çocuk yaptı çocuk. ne gezcek etrafta asdfghj.
duru bir güzelliği olan bayan sanatçı.
saçma sapan şarkıları olan saçma silik bir karakter ses desen yok seksilik yok güzellik hiç yok ne lan bu. Nazan öncel salağının bir devami
yorulup üzerine terli terli su içip sonra da sesi kısılan yaramaz çocuk sesli kadın.
hayata bakışına, enerjisine, asla yaşlanmayışına hayran kaldığım kadın.
çok masum görünen bir kadın bence.

erkek olsam bu tipte birinden birinden hoşlanırdım sanırım. denge harika ya, ne kendini güçsüz olarak gösteriyor ne de kadınlığından ödün veriyor. bence çok da sempatik ^^

kızım olursa bu kadına benzesin.
Bazı şarkılarını severdim bu kadının. Yalnız bugün fark ettim ki beni Twitter'dan engellemiş.

"Ya ben bu kadına ne yazdım da beni engelledi?" diye düşündüm ister istemez. Sonra Twitlerimi arattım. En son 2010 yılında şakayla karışık "Bed sesli" olduğunu yazmışım. Sanki ben "Sesin çok güzel" desem sesi maria callas mı olacak?

Sonuçta daha çok müzisyen kimliği ile; bestekar kimliği ile müziğin içinde daha çok. Ama işte "sesinin kötü" olduğunu söylediğimizde kaldıramıyor. Nasıl bir egoysa artık?

Ama ben kaldırıyorum mesela. Sesimin kötü olduğunu biliyorum. Birisi dese de sesin kötü kızmam. Bu popçuların ruh hali de değişik doğrusu. Sürekli pohpohlamak lazım herhalde.

Neyse...

Beni twitter'dan engelleyenler listesi:

Abdullah Gül
Ceyda Karan
Nil Karaibrahimgil
Kendisini seviyorum, çünkü onun boyu da 155cm.
Kezban prototipi.
kaybolup gitmiştir.
"Ciddiyet balonlarını patlatacak minik toplu iğnemle geziyorum.."

görsel
bu kadının kafa kırık.
Çok tatlı çok seviyorum, enerjisine bayılıyorum. giyimini en sevdiğim isim.
Yok sarhoş değilim. çok sıkıcıyım, çok çok sıkıcıyım. Ölüyorum derdimden.
2004 yılında mülakat sorusu olmuştur. Tanımak hayat karartabilir dikkat!
Müthiş bir ses.
https://www.google.com.tr...Vaw2EV_RsznWYuPnQ2I4VGovX
Gerek müziğiyle, gerek kılığıyla kıyafetiyle, gerek de üslubuyla kendine özgü tarza sahip olan; hiç sönmeyen enerjisine hayranlık duyulası, yaptığı yararlı işleriyle her fırsatta kadınların bilinçlenmesini sağlayan harika kişilik.

Moraliniz mi bozuk? Açın nil'in herhangi bir şarkısını, modunuz yerine gelsin.
Seviliyorsun nilcim, senin gibi işini hakkıyla yapan kaç sanatçı kalmıştır?
ilik gibi hatundur. Evet
tarkanla bir reklamda daha oynayan şahsiyet, sonunda aşkına kavuşuyor pek mutlu oluyor, sırıtıyor eeleniyor..
bugün doğum günü. 42 demiş.
Hiç yaşlanmayacak gibi görünürdü. Suratı sanki hep bebek gibi kalacaktı ama malesef o güzellik bile yaşlanmış. Olduğundan bi 10 yaş büyük görünüyor.
Adı bu kadar kısa olup soyadı bu kadar uzun olan bir isme sahip. Eskiden cok popülerdi.
Olduğundan 10 yas yaşlı mı görünüyormus el insaf kadın 4 yaşında çocuğu olmasına rağmen 30unda bile görünmüyor ki 42 yasinda. Gerçi Değil çocuk sahibi olmasını, evlenmesini sindiremediydiler anti feministler bir de feminizmin gerçek tanımını bilseler gam yemicem.

Nil'in Bizim kuşağın üzerinde etkisi çoktur. Şarkıları saçma gibi dursa da ben buraya çıplak geldim in sözlerinde apaçık bir felsefe gizlidir. seviyorum sevmiyorumdinleyerek hakket len ne üzülcem der insan. bütün kızlar toplandık adeta ulusal bir kız marşı gibidir. Aslında çoğu şarkısı öyledir. Sesi huzur veriyor, güç veriyor. iyi ki varsın melek gibi kadın. Ayrıca kendisi Sertap erener in görümcesidir.
Entel kezban.
bu kız büyümeyecek. sanat manat da hak getire zaten.