bugün

ben butonuna tıkladığında anlarsın.
Şu an içinde bulundugum durumdur. Anlam veremiyorum ya.
insanin aklina gelenin basina gelmesi yasasindan dolayi.
(bkz: verdim eksini)
(bkz: şaka lan şaka)
harika olduğu için. *
Bende anlamıyorum; yav inadına mı yaparlar? Bir şeyin fiyatı hakkında, hiçbir kötümser yaklaşımda bulunmadan doğru bir entry girersiniz. Ama gelir adam eksiler. Zevk alıyorlar galiba. Bak bunuda eksilerler şimdi. Pezevenkler kendi aleyhlerine konuştuğumuzda da eksiliyorlar.
Maldır. Bu kadar.
Aynen maldır.
eksi oydan bahsettiği içindir, içgüdü olarak insan da hemen eksiler.
Genelde böyle başlıklara fazla takılınca eksi çok gelir. Şimdi bende buraya yazdım Kendimi feci riske attım ama sözlüğe karşı bir borç gibi düşünün bunu. Özetle, eksilendiğinizde neden aramayın. Bu kesin eksilenir dediğiniz eksilenmez de vay be tespitin kralını yaptım dediğiniz eksilere boğulur. Biri size takar üç beş eksi atar gider. Biri de sizi sever her gördüğünü artılar. Bu işler böyle agalar alışın.
en yakın kiabımın yazarını yazıyorum eksi oy alıyorum bence bu fazla ironik.
(#25609731)
oyle bir eksi almak ki neden aldigini anlamamak.
sözlükte böyle bir grup olduğuna eminim. otu boku her şeyi eksiler amın evladı.
(bkz: bugüne kadar izlediğiniz en iyi film)

bazen durup düşünüyorum ve sonra uludağ sözlükte olduğum aklıma geliyor. sonra da silktir et ne düşüncen diyorum.
(bkz: gerzek hamdi)
Bura uludağ krdş ne beklyn.
Neden siire bile eksi aldim diye soruyorsan arti almak icin yazmissin o siiri dolayisi ile eksi verenin eline saglik samimiyetsiz seni. Dur bende bulup eksi vericem simdi.

Anlasilmadigi takdir de anlatilacak eksilerdir.
illet vekilleri üzerine yazdığım entry neden eksilenmiş anlam veremedim. Bununla beraber artılanmayı beklediğim birkaç entrymin hiç oylanmadığı dikkatimi çekti. Arkadaşlar neden bana gıcık oluyorsunuz diye sorasım var ama
görsel
Sabahları bu görsel bende gerçeklik bulduğundan sorgulamayacağım.