bugün

hayalgücü çok geniş, altıncı nesil yazar. hoş gelmiş.
(bkz: #5537981)
başka sözlüklerden sıkılıp sonunda doğru yolu bulmuş yazardır. candır kendisi. dostuysanız yaşadınız derim. her şeyde yanınızdadır. ama düşmanıysanız eğer yandınız. alev saçan laflarından hiç kimse kurtaramaz sizi. ona göre ayapınızı denk alın. *
deli bir yazardır, deli deli kurgular durur yazılarını. **
çok içten bir yazardır. akademik bilgi sıçmayı sevmiyor, bize kendi tuzunu biberini her yazısında sunuyor. o kadar yakınlık hissi yaratır ki aynı apartman arkasında ezilmiş kutu kolayla futbol oynadım dersiniz. serttir, eleştireldir ama hassastır, duygusaldır. erkeği anlayabilecek kadar erkek oluverir, kızları anlatabilecek kadar da yazardır. hayatın en dramatik anlarından gülmeye değer birşeyler çıkartabiliyordur, severek okurum.
(#6160653)

uzun zamandır okuduğum, dinlediğim en içten, en duygusal ve bence en komik yazıyı yazıp saolsun sandalye üzerinden takla atarak düşmemle gece gece sakatlık çıkartan yazar. böyle yazılar yazmasını fakat, gece gece karşıma çıkarmamasını temenni ediyorum. *
uludağ sözlük geyik ve hikaye grubu sayesinde farkına vardığım, entryleri takip edilesi süpersonik yazar. güzel insan. ayrıca komiktir kendisi. ben gülüyorum yani şahsen. *
eu sözlük te uludağ sözlük hakkında "ayyy bayiyüüürr" dediği halde hala buralarda da yazandır. e beğenmiyorsan mürselcim ne demiş, "yürü git lan!".

(bkz: hop)
muhabbet adamdır. geyik eğlence adamıdır. yazarken iyi dokundurur.
bana "abi" diyerek; önce bir dumura uğratan, sonra da tebessüm ettiren, uludağ sözlük geyik ve hikaye grubunun eğlenceli ve güldüren bir neferi. takipteyiz!
süper bir insan evladıdır. hakikaten iyidir. götünüzden tanımlamalar uydurmayın!**
anlatılamadım çunkü anlasılamazdı...
yazdım yazdım ama okunmadı sallanmadı...
gorsellikti belki belki bahaneydi...
bu kadar sarhos beden sahne etti gecmisi kırmızı kadehlerde...
mum ısıgına siktirdim trankolik salak ısıkları...
ıslaktım ama terlemeye korktum ...
sevmedin gecmisini sevmediğin icin acıyla yok ettin...
cesaretliydin ama sessizdin
olmadı susarken cıglık attın.
evimizin duvarlarına kolajlar yapardın anarşi ve kaos hakkında
hep uyanık kalma pahasına yazılar yazardım evrim ve devrim hakkında
Darwin, Freud ve Marks otururlardı yan apartmanda
oturur ve bizden konuşurlardı, hastalığımızdan
onlar konuşurken akşam olurdu, biz sevişirdik acıyla
ah sevgilim! Biz hastayken acıyla sevişirdik

edit: imla...
annesini geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz arkadaşımız. başın sağolsun nercik kardeş. en kısa zamanda acısının hafiflemesini dilediğim yazar.
daha canlı bir dünyada annen, orada da soluk alıyor. üzülme.
şimdi sana ne söylesem anlamassın,
bilmezsin, anlamak istemezsin belkide,
yada susmamı istersin,
sessizce.
çok soğuktu biliyormusun, üşüdüm...
sözlerin de seni, görebildiğim kadar beni konuşturdum.
ama dün gece gerçekten soğuktu ve soyut.
anlam yükleyemediğim o fiilin öznesini kaçırdım!!! sorma,
sorma anlama beni...
kullanamadım bana verilen bağlaç haklarını,
kısa noktalar, kısa kabarcık , prematüre bebek.
benim görebildiklerim, benim hastalığım ve somut gördüklerim...
soyut sevdiklerim,
tecavüz gözlerin ve ellerin,
şarkını açık bıraktım biliyor musun?
eğildi ve yorgun bedenime dedikleri ruhumu kıskandırdı,
i wake in a feeling same as the night before.
teeee cocukluk arkadasıdır, tesadüf üzerine sözlükde de bulunmuştur ama kendisinin bile haberi yoktur. candır o bitanedir, hatta köpek evlattır * kafasına tokadan baska birsey takmayan bitanecik teyzenin evladıdır o.
(#7837111) yarmış yazar.

