bugün

nelere gebe olacağı bilinmeyen davranış.

o günde her sabah ki gibi kalkmış, duşumu almış saçlarımı yapmış, muhteşem sexi bacaklarımı gösterecek kısacık mineteğimi ve topçik topçik memişlerimi daha da ortaya çıkartacak daracık bodymi giymiş kahvaltı hazırlamak üzere mutfağa gitmiştim. kahvaltıları masaya koyduktan sonra tavaya iki de yumurta kırdım. masaya oturdum çayıma şekeri attım, yumurtaya tuz atmak için elimi tuzluğa götürdüm fakat o da ne? tuz bitmişti.

işte bu aslında günden güne için için beklediğim fırsattı. karşıda oturan öğrencilerden tuz isteyebilecektim. elime ufak bir fincan aldım, topuklu terliklerimi de giyerek kapıyı açtım ve karşı kapının ziline bastım. heyecandan elim ayağım titriyor, daracık amcığım daha da sulanıyordu. iki saniye sonra kapı açıldı. karşımdaki öğrenci evinin en yakışıklı öğrencisi cenk'ti. üzerinde yalnız boxer vardı. "pardon cenkciğim, tuzumuz bitmiş de biraz tuz alabilir miyim?" dedim. fincanı alayım dedi, bana doğru yaklaştı.

o anda gözleri memişlerime kaydı, fincanı alırken eli elime deydi, aramızda bir elektrik oluştu. nefesini yüzümde hissediyordum, daha da yakınlaştı ve dolgun dudaklarımdan öpmeye başladı... ama ne yazık ki bundan sonrası benim için çok özel olduğundan sizinle paylaşamayacağım. öp, kib, by, liseli, mini etek, kapı, komşu, siktim, meme, am, bikinili, mature, olgun, video, bekaret bozma, izle, mp3.