bugün

(bkz: never say no to panpa)
"bir tarafınız yiyorsa, yemeyin" tadında reklamdır. gayet başarılıdır.
komik, güzel, başarılı bir reklamdır. pandanın o güzel bakışlarının altında ne olduğunu gösterir bizlere.
--spoiler--
son reklamda pandanın hareketlerine ayrıca hayran olunur.
--spoiler--
izlediğim en sağlam 'yiyecek' reklamıdır. bir reklam anca bu kadar komik olabilir.
--spoiler--
un'a vuruşu beni yarmıştır.
--spoiler--
reklamların komik olmasının yanı sıra, buddy holly'den true love ways adlı harika şarkıyı kullanarak bir kez daha kendine hayran bırakan reklamdır.
alışveriş sepetini devirdikten sonra salladığı tekme favorim olan reklam. ne kadar istiyorsa alırım, yeter ki o sayko bakışlarını çeksin üstümden.
harika reklamdır. gidip alasım gelmiştir.
enfes düşünülmüş reklam filmidir.
panda dondurmasındaki panda ile bu pandayı karşılaştırdım. karşı karşıya gelme ihtimallerini düşündüm. daha bir komik geldi.

-donduyma vaymı donduyma
+yok. peynir var. al yoksa ağzına sıçarım.
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: atarlı panda)
reklamda çalan parça buddy holly - true love ways. http://www.youtube.com/watch?v=QjFRHIhSvwc
mükemmel ötesi. fazlasıyla başarılı. o pandaya da hayran kaldım. donduğma vay mı'dan sonra çok iyi geldi. asla panda'ya hayır deme.
--spoiler--
panda,maythele haşla...manası:never say no to panda.*
--spoiler--
reklamcılığın anahtar kelimesi olan ''yaratılık'' ın en güzel örneği...
ing. panda'ya hayır deme, siker ellam!
panda markalı peynirin reklamıdır.

bir reklamcı adayı olarak en beğendiğim reklamlar sıralamasında en üst sıralarda bulunandır.
bir reklam dehasıdır. reklamdaki espri anlayışı kimilerine çok saçma gelebilir ama sağlam bir espri anlayışının ürünü reklamdır.
gece gece nerden aklıma geldin denilesi reklam.
hasta adama müdahalesini tek geçerim.
Tamda beni anlatan panda, pardon peynir reklamıdır. Sıkıyosa yemeyin lan.
son derece psikopat bir pandayı barındıran reklam mottosu.

https://www.youtube.com/watch?v=XYz3sl0LEA4
bir adet sayko panda barındıran mısır yapımı reklamın sloganı.
dünya tv tarihin en şirin, en komik ve en gaddar reklamıdır. izle izle bıkmıyor insan.
efsane reklam serisi. bayılırım. bir efsane daha vardır (bkz: get rid of cable)
arada izlediğim reklamdır.
pandayla aramda kuvvetli bir bağ oluştu.
Gelmiş geçmiş en komik reklam olma yarismasinda, birincilige oynayabilecek bir reklam sözüdür. Hakkaten komik.