bugün

iyi insanlar...
ben.

entry burada.
Psikoloji.

Sağlam insan kalmadı.
(bkz: dodo kuşu)
sabır.
görsel
insanlık, saygı, sevgi, masum aşklar, aile dizileri, sobalı evler, samimi güzel aile ortamları.
Mektup.
Yazacak kimsem yok.
komodo ejderi

ve

ince fikirli nazik insanlar desem çok mu klasik olacak...
(bkz: romantizm)
En başta huzur.
akdeniz fokları.
Sabrım. Net.
efendi erkekten hoşlanan/efendi erkeğin değerini bilen kızlar.
larımın, kötü çocuklarla sevişip iyi çocuklarla evlenir oldular. bu gerçeği hazmezmek çok ağırıma gidiyo, hazmedemiyorum.

gerdek gecesi yahut nikaha ramak kala zamanında zevk alarak bozdukları kızlıklarını emri vaki yaparak üzgün tavirlarla hiç utanmadan hiç arlanmadan kendisini seven elemana belirtiyorlar. ulan, enayi seni köpek gibi seviyo napsın, el mecbur kabul ediyo.
valla sinirleniyorum ya!

edit: patlağın tekinin zoruna gitmiş eksilemiş....mun sahtekarı. yıllardır yazarım sözlükte,ama bozuk üslup için özür dilerim canım sıkıldı.
gerçek sevgi gitgide tükeniyor.
ilk etapta hatırladıklarım; patlaya şeker (hala hastasıyım ama bulamıyorum) topaç, zıp zıp çocukluğumu hatırlattım bak şimdi.
Bekarlık. Bekarlığın nesli tükeniyor herkes evlenip gidiyor. Bi bi kaldık gelin sarılalım.
duyarlı, hoşgörülü, tevazu sahibi insan. hemen herkes bencillik denizinde yüzüyor.
Postacı.
Vefalı olmak.
Gitmesine ve bitmesine yakın olan şeylerdir.

(bkz: aydinoglu 46)

Vallahi adamı sevmesekte, sevmek zorunda kaldık. kaç aydır alıştık artık. Atsan atılmaz, satsan satılmaz bir tip. Tükenmesin. Koruma altına alınsın.
pandalar.
(bkz: insan)

öyle işte.
Saygı ve sevgi.
samimiyet.
Toybox.