bugün

Apaçiler. Pandalar. istanbul'daki doğal alanlar.
iyi insanlar.
erkegin yuzune baktiginda yuzu kizaran kizlar. kizin yuzune baktiginda dizleri titreyen erkekler.
Tahammül.
hoşgörü.
saygı, sevgi, çıkarsız ilişki.
ankesörlü telefondur.
karşılık beklemeden iyilik yapan insanlar.
(bkz: komşuluk)
oturduğum apartmanda 20 daire var, sadece karşı komşumu tanıyorum.
daha kötüsü karşılaştığımda selam verdiğim insanlar, karşılık vermedikleri gibi kötü bir şey yapıyormuşum gibi de dik dik bakıyorlar.
Erkekler.
-Sabır
-saygı
-terbiye
-nezaket
-ince düşünce.
tebessümü uzun düz saçlarının arasına serpiştiren masum kız. şimdiler de bir eda bir ego, sanırsın ki; havva'nın öz torunuyum, haklıdır da ama herkes öyle be güzelim.
Insanlik.
entry was here.
Insanlık.
Son zamanlarda herkesin gördüğü gibi erkekliktir. Hiç bir erkeğin eşine, kızına veya herhangi bir bayana el kaldırmaya hakkı yoktur.
rock müzik
Protest müzik
Blues müzik
Rap müzik

müzik bitince de:

insanlık.
birden fazla yazar bu başlığa "insanlık" yazmışsa;bir sorun var demektir.
insanlık ne zaman bitmiş sorusunun cevabını ne kadar araştırma yapsam da hala bilmiyorum.bilen yazar varsa;düşünceleri benim için önemlidir.

insanlık.
(bkz: teşekkür etmek)
Asalet.
Merhamet.
Duygularım ve hayallerim sadece, beni bu hale getirenler utansın diyeceğim ama insan ne yaparsa kendinden sorumlu değil midir? Ben bir utanıp geliyorum.
Saymakla biter mi be...
Kendi kendinin kurdu olmuşken insan , ilk önce kendini feda etmişken menfaati uğruna bu liste uzar gider kanımca.insanlık mı bıraktılar tükenenleri anlayacak!
Sadakat.
bi ara şey vardı, o değilde fok balıkları çok yalnız, noldu yalnızlıkları giderildi mi?
Toybox.
samimiyet.