nescafe birleşimlerinden en iyi ve en leziz olanı. ayrıca en ucuzuda bu karışımdır.
ŞEKER SEVMEYEN KiŞiLER iÇiN YADA ŞEKERiMiN DOZUNU BENDEN iYi BiLEMEZSiN KAHVECi DiYENLER iÇiN GÜZEL iÇECEK .YiNEDE EN BABA KAHVE TÜRK KAHVESiDiR.
çok güzel hareketler bunlar'ın reklamında oynadığı güzelim kahve.
*
hazır kahveler arasında, içilesi tek nescafe türüdür.
yanık kokan bir kahve türü olmasından mütevellit mide bulandırıcıdır.
ithal bir kahve çeşidi. Olayla ilgili bir de anım var. Ankara da gezerken bir çekicinin arkasında Nescafe bile bir arada ben hala yalnızım yazıyordu. Bir hayli eğlenceli ve komikti.
nescafe gibi bir markaya asla yakışmayan bir tat. diğer markaların 2 si bir arada kahveleri neden güzel de nescafe nin 2 si bir arada sı neden bu kadar kötü anlayabilene aşk olsun.
şekere "sen gelme lan ayı" demişlerdir.
şeker kullanmayan insanlar için birebir.zaten ben hiç kahve ile coffemate oranını tutturamam.alıp içiniz.
filtre kahve varken yanına yaklaşılmayan, ama yoksa ilk tercih sebebi. çünkü şeker kahvenin tadında olumsuz etki yapıyor, süt ya da krema olursa bomba olur.
üçüncüyü kendimin attığı kahve kompleksidir.
ikisi bir arada olması çok güzel de kahvesi süt tozundan fazla olsa daha da güzel olurdu.
Az önce içtiğim kahveden yapışkan kahverengi bi şey çıktı. Kahveden mi sudan mı tam günahlarını almak istemem ama kıllandım doğrusu...
krema/kahve beyazlatıcısı/süttozu (her neyse işte adı) kokusunun midemi bulandırdığı kahvemsi şey.

jacobs 2in1 varken yanına yaklaşılmaz.
Sevmediğim ve asla içmeyeceğim doğal olmayan gıda ürünüdür.
Ne zaman içsem 1 gün boyunca karnımın içinden garip garip sesler getiren kahve. Acaba öğütemiyo muyum vücut direnç mi gösteriyo ilginç.
hiç ama hiç sevemediğim kahve türüdür. 3 ü bir arada çok tatlı bu ise çok tatsız. arasını tutturamamışlar bir türlü..
tercih etmediğim kahve türü.

hayır neden ki şekersiz kahve.

(bkz: şekerli filtre kahve)
alışınca güzel oluyor. çaydan sonra nescafeyi de şekersiz içmeye başladım. sıra türk kahvesinde. türk kahvesi çok zor olacak gibi!!
içinde zaten şeker olan saçmalık.

(bkz: ha sıçtım ha yüreğim geçti)
ağızda kötü bir tat bırakan toz kahvedir.

not: 3 yaşımdan beri çayı, kahveyi şekersiz içerim açık ve net.
Gayet güzel bir tada ve keyifli bir içime sahip. Her içtiğimde beni ayrı dinç, ayrı kuvvetli kılıyor...
Fazlası kalpten götürecek olan içeçek.
Nescafenin her türlüsü gibi kimyasal işlem görmüştür, dolayısıyla sağlıksızdır.
Fakat şeker içermediğinden diyabeti tetiklemez.
Ki bunlardaki şeker bile yapay nbş zaten.