bugün

naz elmasın şu son 2 yılda ne kadar tipsiz hale geldiğinin farkında olan insandır. (bkz: güzellik geçiciymiş)
buyrun kendiniz kıyaslayın.

öncesi :http://imgkelebek.hurriye...as%20yeni%5C0610639_4.jpg

sonrası: http://www.itusozluk.com/...3ece1bd644d7846/naz+elmas
Ezeli izledikten sonra, zap yapmaya üşenmiş uuserın reklamları da izlemesi sonucu içindeki haykırışı sözlüğe yansıtma durumudur.

not: geçti abi, değiştir kanalı ya da kanıt ı bekle.
naz elmas istesin iki koli benimo veririm hatuna...zaten tadı da kötü
1.60 kıza ben çöpümü vermem naz maz farketmez
not: eksileyin bücürler
muhtemelen arkadan çekişli bir yiğittir ve benim o sunu g.tüne sokacaktır. boru mu lan? naz bu, elmas bu...
ancak rüyasında bi de o reklamda olur zaten.
gay olması muhtemel insandır.
en mantıklısını yapmış olan insandır.
o ellerin benimo'yu paylaşma esnasındaki kendine dokunabilceği fikrinden korkmuş ve haklı da olabilcek insandır.
farkli paylaşimlar düşünen insandir,

(bkz: naz elmas la ekiz yatağını paylaşmak isteyen insan)
angelina jolie' yi bekleyen, düşük hedefler koymayan insandır.
naz elmas yerine daha güncel bir yüz bulsalarmış iyi olurmuş o zaman paylaşmasında görelim.
kadındır muhtemelen.
naz elmas'la benim o'sunu paylaşan insanın ruhu, naz elmasla benim o'sunu paylaşmayan insanın ruhunun önünde -ddııııııtt erroor.! nerede ulan bu cümlenin başı?
benimo diyosam benim o.
Vermemekte haklıdır. Naz elmas'tan daha fazla hakedenler de var. * *
öküzdür. iyi izleyin o reklamı, herifteki ifade bir öküzlük ifadesi. başarılı bir çalışma.
hayır, naz elmas olsun, isterse güllü olsun yani, adam senden bi tane benimo istemiş, ne diye açgözlülük yapıyosun?

ya kıçıkırık püsküüt için kendini ordan oraya savuran hatuna ne demeli?
ben veriyim parasını, git al, ye. o öküzle muhatap oluyosun sen de.
(bkz: çok güzel olsam naz elmas olsam) ?
Benimle de paylaşmayacak olan insandır.istemem ben ondan benim o.
ağzının tadını bilmeyen insandır. çok güzel olmasa da naz elmas lan ipneler. burda kıza bok atmışsınız da gelip istese gözünüz kapalı verirsiniz.
(bkz: saf)