bugün

Etiketlere bakmadan alışveriş yapacak kadar.
ihtiyacım kadarı yeter fazlası zarar
restorana gittiğimde fiyatlara bakmadan istediğimi sipariş edebilmek. bir kişinin en büyük hayali iskender yemekse zengin olmasın zaten.
Ailemin istediği her şeyi alabilecek kadar (ki zaten ailece fuzuli ve gösteriş meraklısı değiliz açş) ve hayvan barınaklarında çalışacak veterinerlere, temizlik görevlilerine maaş için sponsor olup düzenli mama bağışlayabilecek kadar. Ha bir de istediğim enstrümanlarla eve kişisel küçük bir stüdyo kurabileyim tamam yeter daha fazlasına gerek yok. Zaten o zaman benden mutlusu da olmaz. Ben 16 yaşında ölü bir kız çocuğuyum, Bu mesajı amin deyip 30 kişiye yaymazsan bu gece odana gelip seni öldüreceğim.
içimde hiç birşeyin hevesinin kalmasını istemiyorum. Bunu yapabilecek kadar zengin olsam yeter.Alın gerisi sizin olsun.
Ne daraltacak kadar az ne de şımartacak kadar çok.
Herkes bana bakkal bey desin. O kadar olsam yeter.
islam a göre ne kadar zengin olursan ol, az yemek, eskimeden yenisini almamak zorundasın. Lüks te haram. Buna haşr 7 yi, nahl 71 i de eklediğin zaman nefse birşey kalmıyor.
Isime yarayacak kadar .haram bulasmamis olsun kafi .
Tüm evsizlere(sokaktakilere) ev tüm açlara aş sağlayacak kadar.
kendi anket şirketimi kuracak kadar.
hayatımızı sıkıntısız idame etsek yeter be öğrenciyken hesap kitap yapa yapa beynim sayısalcı oldu çıktı.
(bkz: bugatti) (bkz: pagani) bu kadarcık.
Bir emrimle helikopter kaldırtsam yeter. Çok mütevasjdfgz.. Evet.
kendi hastanemi kurabilecek kadar zengin olsam çok güzel olurdu.
insanlığı kurtaracak kadar.
bir çok öğrenciye burs verebilecek kadar.
Deniz kenarında bir ev ayağımı yerden kesecek konforlu bir araç (var) günlük harcamalar için min. 200 TL max. 400 TL benim için kâfi.
nusrette bahşiş bırakacak kadar.
Abi zengin olmak o kadar iyi bir şey değil, diyebilecek kadar.
bütün garibanları doyuracak kadar.
dünyayı gezebilecek kadar kendim için,muhtaç insanları sevindirecek kadar başkaları için.
Her gün biraz et yiyebilecek kadar.
Su anim kadar. Ac gozlu degilim, kazandigim para herseyime yetiyor. Hep boyle gideyim.
Zall'ın elinden sözlüğü alacak kadar.