bugün

Yazarlığımın gelişmesi için başka söze gerek yok.

Itina ile - (eksi) alınır.
Öyle denk geldi.
yazmak için deyip konuyu kapatıyorum.
çabaladım, dik durdum, hep daha fazlası için elimden geleni yaptım ve baktım olmuyor. bıraktım, dedim artık boş bir insanım çünkü amacım yok, dedim gideyim bir hesap açayım. evet böyle oldum.
burada öylecene dinelirken gelip sözlüğü üzerime diktiler sen yazarsın dediler bende yazdım öyle işte.
(bkz: yazmasaydım çıldıracaktım)
Ortamda "Entellektüelim lan ben. Uludağ sözlükte yazıyorum. "diyebilmek için.
Ortamda "Entellektüelim lan ben. Uludağ sözlükte yazıyorum. "diyebilmek için.
Kısa Ve Net Sadece Yazmak için Önemli önemsiz sadece yazmak.
Maksat vakit geçsin.
bir iki bir şey öğrenirim , kafa dağıtırım , abaza bir kız seks teklif eder diye
Sorma neden ?

O zamandan işsiz olacağım belliymiş.
Mayışı iyiydi birde bizim zamanımızda kadroluydu imkanlar neyin güzeldi. Şimdikiler hep taşeron firmaya çalışan yazarlar.
Hiç hatırlamıyorum neden geldim,nasıl geldim.Tek hatırladığım sevgilimden ayrılmıştım.
istanbul Ulaşım da bulunan emre ve atilla abi sağolsun orda ki muhabbetlerden baya merak edip üye olmuştum. Şuan baya memnunum.
Ekşi'den kovulmuştum.
atak geçirip evde yatmak zorunda kaldığım bir gün, canım sıkılmasın diye kardeşlerim yazar olmamı istedi ben de oldum .

not: bazen canımı sözlük sıkıyor. iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum. *
sürekli takip ediyordum sonra neden bende yazmıyorum dedim ve yazar oldum.
(bkz: bir varoluş biçimi olarak yazarlık)
Işte bu hep can sıkıntısından.
(bkz: hep kefere mi yazacak)
Düşünüp çıldırmamak için düşündüğüm bazı şeyleri birileriyle paylaşmam gerekiyordu.
meraklı bir yazar sorusu. bir sebebi var elbet birader, karıştırmayalım şimdi oraları istersen. şekil yapmaya gerek yok.
Paylaşmak ve yalnız olmadığını görmek.
Böyle sorunca cidden saçma olduğu idrak ediliyor.