bugün

özellikle erkek bünyelerini zorlayacak karşılaşmadır.bana göre hem oyunculuk hem de dış görünüm bakımından(scarlet'in memelerini saymassak) natalie portman öndedir.

bu da ikisinin seksi bir fotoğrafıdır: http://m1311.hizliresim.com/1h/u/ux6gr.jpg
ikisi de bebeklerimizdir. ama scarlett bi' tık öndedir.
scarlett johansson'un meme farkıyla alacağı karşılaşma.
Scarlett alir.
Handikap iki oynayacağım karşılaşmadır. Ev sahibi çok formsuz bu ara, deplasmanın golcüleri çok iyi.
natalie'nin memelerinin olmaması * sebebiyle memelilikte kaybettiği, oyunculukta banko kazanacağı, güzellik anlayışına göre değişecek karşılaştırmadır.
Scarlett'imiza hakaret niteligindeki versus.
gönlüm natalie portman dese de, aklım scarlett diyor.

çok üzgünüm...
bu nasıl fotoğraf aga? gözlerim acıdı, sert ortaya bam diye vuran bierhoff kadar beyin hücrem eksildi.

abov
Dudak farkıyla scarlett. muç.
hangisine baksam diye şaşırdım.
ikisi de çok güzel olan iki oyuncu kadınlar.
Amk onlar kadınsa biz neyiz.
scarlett tam kadindir. natalie cocuksudur.
7+ scarlett johansson alacağı karşılaştırmadır.
Scarlett Johansson der geçerim. Hem yüz güzelliği hem de vücut güzelliği olarak bence kusursuz. Hee bir de o insanın içini ısıtan gülüşü ve o gözleri 9383937473822 kat daha güzel olduğunu düşündürüyor bana.
natalie portman'ın kadınlığı daha çekicidir. Diğeri sadece güzeldir ama natalia tutsak eder.
natalie ile evlenilir scarlett ile eğlenilir.
ikisi de yahudidir. Makyajsız hallerini yan yana getirecek olursak, scarlett güzellik ve meme farkıyla üstündür.
Valla Natalie delikanlıdır, israil devletinin verdiği ödülü, Filistine soykırım yapıyor diye reddetti, bir kaç yıl oldu heralde.