bugün

entry'ler (341)

izmir zirvesi

Yapın yapın da gelelim ailemizle gelebiliyor muyuz.

yazarların memleketlerinin neleri meşhur

Koca seyiti azman Çavuşu.

üniversitenin insana kattıkları

Okumadığım için bilmediğim ama az Yada çok bişeyler kattığı kesin.

taksim de 21 lik kadına toplu tecavüz edilmesi

Başlık bi kere saçma 21 lik nedir rakıdan mı bahsediyorsunuz yaşanan olaya gelince yapılması düşürülen çok şey var ama yapılabilen çok az.

sözlükte ne arıyorum

Mesaj atacak bireyler arıyorum.

düğüne gereksiz diyen yeni nesil

Düğün değil de düğün salonu bence gereksiz bi eylem bir kızın telli duvaklı evinden kocasının elinde davul klarnet çalarken çıkması erkek evine giderken üstüne buğday para şeker falan atılması güzel şeyler bunlar.

zekayı körelten şeyler

Ön yargılanır.

doğarken konuşuyor olsaydınız söylenecek ilk cümle

Işığa doğru mu gidiyordu.

yazarların yaşadığı şehirlerin plaka kodları

10
66
35
62
35.

erkeklerin sakalsız ağır tipsiz olması

Saçı sakalı kesin ce köy tavuğu gibi olmuşsun suratın tavuk götüne benzemiş diyen mi ararsınız lan sakallı bi boku benziyordun en azından suratın görünmüyordu diyen mi ararsın gerçektende sakal benim gibi adamın kusurlarını örtüyor.

kutu bira vs şişe bira

Kutu bira düğün dümbeğin vaz geçilmezidir depozito yoktur buzların arasında dışı çabuk soğur ve içi soğumaz buda soğuk diye içilmesini kafa yapar içindeki sıcak olduğu için düğün sahibi bu sayede az buraya çok kişiyi sarhoş eder şişe bira dost sohbetinin yalnızlığın içkisidir kutu gazete sarılıp park köşelerinde içilebilir Şişeden içen utanmaz Şişeden.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

Burda mı seversin yoksa Sarayım evde mi seveceksiniz.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Yazın ne varsa atın bana mesaj sabaha kadar yolu var.

fakirlerin seks hayatı

Bir büyüğü derdi ki iki şeye aklım ermez bi askerden karavana dolu da olsa boşta olsa adı karavan dır birde fakirin s.kişine o kadar yorgun işten gelip o işi nasıl yaparlar.

sözlüğe 90 lardan bir şeyler bırak

Mobylette ve Peugeot 103 tür camlar altında tahtayı sabunlayıp Kaymaktı leblebi tozu gebere denen bitki bazı yerlerde Gabara deniyo.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel

gecenin şarkısı

Nazlı öksüz bugün bana bir hal oldu.

neden uyumadın

Çalışıyoruz.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Boş muhabbet için bana da yazabilirsiniz.

zeytinyağı

Yıllarca 5 lira gibi ayçiçek ve fındık yağından aşağı bi fiyata satılan üreticisine yömye parasını bile kazandırmayan son 2 yılda biraz para yapan 25 lira olanı en iyisi dir daha ucuza asit değeri yüksek sofralık diye tabir edilen yağların bulunabileceği ,alırken mutlaka asit değerini sorun sofralık organik kendimiz yaptık kavramlarını inanmayın en iyisi 1 asit in altında olan dizyem diye tabir edilen bulunabilirlerse taş baskı alın.