bugün

Yamyam style dan sonra dogusun give me everything tonight isimli parcayi turkceye coverlamasiyla ortaya cikmis parca. yine yunanistana mi iteleyecegiz bilemedim ama oldukca komik birazda rezalet.
(bkz: naptin gari nettin gari loo)

http://m.youtube.com/#/wa...v%3Dume7bfiBLaQ&gl=TR

sarkının sözleri *

Yeniden doğmak her şeye bugün başlamak gerek
Sen varken anlamlı tadına varmak lazım
Zamanla anlaşmak gerek icat etmeye gerek yok
Doğuş la doğmam lazım bebek istanbul’da farklıdır
Tonight hatırlarım kendimi farklıyım ben herkesten
Umursamam gelecek ellerimde gidecekler güle güle
Ben tam seninle burda buluşurum istersen seninle hemen kavuşurum Ben tam seninle burda buluşurum istersen seninle
Naptın gari  nettin gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari  gari lo
Çok sıradan olmasın hayat
içindeki sıçanı rahat bırak
Kımıl kımıl olamıyorsan koş sana koş sana ihtiyaç var
Zaten bitikleri oynuyoruz biz okeyde dörtlü bulamadık
Herkes deste, deste para yağarken bizde evde zeytin yok
Yok, artık her şey zaten bitik bizde
Çok görme millet zaten keyfinde eğlencede
Her yerde zımbır, zımbır giyik ballim
Ama evde zeytin yok
Naptın gari  nettin gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
Kımıl kımıl olamıyorsan koş sana koş sana ihtiyaç var
Zaten bitikleri oynuyoruz biz okeyde dörtlü bulamadık
Herkes deste, deste para yağarken bizde evde zeytin yok
Yok, artık her şey zaten bitik bizde
Her yerde zımbır, zımbır giyik ballim
Ama evde zeytin yok
Ben tam seninle burda buluşurum
istersen seninle hemen kavuşurum
Ben tam seninle burda buluşurum istersen seninle
Naptın gari nettin gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
Ben tam seninle burda buluşurum
istersen seninle hemen kavuşurum
Ben tam seninle burda buluşurum istersen seninle
Naptın gari nettin gari  lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
Naptın gari gari lo
Nettin gari gari lo
türkiye'nin yam yam style ile birlikte ikinci psikolojik harp silahı.

(bkz: yunanistan a iteleyin beyler)
eyvah eyvah filminin ekmeğini yemeğe çalışıyor (bkz: doğuşos kapsuranis) size müzisyen diyen amerikanın müttefiki olurum.
bir doğuş harikasıdır sanat şaheseridir. ben dedim aga, bu halil sezai ilk ortaya çıktığında yüz vermeyin böylelerine sonra mantar gibi biterler demiştim. yok sanat güneşi yok romantik ve yakışıklı. eee, alın lan. noldu. ona yüz verdiniz bunlar astarını istiyor şimdi.
atilla taş'ı yunanlılara kitledikten sonra doğuşu da ermenilere mal etme çabaları devam etmekte.
athillas thasos yavşağının program program dolaşıp parayı kırdığını gören bir kazmanın, dikkat çekmek için yaptığı ergen davranışının ismidir.

(bkz: ölü taklidi yapın beyler)
doğuş çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor.

şarkıyı 6 kere dinledim sözleri anlamıyorum her dinleyişimde daha çok anlamıyorum sanırım beyin hasarına yol açıyor.
hala yamyam style'dan iyi olan cover.
dinleyen kisilerde cesitli davranıs bozuklukları gozlemlendigi rivayetinin ortalarda dolandıgı dogus sarkısıdır. Yamyam style yanında halt etmistir.
doğuş'un orhanos balthasos adıyla yunanistan'a itelenmesine neden olacak 45lik. Özünden de ödün vermemiş olur böylece.

