bugün

sabahın kör karanlığında seks teklifi eden arsız komşu kızıdır.

''lan göt, niye böyle şeyler hep sana denk geliyor?'' diye sorbilirsiniz ve bunda haklısınız ama inanın arkadaşlar nedenini bende bilmiyorum. bi çekicilik bi seksilik bi şeytan tüyü var ama çözemiyorum. aslında bunla yaşaması çok zor bir şey. mesala kırmızı ışıkta falan duramıyorsunuz, çevrenizdeki araçlardan dil atan efendime söyleyim memelerini camlara yapıştıran kadınlar oluyor, tangasını sallayan genç kızlar oluyor, ne bileyim deniz de bile yüzemiyorsun, suya girdiğin an tüm sahil koşa koşa denize atlıyor, etrafını sarıp pipini mıncıklıyorlar, bir kulaç dahi atamıyorsun. tam 8 senedir hiçbir yaz bronzlaşamadım ben. yalan yok. çünkü yüzdürmedi zilliler, sahilde bile rahatça uzanmama izin vermediler. amele yanığına bile hasretim amk. arkadaşım omzuma dokunduğu zaman ' sikerim elini' diye bağırdığım günleri özledim. tüm vücüdum yanmışken götümün kabak gibi olmasını özledim.

sırf bu yüzden gittikçe asosyal olmaya başladım. kendimi eve kapadım, kapadım ama yine kurtulamadım amk.

hülasa geçenlerde, sabah saat 5 buçuk gibi zil çaldı. kim lan bu satte deyip kapıyı açtığımda üst katdaki komşu kızı kezbanı mavi badisiyle gördüm. gözlerimi ovalayarak hayırdır kezban dedim.

* müsaitsen sevişebilir miyiz.
- lan siktir git burdan delirtmeyin beni.

şok olup çok sinirlenmiştim. kapıya seri kafalar atmaya başladım, ulan evde bile rahat huzur yoktu. sonra kezban kapının eşiğine diz çöküp ağlamaya başladı, nolur seviş benle, senin sevişmeni çok merak ediyorum, canım sevişmek istiyor diye yalvarıyordu.

çok afedersiniz ama duygusal bi yapım vardır, her ne kadar sevişgen olsam da bi kızı ağlarken görmek çükümü sızlatır. nitekim tuttum bu kezban'ın elini ' gel bari 1 fişek patlatayım' deyip öpüşe öpüşe yatağa uzattım. soyunduktan sonra iki elimle memesini kavrayıp çılgınca emdim. ( hani hortumla arabadan benzin çekersin ya, hani cöp cöp yapıp parmağınla hortumu tıkarsın ya, hani benzin gelene kadar bu şekilde devam edersin ya, ha işte öyle emip sömürdüm kezbanı), süt çıkartana kadar vakumladıktan sonra ' hayvan herif hadi durma delice hoplat beni' dedi. lan kız resmen bana küfür etti. hayvan dedi.

sen misin bunu diyen?

kalk kız ayağa deyip tek ayak üzerinde sevişme cezası verdim.

hülasa 2 saat kadar seviştikten sonra ' kıpırdama geliyommmmm ' deyip işi bitirdik. otur hele kezban, senin amacın ne dedim. 'ı ıhh oturamam' dedi. kız delirtme işte, otur da iki lokma muhabbet edelim' dedim. ' kasıklarım ağrıyor, oturamam dedi. sonra aydemir akbaş gibi götü çıkık bi vaziyette yürüyerek evine gitti. bende soğuk bir duş alıp tekrar yatağa uzandım.

akşam saat 7 gibi bira almak için dışarıya çıktığımda kezbanı merdivenlerde otururken gördüm. hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. ' noldu kız, niye eve gitmedin, pişman mısın ' dedim. ' hüğğ hayır manyak şey' dedi. ' e peki niye ağlıyosun, koduğmun zillisi' dedim. ' hüğğ merdivenleri çıkamıyorum' dedi.

yani gerçekten bu kızları anlamıyorum. sevişsen bi dert, sevişmesen bin dert. yakında ibne olup çıkıcam. çükümü kesecem amk.

yeter, hakketen yeter!!
fantezide kalan düşüncedir.
not:hep hayal edilir ama o komşu kızı bu soruyu asla sormaz.
ütopya dır. fazla dikkate almayın.
* (bkz: hay hay buyursun gelsin)
(bkz: akşam müsaitseniz ailecek sevişmeye geleceğiz)
(bkz: ayıpsın)
izmir, istanbul, ankara civarlarında veya yurtdışında yaşayan üniversiteli komşu kızıdır.

bizim buralarda hiç yok o ayaklar.
(bkz: sevişmek için aranan kızın müsait komşusu)
müsaitseniz annemler size oturmaya gelecek sözünü kıçından anlamaktır.
''bana bir kez vermezmisin komşu kızı hiç karşılık vermezmisin komşu kızı'' diye bi şarkı vardı lan.
(bkz: ne hayal gücü ama)
ev almamak, komşu almamak, motor almak.
Siz komşuya dolu gönderirsiniz. O boşaltıp verir. Halbuki tekrar doldurması lazım. Doldur boşalt şeklinde futbola da bağlanabilir.
(bkz: valla ben degilim o)

fantazidir ama demeden gecemiycem, komsu kizi kadar basiniza tas dussun e mi?
bir ergen hayal ürünüdür. olaylar ve kişilerin gerçek kişilerle hiç bir ilgisi yoktur.
mavi bady takıntısı çok acayiptir.
hikayedeki tüm karakterlerin mavi bady giyer. *
görsel
(bkz: kamera şakası)
ah bir gelse dese, dediğimiz kız tipidir işde.
(bkz: bayram şekeri yerine lolipop veren seksi komşu)
(bkz: komşudan tuz istemek)
müsait değilim kardeş sonra gel, denilerek göt edilecek komşudur. midesiz komşudur.
küçük yaşlardayken komşunun ziline basarak akşam müsaitseniz annem sevişmeye gelecek cümlesini kurmuş, büyüyünce kendini komşularına adıyan komşu kızıdır.
saçmalamak konusunda üstatlık sınıfını aşmışların hayal gücünün sınırlarını zorlayan dilekleridir.
(bkz: bana bunlarla gelme kamil)

edit: sırf silinmesin diye zihnimi zorlayarak girdiğim tek entrydir.
çünkü; yazar burada, @6'nın deha entry'sinin güzelliğinden esinlenmiştir..demek için.
nazikçe geri çevrilir. iftardan sonra gelmesi önerilir.
(bkz: vurdum tekmeyi girdim komutanın odaya)

aklıma şu fıkrayı getiren olaydır.

bir gün köy kahvesinde yalanlarıyla ünlü bir avcı yine anlatıyor da anlatıyor, çevresindekiler de merakla dinliyorlarmış.

+ işte ondan sonra çektim silahı, bastım tetiğe, tutukluk yaptı. 'hay amına koyyım." deyip çektim benim çakıyı, koştum geyiğin peşinden, sapladım böğrüne.
- çakıyla geyik öldürdün ha?
+ öldürdüm. işte sonra kaldırdım bunu, bacaklarını omzuma koydum...

bu sırada adamın telefonu çalar. bir süre sonra telefonu kapatır ve, "nerde kalmıştık?" diye sorar. "bacaklar omzundaydı." der biri. "hah işte," der abimiz. "sonra verdim yarrağı verdim yarrağı."

(bkz: ziyaa)