bugün

şu aralar otomobil çekilişi nedeniyle satışları bayağı bir artmış olan hazır kahve markasıdır.
dip not: en çok tüketileni orjinal sonra bol kahveli ve 3. olarakta bol kremalı takiptedir.
uzun zaman önce okuduğum haberde bir gencin mide kanaması ile hayatını kaybetmesine sebep olmuştu.* akabinde bir çok ülkede yasaklanmaya başlamıştı.
3'ü 1 arada'yı şekerin, kahvenin tadını bozduğuna kanaat getirdiğim için içmediğim, 2'si bi arada karışımının da ya süt tozunu ya da kahvesini çok bulduğum ama hangisinin çok olduğunu kavrayamadığım...kısacası içmiyorum!
nescafenin dağda, kırda, bayırda taşıması pratik olsun diye kakaladığı üründür. pasif içiciyim *
"kahve" olarak nitelendirilmemesi gereken içecek. bilmiyorum ne ama kesinlikle kahve değil.
tadında bir gariplik var ve asla kahve tadı alamıyorsunuz. bir de utanmadan kahveyim ben diye dolaşıyor bu şey.
çok tatlı olmasından sebep, kahveyle alakası olmadığına hemfikir olunan içecek.inanılması güç ama onuda şeker atanlar var.
pakedini kesinlikle elle acamadigim hede. agzımla anca.
cok sevgili kurumsallikta sınır tanımayan comert bankamda kahve çay alımı durduğundan muptelasi olduğumuz icecek.
sevmenin ötesinde bayıldığım, büyük bir aşkla bağlandığım ancak final döneminde aşırı doz tüketmem nedeniyle midemin içine ettirdiğim hededir

not: su ısıtıcıının yakınında bir adet makas bulundurmak işe yaramaktadır.
sıcak suyla değil de, kolanın içine direkt atıp karıştırılıp içildiğinde sizi sabaha kadar dans moduna sokacak içecek...
lütfen denemeyiniz
az önce bmw 1 serisi çekilişine katılmak için 34 tane şifre gönderdiğim içecektir.
(bkz: çekiliş bağımlısı ve gece gece işi olmayan bir birey).
çok şekerli kahveli içecektir.bir de buna şeker ekleyen danalar bulunmaktadır.
mühim bir gecede, bünyeyi 12 saatten fazla ayık tutmuş içecek. minnettarız.
halk dilinde neskahve. aşırı şekerli olduğundan, tarafımca tercih edilmez. üzerine 4 şeker ekleyeni de gördüm. *
3 ü bir arada olmasına rağmen yine de şeker attığım karışım.
bu aralar fena halde zamlanan kahve çeşididir.

bazıları halen zammı yansıtmamış ancak yakın zamanda her yerde tanesi 40 kuruştan satılacağı kesin. belki 50 olur hatta.
kampüs kantininde bir bardak suyla birlikte 1.5 tl ye itelenen içecek maddesi.
içilebilecek en çirkin sıcak içecektir.
buna rağmen her gün en az 1 kupa içiyorum, neden bilmiyorum.
soğuk olanı makbuldür.sıcağı kahve değildir zaten.
sınav zamanlarının vazgeçilmez içeceği.
tadını bozmu$tur. gıda mühendisini mi deği$tirdi ne yaptı aminyüm.
Kahvenin en yavşak hali.
çayın yanında sigaranın gitmesi gibi, bilgisayarla birlikte kayan kahve markasıdır.
sınav haftası dostu.
sınav haftası dostu olması beklenen sıcak karışım. bana hiç mi etki etmez kardeşim!
ders çalışırken, sabahlarken, film izlerken, kitap okurken, televizyon izlerken kısaca hemen hemen her ortamda içilesi güzel olan yapması pratik olan sıcak içecek.