bugün

elleri çirkin kendisi çok güzel,angelina jolie'nin türk versiyonu olduğunu düşündüğüm çok tatlı aktrist.
"şeffaf"lık sıfatının yansıması sonucu ortaya çıkmış, şekilsiz, renksiz, hayaletimsi kadın.
vücudunun her yerinden ben olan insan. * *
özcan deniz ile birlikte "haziran gecesi" isimli dizide başrol oynayan.."gora"da erşan kuneri'nin aptal sekreterini canlandıran..büyük ihtimalle kendisini güzel zanneden oyuncu kızımız..

--spoiler--
- erşan abi polisler geldi seni yabancı sigara bulundurmaktan dolayı tebrik ediyorlar
+ tebrik değildir o tevkiftir
--spoiler--
popüler oldugu dönemde kadikoy'de yanında 2 tane korumayla gezen götü kalkık oyuncu.
şu sıralar star'da yayınlanan "candan öte" adlı dizide başrol oynayan oyuncu kişilik.
2 süper film birdenin galasına cem yılmazile gelen oyuncudur.
televizyonun camiasında pek de aranan bir yüz olmayan * oyuncudur.
ilk boy gösterdiğinde bir havaya girdi, bir şeyler oldu ama şimdilerde ufaktan ama derinden yol almanın planlarını yapıyor sanırım.
eşarp katologlarında görülür zat-ı muhterem.
(bkz: çilek dudaklarına yapışıp kalıcam)
baktıkça bakılası gelen bir yüz, beyaz ten, kızıl saç ve büyüleyici yeşil gözler... daha ne olsun, kanımca memleketteki en güzel 10 kızdan biri.
yüzü bilindiği gibi güzel olmayan, suratı 30-60-90 üçgeni gibi orantısız olan ve tabir-i caizse yer elması denecek kadar kısa olan oyuncumsu.
tv den mükemmel görünen oyuncu. ama inanmayın bugün markette gördüm ürktüm allahım yarrabbim kafamı duvarlara vurdum ulan bu mu hayyallerini kurduğum hatun diye. allah bi de ses vermiş savaş ay gibi mübarek harbiden ürktüm ya kanım çekildi bak yine * *
(bkz: 1982 doğumlular)
kanser tedavisi görmüş olan oyuncu açelya elmas'ın hayırsız kardeşi.
http://www.istanbulfm.com...mview=makale&mid=8302
güneşli adidas mağazasında rastladığım, televizyonda nasılsa aynı olan kız. (yanlış anlaşılmasın güzellik olarak değil, makyajı/saçı/kıyafetiyle).
burhan altıntop ile çevirdiği reklam filminde deniz kızı rolünü çok iyi kıvıran hatun. insan böyle deniz kızı bulsakta yesek der, burhan abiye özenir, iç çeker, üzülür.
ya öyle el olmaz ama dedirten ellere sahip, oyunculuğu tekdüze olan bayan.. saçları güzel ama *
siyah saçın ve saçına taktığı bandajın kendisine çok yakıştığı hatun.
(bkz: aşık mı etcen lan beni)
mimikleri son derece sinir bozucu olan güzel oyuncu.
ağzını yaya yaya ve açık e kullanarak konuşan,bu kötü diksiyona rağmen bir sürü dizide rol alan hatun.
çirkin olan ellerinden utanan kişi.
(bkz: heather graham)
en son rol aldığı gıcık reklam filmi sayesinde iyice tiksinmemize sebep olmuş güzel hatun.
son oynadığı garanti bankası reklam filminde güzelliğiyle büyüleyen hatun.

http://www.youtube.com/watch?v=8EHC5pdtN_k
dudaklarını güzel yapan gülerkenki halidir. cadde'de, taksim'de, nerede görülse elma yiyordur.