
Hayat projenizi birlikte gerçekleştirelim sloganıyla 2012 yılında kurulan çiçeği burnunda bir vakıf üniversitesi. Dünyada örneği olmayan bir uygulamaya imza atarak mezunlarına işsizlik maaşı vereceğini açıklayan üniversite.

Öğrencilere yüzde 25'ten, yüzde 100'e kadar burs imkânı sağlıyor ve başarılı öğrencilerine derecelerine göre burs veriyor. Yani burs konusunda çok cömert.

2 senelik bölümlerde okumak isteyenlere yetenek bursu fırsatı da var. Yani anlayacağınız bu üniversitesi tercih etmemek için bir sebep bulmak zor.

Binası da oldukça güzel. Derslikler falan ferah geniş. Çok samimi sıcak bir ortam var. Yönetimle iç içesiniz. Ast üst ilişkisi yok denecek kadar az. Bir öğrenci için hem özgürlük sunuyor hem de kaliteli bir eğitim. Daha ne olsun?

Ayrıca üniversitede hangi bölümler var incelemek istersen bu da web sitesi.
http://www.nisantasi.edu.tr
reklamlarını gördüğüm üniversite. bir yaşıma daha girdim. canı sıkılan özel üniversite açıyor. evet.
tercih döneminin devam ettiği şu günlerde bayrampaşada olduğu unutulmamalı. maksat gençlerin hayatı kaymasın.
burslu olarak yerleştirildiğim, kayıt yaptırıp, yaptırmamak konusunda tereddütlü olduğum ticarethane. nişantaşına kalmaz, ondan öncekilerden biri elbet tutar dedik, dalgasına yazdık, şimdi kabusum oldu. (bkz: şansımı sikeyim)