- artiz mi? artiz ne arar la bazarda. allah allahhhhhh..
yarıcı etkili mesajlar atabilen uuser.
keşkek yemesini seven bir yazardır. (ağzının tadını biliyor köftehor) *
sinirlenme dostum!
sana amerikan filmlerinden fırlamış gibi seslendim yine. hayat ne garip değil mi? bir yanda sevdiklerimiz ölüyor, bir yanda içmeye devam ediyor insanlar. cumartesi gecesi aklıma geldin. şu sözlükte kim vardı o, sen, benden başka... o gitti melek oldu. sen ve ben kaldık başbaşa. cumartesi gecesi etrafımda insanlar... solumda deniz... kordon... ölüm haberi geliyor, bazı insan müsvetteleri gülüyorlar, hadi lan ölmüş mü diye? duramadım, kalamadım yanlarında. aramamam gereken birini aradım o gece. sen bildin kimi aradığımı. içimi acıttı yine n' olur ağlama deyişi. gittiğinden beri kalbimin telini kimse titretememişti. yine o vurdu mızrabıyla, naznaz' ın kalbinde acı ama tatlı bir ezgi. burada olaydı sarılaydım, yüzüne yüz süreydim, omzunda ağlayaydım dedim nercik. dedirtti bana... içim ürperdi acıma ağlarken. sonra nercik oturdum sahile... sen geldin aklıma. acaba dedim o olsa, oradakilere ölmüş mü lan diye gülenlere napardı? sinirlenip koyar mıydın bir tane yumruk ağızlarının ortasına. ben o kadar istedim ki...

neyse şiddete başvurmayalım.
yolumuz uzun, güzel... sana binalar yaptım, aklına sığdıramacağın. gelirken getirecektim yanına; evde unuttum.
not: salca öldüm mü diye merak etmiyor artık, sen ara beni 'öldün mü?' diye.

deli defterinde görüşmek üzere...
(#9298556) Hoppp. sakin ol şampiyon sözünü karşılayan yazar.*
(#9298556) ile başlık sahibini ayar manyağı yapmış yazar. selam ettim.
(bkz: #9192181) dişi yazar.
hele bi gel zirvesi ile ancak realde tanışma fırsatı buldum kendisi ile, çok seviyorum kuzum ben seni ya.
bursa hele bi gelin zirvesi'nde tanışılan yazar. sıcakkanlıdır, aynı dertten muzdarip olduğumuz yazardır. ikimizde edebiyat fakültesi çıkışlıyız ve bölümümüzü sevmiyoruz. ayrıca yaşını hiç göstermiyorsun yahu. *
varlığından yeni haberdar olduğum için kendimden utanmama sebep olan, okudukça beni kendisine hayran bırakan yazar.

birkaç entry'sinden sonra kendimi yerlerden topladım diyebilirim, son zamanlarda hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum, ağzına, yürüğine, beynine, yeteneğine sağlık diyorum!

bir o kadar da ağlattı beni dün gece, onun hissettiği kadar yoğun olması imkansız belki ama yazdıklarını okurken buram buram hissettim acısını, ve tanımadığım halde keşke yapabileceğim bir şeyler olsa dedim...

yazmaktansa okumayı tercih edenlerdenim ben, hani aslında tercihten ziyade kendimi okumaya fazla kaptırdığım için yazamıyorum diyelim. ve şunu farkettim;
sözlükte, yazılarıyla, beni karnıma ağrı girene kadar güldürüp, sonra gözlerim şişene kadar ağlatan başka bir yazar pardon cevher yok.

cesaretimi toplayıp herhangi bir zirveye katılabilirsem en çok tanışmak istediğim insanlardandır kendisi efendim.
saygılar.