(bkz: orhan baltacı)
ajdar'a cevap hakkı doğurmuştur.
dikkat edilirse şarkının sözleriyle çok şey anlatmaktadır. (bkz: subliminale gel)

Zamanla anlaşmak gerek,
icat etmeye gerek yok
Doğuşla doğmam lazım bebek, istanbul farklıdır
Tonight, hatırlarım kendimi farklıyım ben herkesden
Umursamamam, gelecek ellerimde gidecekler güle güle.

şarkının burasında kendisini temize çıkarmaya çalışan kişi 'icat etmeye gerek yok' diyerek hepimizi bir kez daha düşünmeye itmiştir.

Kımıl Kımıl olamıyorsan koş sana koş sana ihtiyaç var
Zaten bitikleri oynuyoruz biz, okeyde dörtlü bulamadık
Herkes smsle para yağarken bizde evde zeytin yok.

bu kısımda ise kişi direk amacını belli edip aç olduğu için böyle bir şeye kalkıştığını itiraf etmektedir. ama yine de bunu yapmak için geçerli bir neden değildir. keşke önüne saksı falan koyup fotoğraf çektirseymiş diyoruz kendisine emin olsun daha çok dikkat çekerdi.

ve nakarata geldiğimizde yöre yöre anadolu başlıklı çalışmasını kutluyoruz. bütün şivelerin bir arada olduğu bir kullanımı tercih etmiş.'naptın gari lo'

Yok artık herşey zaten yedik biz
Heryerde zımbır zımbır giyin balleyin
Ama evde zeytin yok.

en son olarak bu kısımla aramızda bulunan anlamsal farklılığın doruklarına ulaşmıştır. balleyin ne? işte asıl sorulması gereken soru bu.
Daha yunan sarkıcı athillas ın yamyam styla şarkısının etkisinden kurtulamadan ermeni sanatçı doghus un çıkardığı yeni şarkı(!) .
ya şimdi adamlar dalga geçmek için yapsalar neyse de bunlar ciddi ciddi şarkıyı beğenileceğini düşündüğü için yapıyor bu ne ulan ? şimdi ajdar da çıkar.
ne oluyor lan bu eski ünlülere. hepsi birden anlaşıp milletle taşak mı geçiyor? madem götünüzden uydurabileceğiniz melodi yok. tamam eyvallah zaten herkes arak bu ülkede. en azından söz yazın lan. **
hayattan 4 dakika 21 saniyeyi çalan ve hayata küsme sebebi olan iğrenç ötesi şarkımsı varlık.
(bkz: eziyet)
orjinal bir şeyler üretemeyen beyinsizlerin gündem olma yolu olmuş saçma sapan cover'lar yapmak. biz de çok iyi destek oluyoruz gündem olmaları için.
(bkz: yunanistana iteleyin beyler)
En azindan herkesin yaptigi ´style ´ modasina uymamistir. Sarki sik gibi o da ayri bi konu ama yine de eglendiriyo looo.
Doğuş un çıkarmış olduğu dillere destan give me everything çakması şarkıdır. şarkı hem komik hem de rezalettir. ayrıca şarkının sözleride çok mantıksızdır. bu ülkede atilla taş ve doğuş gibi über sanatçılar olduğu sürece sırtımız yere gelmez ulan bir zamanlar ajdar ı eleştiriyorlardı ama şimdiki sanatçılara bakıyorumda hepside ajdardan daha kötüler. ajdar en azından yüzde yüz kendi eseri olan malca şarkılar yapıoyr bunların ki ise çakma.
Gerçekten başarılı bir eser.
bir süre sonra dinleyende zihinsel hasar bırakıp şarkının çok iyi olduğu izlenimi bıraktıran şarkı. bir doğuş hayranı olarak doğuş u bu sıçıntısından dolayı kınıyorum.
dogus'un athillas thasos vakasindan sonra, atilla tas in gundeme gelmesiyle, kendisinin de benzer yontemle, dikkat cekecegini dusunerek yaptigi, talihsizliktir. Yunanistan kontenjani doldu. ermenistana kakalamak lazim.
Doğuş gayet eğlenceli bir şarkı yapmış. Ama pitbull abimiz kızmış buna. http://bit.ly/QQJCvQ