bugün

şimdiden kimsenin heveslenmemesi gereken turnuvadır. çok pis çok manyak hazırlandım, rakiplerime maksimum 2 oyun vericem. benim skorlar belli 5-0, 5-1, 5-2 tüm maçlar bende. *
(bkz: hani bana)
Nasıl kaçırdığımı bilemediğim turnuva. oyuncu alımı yapılıp yapılmadığı merak edilesi turnuva.*
abica için pon pon kızlar ayarladım vur kır parçala bu maçı kazan.
doktor mikrop un getirdiği pon pon kızlara bakacam diye oyuna konsantre olamadığım turnuva. günaha soktun beni doktor. *
Rakibimi ve turnuvaya dahil oldugumu su anda ogrendigim turnuva. Rakibim izmirdeyse karsilikli oynayabiliriz ama degilse netten oynayamayacagim icin ilk diskalifiye ben oluyorum.
abica ne ettin turnuvasıdır.

daha finalde karpuz keseceeeğdiiikkk..
Ankaragücü yenilince abica nın da yenilmiş sayıldığı turnuva.
ilk turdan eleneceğimi hissettiğim turnuva.

şampiyonlar ligi bana göre değil sanki. katılmayı çok da hak ettiğimi düşünmediğim turnuva yani bir nevi.
bottle of rum ile yarın akşam 8de onu çarpmamla alakalı randevulaştığımız turnuva. şimdiyse hazırlık maçındayım başka bir iddialı kurbanımla. *
ikeya dostum ben finalde olacağım, benimle oynamak istersen finale çıkman lazım. *
gredy27 - eyvahyaziyorum eşleşmesinin galibi 5-0'la gredy27 olmuştur. güzel oyun için eyvahyaziyorum'a teşekkürler, şans yanında değildi sadece.
(bkz: http://inciswf.com/volkankonak.swf)

nedense maçtan sonra bunu kendim için paylaşasımın geldiği turnuva.

nezih ortamda bunu yaptığım için üzgünüm ama çok uyuyor duruma.
ikeyaya bundan sonrakiturnuvalarda başarılar dilerken, 5-1 kazandığımı sevinerek bildiridiğim turnuva. bundan sonraki rakibim nick the chopper olsun istiyorum.
haydi nick seni istiyorum evet. *.
şampiyonluk adayıyım dediğim turnuva.
nick the chopperı canı gönülden tebrik ettiğim turnuva.hadi bakalım bu sefer eşleşicez gibi görünüyor. allah kerim.
rakibim bottle of rum'un çekilmesi sonucu ortada kaldığım turnuva. *
zaten üst tura çıkacaktım, saolsun yormadı beni. * *
adam yokluğunda siz deyin fasulye, ben diyeyim 1992 avrupa kupasındaki danimarka olarak dahil olduğum turnuva.

1992'deki danimarkayı nick the chopper iyi bilir.
çekilen rakibimin yerine protest sanayici nin geldiği turnuva olup yarın gece bir üst tura çıkarım artık. * *
presle, baskıyla, ajitasyonla bir şekilde dahil olduğum turnuva.

mazallah elenirsem kuyruğumuza teneke bağlar bunlar bizim. onun için şampiyonluktan başka şansı olmayan tek oyuncuyum burda.

(bkz: şampiyonluk yakın meşaleleri yakın)
valla nasıl oldu bende anlamadım ama protest sanayici 5-0 kazandı. *
büyük hile hurda döndü, ben dedim almayalım protesti diye, geldi tufaya. *
hileli bu zarlar hileli. bi daha feysbuk denen hilebaz yerden sakın oynamayın he benden uyarması. *
büyük şampiyon bacardicola ile dostça ve çekişmeli bir mücadelenin sonucunda 5-0 galip gelerek bir üst turdaki rakibimi beklemeye başladığım turnuva.

galibiyetimi pek kıymetli organizatörümüz paradise05'e armağan etmek istiyorum.

size 92 avrupa şampiyonasındaki danimarka'dan bahsetmiştim değil mi?
bu saatten sonra fanatik protest sanayicisporluyum he, şampiyon olsun da tesellimizi yapalım. *
organizatörlerden galibiyet primimi talep ettiğim turnuva. şampiyonlar ligi demek para demek. ayrıcana bir üst turda yetkili bir abiye benzeyen nick the chopper'i arzuluyorum.

danimarka forever...
eveth nick the chopper sana ulaşıcam benim olacaksın diye herkesi ezip geçiyorum. benim olacaksın