nihat doğan ın acun ılıcalı dan aldığı teklifi doğrulaması ile beliren ihtimal. geçtiğimiz günlerde de bir çete tarafından ölüm listesine alındığını medyaya açıklayan ve bugünlerde yeni albümünün hazırlığı içinde olan* nihat doğan da teklifi değerlendirebileceğini söylemiş.

http://www.habershow.com/...at-dogan-a-teklif-goturdu

bu arada yıldızı biz sözlük yazarları ile bir türlü barışmayan acun dan da nacizane bir ricam var; şu adamı survivor a götürücem diye ıssız bir aday götür, orada da bırak amk, seni şukuları boğalım.
yanında memleketimden bir şeylerle yollanması lazım gelir. bi koyun olur kuzu olur dana olur. (bkz: benim memleketimin koyunu)
işte o survivor sırf nihat doğan için izlenir.
muhtemel kadro:
Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...
acun bu işi biliyor. kim reyting alır iyi hesaplamış.
--spoiler--

benim koyunum bile panamanın koyunundan daha farklı bakıyor.

--spoiler-- **
yahu acun öyle bir adaya getirdin ki bizi dört bir tarafı denizlerle çevrili deme ihtimalinin önünü açan durumdur.
Yorumlarıyla kazanır yarışmayı herhalde...''ben yemem bu yengeci benim memleketimin yengeci olmadıkça...''
parmak atmak suretiyle karşıdakini kusturmak eyleminin gerçekleşmesidir.
- benim adamın böcüü bile bi farklı bakıyor...
- aylar boyunca survivor yarışmasına katıldım... anladığım kadarıyla olay bir adada geçiyor..
- benim ve jack'in ruhu bir araya gelse jack'in ruhu diz çöker tövbe ister..
(bkz: nihat reyiz)
yanında koyunuda olduktan sonra pek sıkıcı geçmeyecektir kendi için orası. hergün konuşulacak toplumsal meseleler bulunur. ha bu arada survivor du demi bu? o zaman yarışlara falanda katılırdı. rakiplerini üstün düşünce yeteneğiyle alt edebilirdi.
gerçekleşmesi durumunda yanına sadece bir voleybol topu verilmesi bile raytingleri alt üst edecektir.
acun un an itibariyle yeteneksizsiniz de açıklamasıyla kesinlik kazanmıştır.
sefa doğanaya malzeme çıkmıştır. hayırlı olsundur. daha çok güleceğizdir.
nihat doğan: "survivor var dediler geldik."
acun'nun program reytinglerini yüksek tutmak biraz sansasyon yaratmak için yaptığı planın en güzide parçası.
işte nihat doğan farkıda budur..altı üstü bir yarışma ama ünlü türk düşünürü nihat doğan zannedersin sınır ötesi operasyona gidiyoo..e be nihat hiç spor yapmadığın bariz ortada hiç olmassa tişörtünü çıkarmada hantal vücudunu görmeyelim..
Acun'un Türkiye için yaptığı ve yapabileceği en faydalı iş; Nihat Doğanı burdan uzaklaştırmak .
nihat doğan reyting malzemesi olarak kullanılıyor.yarışmayı ne o ne asena kazanır.bu yarışma 20 gün süren bir yarışmadır.çekimleri montajı 3 aya yayılmıştır. yani yarışma 3 ay sürmüyor.aç kalma diye bir şey yok ben nhatın pascalla kavga etdiğine de inanmıyorum bence reklam bu yarışmayı taner kazanır diye düşünüyorum.birde pascalı amma sahiplendik merak ediyorum fransada bizim türk sanatçımızı sahiplenip yarışmalara çıkarıp reklamlarda oynatır mıydı? hiç sanmıyorum bide fransız sanatçıyı dövecek o türk"ü ülkeden atarlar.ne zaman adam oluruz yabancı hayranlığından vazgeçtiğimiz zaman
yeniden gerçekleşen olay. ben yanlış mı hatırlıyorum yoksa özgecan olayı olduğunda çıkıp yaptığı açıklamalardan dolayı acun bu adamı geçen yarışmadan çıkarmamış mıydı? şimdi ne değişti de acun yeniden almış bunu herhalde özgecan olayı yeterince prim yapmıyor artık açık ve net.
bir o*uspu evladının.. ay pardon yanlış yazdım.

bir acun eşşekliğidir. bunun gibi şahıslara hala televizyonda medyada falan bulunma şansını veriyoruz anasını satıyım.

adam bal gibi çomar bal gibi fetöcü. en yakın zamanda ülkeden s*ktir olup gider umarım.