bugün

(#19715906) tebrik edilmeyesi yazardır.
ula sevdiğimiz bir yazar vardı, o da yetkili olduğu için değişir mi acep!

madem yetkili oldun yoğunsundur şimdi. kedinin birini bana ver hacı la!
ebeveynlerinden hala fırça yiyendir..

+ baba ben yetkili oldum

- elli yaşına geldin daha yeni mi yetkili oluyorsun? yuh sana. .

hayırlısı olsun efenim.
şuna da bir el atsın artık dediğimdir. başarılar.
43 yaşında değildir. yetkili olmuş hayırlısı. şimdi evde askeri disiplin de ister bu.*
artık hiçbir zaman am göt meme diyemeyecek olan zavallı yazardır. çünkü artık o bir yazar değil, bir yetkilidir.
yazık la, kimin yetkilisiyse...
dokuzların en hırslısı. sonunda yetkili de olmuş. moderatör olunca toplaşmaz işalla. *
hayırlı olsun kanka.
(bkz: sen yetkili bi abiye benziyon)
hayırlı olsun. tam bir abi olmuştur.
yetkili olduktan sonra çok bozdu kendini. şuna bak yetkili olduğundan beri entry bile girmemiş. çok bozdu çok.
(#19716083) anladığım kadarıyla meme demesi yasaklanmış yazar. (.)(.) bu ve bunun gibi entrylerini özleyeceğiz.
yetkili bir abiye benziyordu zaten. hayırlı olsun.

yetkili yazar.
yakinda zallin koltuguna oturacakmis oyle diyoolaaa....hayirli olsun panpa.
yetkili olduktan sonra mesajlaşmamızda bir soğukluk sezdim. sanırım götü kalkmış. inşallah tavla turnuvasında denk gelir de havasını alırım.

yetkililere kızlar teklif ediyormuş müdür, aslı var mı?
(bkz: sen yetkili bi abiye benziyon)
götü kalkmayacağını iyi bildiğiniz $opar keke. hatta göt diyip test edebilirsiniz. yavrum benim be. hayırlı olsun.
Neredeyse her başlıkta bilgilendirici bir entrysi var lan bu adamın.

Neyse bu detayı geçtim, bu adamın yetkili olmasının sebebini kendime bağlamak istiyorum sayın sözlük yazarları. Geçen gün bu adamla ilk kez konuştum pm aracılığıyla. Ilk muhabbetimizin konusu ise amgötmeme idi. Hatta direk memeydi. *
neyse efendim, bize hayırlı olsun demek düşer, hayırlı olsun hocu.

Bir de soylemeden edemeyecegim, bir daha mobilden entry gireni siksinler. Yarim saattir usttekileri turkce karakterle yazmaya ugrastim lan. amuga koyim boyle isin.

Neyse hocu, tekrar hayirli olsun. *
sosyogerdir.
adam neredeyse bir gündür yetkili ama hala hiçbir icraatını göremedik.

türkiye'deki ekonomik büyüme nasıl vatandaşa yansımıyorsa, ntc'nin yetkili olması da bize yansımıyor.

e ne anladım ben o işten hacı?

ek: bu da başlığının 1000. entarisiymiş. "benim 1000. entrymi protest sanayici girdi" diye hava atarsın artık.
kara listemde ki yazar olup bu geceyi unutmayacağımı ve intikamımı en kısa sürede misliyle alacağımı kendilerini bildirir ve bu entry yi noktalarım. * *
(bkz: sen yetkili bi abiye benziyon) *
yetkili de oldu ki sicksen gitmez artık buralardan.
nicki ile kafiyeli bir yöntemim var ama midem kaldırmıyor.

(bkz: sick the qacher)
sözlükte, görevini layığı ile yerine getirecek değerli ağabeydir. tebrikler ve başarılar dilerim kendisine.
yetkili olmuş..

bu nasıl yetkili oldu anlamış değilim. büyük haksızlık var. yani öyle böyle değil, adam kayırmaca falan var.

şöyle bir bakıyorum, düşünüyorum, bu adam ne yaptı diyorum ? sözlüğe ne kattı? gençlere ne öğretti diyorum.

yok.

valla yok. bi bok bulamıyorum. mantık hatası başlıklarından başka bi halt yaptığı yok.

duruyorum tekrar, kukla diyorum sen ne yaptın? gençleri sike sike bilinçlendirdin, onlara stratejik bilgiler verdin , sözlüğü sözlük olarak kullandın. ömrünü çürüttün amk diyorum. peki ne geçti eline diyorum?

koca bi yarak.

yaraktan başka bişey geçmedi amk. allahtan zamanında yöneticelere '' çaylak yaparsanız hindi kümesinde moderatörle sevişmek diye başlık açarım dedik de o gün bu gündür modlar da panik halindeler ''aman kuki sakın açma öyle başlık, liselilerin karşısında itibarımızı sarsıyosun '' falan diyolar.

özetle iş sadece gammazlamak ile olmamalı diye düşünüyorum.

yazarların randumanına göre de değerlendirme yapılmalı. yani gerçekten sikiyoruz ama haybeye amk. kuru sıkı hep.

hayırlı olmasın. pipimiz, meme baş uçarımız sızladı bizim. haksızlık bu evet.
hem, uludağ sözlük şampiyonlar ligi tavla turnuvasında, hem uludağ sözlük on üçüncü geleneksel tavla turnuvasında aynı anda mücadele eden iki oyuncudan biri.
diğeri;
(bkz: ben)
ikimizden biri bu oyunlara fazla panpa. ben iki kupayı birden alacağım, sen şerefli ikincilikleri.
başkenti rui costa'dır.