bugün

Çünkü çok laikim ben ve cunku mustafa kemal in askeriyim hatta benim patron da hayir diyor gibi zeka dolu cevaplardan sonra zenginlestirmek istedigim cevaplardir.

Meselam; çünkü düzenli call of duty oyuncusuyam, kaynım da hayır diyor.

Tşk.
yav bu konu hakkında zibilyon tane başlık açıldı yeter artık amk ya! ulan 2002'den bu yana değişmeyen zihniyeti bir buçuk ayda mı değiştireceksiniz. bırakın merakla bekleyelim sonucu!

eşşeğen zikinden dolayıdır cevabını duymak muhtemeldir.
kafamın içindekini ağırlık çalışmak için değil düşünmek için kullanıyorum.

aynen coni.
Yönetici apartmanı güzel yönetiyor diye apartmanın tapusunu verir misiniz?
hakimiyet kayıtsız şartsız milletin olduğu için.
Çünkü ege de daglar kıyıya dik uzanıyor.
Basbakanimizi çok seviyorum. Onun görevinin başında kalmasını istiyorum.
gericilerin ülkeyi ileriye götüreceğine inanmışların zırıldaması nedeniyle hayır diyorum.

diplomasi bilmez, vatandaşı ötekileştirir, cumhuriyetimize, değerlerimize dil uzatır, barzani'yle-apo'yla halay çeker, sonra evet bekler. hadi ordan.
hayırlı olması için.
kocaman bir parti rozetini göğsüne takmış bir cumhurbaşkanının halkın ortak değeri olan bir milli bayram töreninde protokolde en ön sırada oturması gibi bir ortamı gözünde canlandırmak olabilir mesela.
ışığa alerjim var ampulu söndürmek için.
ileri de bir ipne gelip Başkan olmasın diye. Lafın gelişi değil, şimdiki nesil malum, bunlqr büyüyecek çocuk yaşlar millet vekili olacak sonra ki adım Başkan falan olacak. Ben çok eğlenirim de ülke kaldıramaz.
neden hayırın birçok mantıklı açıklaması var önemli olan soru neden evet olmalıydı.
(bkz: Oh evet)
Protokol diye sözde kürdistan bayrağını ankara da istanbulda türk bayrağı ile birlikte göndere çekip bunu normal bir durum gibi savunanların,

musul ve kerkükte kamu binalarına aynı sözde kürdistan bayrağı çekilmesini eleştirmesinde ki iki yüzlülüklerine bakarak

HAYIR diyorum.
Cunku akp evet diyor.

(bkz: duz mantik)
Çünkü apo severler evet diyor. Şehide kelle diyenler sayın öcalan diyenlerin partisi evet diyor. Valilere PKK'ya dokunma diyenler evet diyor. Dış borç cari açık götünde füze var gibi tırmanıyor.
Evinde, kıçı kırık tv kumandası bile bir kişinin kontrolünde olunca kıyamet kopuyor da ülkenin kumandası nasıl tek bir kişinin inisiyatifine bırakılır amk? Bir de kalkmış 'dünya bile karşı; hayır çıksın istiyorlar' vs diye bir argüman var ki evlere şenlik! E amk o zaman bir de şöyle düşün: 'bu kadar insan,bu kadar millet buna hayır diyorsa demek ki var bir şey,bir bildikleri var elbet! Çoğunluğun haklılığına inanan, her fırsatta oranlarla çoğunluğun kararı kudretinden bahseden sen değil misin? Referandum hakkındaki tepkilerin çoğunluğu neden hayır, şimdi bir düşün mübarek.
atatürk havalimanına, kerkük'e kürdistan bayrağı diktiren cumhurbaşkanımızı kıskanan bir kesim var. yaw biz daha önce neden duble yolların altına mayın döşetmeyi düşünemedik diye birbirlerini yiyorlar.

şu yüzden hayır diyenlerin her zaman alternatif bir cevabı olur.

görsel