bugün

Az önce denk geldiğim, Müslüm gürses'in kendisine ikizi kadar benzeyen adamla beraber oynadığı güzel bir reklam.

http://www.youtube.com/watch?v=Yv2QvkfZE9c
http://www.youtube.com/watch?v=44zsAnF8RLw
jilet atma sonucu oluşan kan renginde çayları akıllara getiren reklam.
Yaş bakımından ilerlemiş ünlülerin yeni projelerle ekranda çıkmasına örnektir. Doğuş çay reklamında Doğa Rutkay'ın çıkmasından sonra bu çaydan vazgeçildiği gibi, çaykur reklamında Müslüm Gürses'in çıkmasından sonra çaykurdan vazgeçme sebebidir ( arzuya göre ).
kadir inanırlı ofçay reklamına rakip gibidir.
+adam 2 demlik içti bana mısın demedi?
-çaykolik olmuş olm adam.

çay içerek kafa bulabilirsiniz hissi uyandıran reklamdır.
yanındaki adamı aslında kötülemesine rağmen adam onaylar şekilde kafa sallamaktadır.

Akıllar müslüm ile ajdar gelir.
-Müslüm,sen şu köşede benim şarkım eşllğinde dans edebilirsin. Şu köşeye git.
çaykur'un çöpe para atması ya da devlet eli ile kaynak aktarımıdır.
ilk 2-3 gün sıcak, içten hatta bizlerden diye sevecenlikle izlediğim reklamdı. sonralardan cılkı çıktı artık yayınlanmasın insanlık için.
Bim'den Berk-Filiz çay alımlarımı arttırmış reklamdır.
kültürümüzde önemli yeri olan çaya ailevi anlamlar yükleyerek yapılmış hoş bir reklam. ancak catherine - kadriye alakası pek olmamış.
çaykur çaydan soğutmuştur. doğuş alıyorum inadına.
müslüm gürsesin muhterem nuru sallayıp ufak ufak ketrin yengeye yazdığı reklamdır.az daha bıraksan kayacak o derece.
kendi yaş grubuna hitap eden ama gençleri çaydan soğutup kenan doğolu lu ice tea ye iten gereksiz bir reklam.
reklamın sonunda "bir yudum al damat, bir yudum al" mı, "uyuma damat, uyuma" mı diyor diye kafayı yedirtmiştir. ama aslında dediği şey "uyuma damat, bir yudum al"mış yakın zamanda keşfettim. allah aşkına birbirinden farklı iki cümleyi nasıl aynı söyleyebiliyorsun sen müslüm gürses?
Ketrin yengenin Müslüm Güreses'e verdiği tarihi ayar ve Müslüm Bey'in olayı toparlama calısmalarının sonunda damat'a patladıgı gereksiz reklam.
yılların arabesk adamına "çaykur türkiye'nin gerçek çayı budur" diye şarkı söyletip, bir de bunun satışlarını arttıracağını düşünen firmanın yaptığı reklam.
her çıktığında mutsuzluk etkisi yaratan reklam filmidir.
hayattan bezdirmeye yönelik izleyenleri transa geçiren reklam.
insanlıktan soğutan. ntvmsnbc videolarının başında pörtlüyor. unutuyorum her seferinde, geç kalıyorum köşedeki çarpıya basmaya.

caayyykğurr türkiyönün gerje...
o değilde ordaki yaşlı teyze çok sinir. Tavır ve davranışları gıcık.
hayattan soğutan reklamdır. herşey para mı ? müslüm gürses nasıl kabul etti bu reklamı acaba? reklamdaki hikaye aklıma her geldiğinde hayattan soğuyorum.
başka adam mı yok türkiye de dedirten reklam.
artık baymıştır.
hikayenin "görümce ise çayın kaşığıdır; arada gelir karıştırır gider." kısmında kameranın görümceyi göstermesine ve görümcenin tebessüm etmesine hayatım boyunca anlam veremeyeceğim. bildiğin seni orda gömmüşler bacım.* utanmadan bi de seni çaya çağırmışlar. elin katriyesinin oyunlarına geliyorsunuz, yazık.