bugün

vardır böyle kadınlar. lakin alyans da takmıyorlar.
ütopya da yaşamak.
defansın arkasına atılan topları sevmeyen forvet gibidir.
akıllı kadınlardır, minicik taşa onca para vermeyen tutumlu kadınlardır. paranın ve o parayı kazanmanın kıymetini bilen kadınlardır. pırlantasız mücevhersiz zaten güzel kadındır.
Mucevher kadar pahali baska seyi seven kadindir.
(bkz: araba)
(bkz: yat)
(bkz: kat)
öyle bir kadın yoktur.
sevdiğine kıyamadığındandır. ben böyle şeyler takmam bi çeyrek altın alaydın bunun yerine yatırım yapardık ya da çiçeğe vereceğin parayla buzdolabını doldururduk gibi cümleler kurar.
akıllara zarar bir kadındır erkekleşme yolunda ilerler süsün zerafetin sembolüdür fiyatıyla pek ilgilenmez kadın
kendini güzel ve zarif gösteren her mücevheri sever .
nadir de olsa yaşayan kadındır *.
mücevherin pek bir numarası olmamasından olabilir. halbuki şöyle akıllı mücevherler olsa sevmey miydi?
https://www.gelecekgeldi....erler-gelecegin-takilari/
Sahte takilar gozume daha guzel geliyor. Max gumus iyidir.
minicik bir şeye onca para dökmeyi anlamsız gören tutumlu kadındır.
Sahte takıların da güzellikte gerçeğinden bir eksiğinin olmadığını düşünüyorum.
Bir tek küpelerin gerçek (altın, gümüş, platin, çelik, bronz.) olmasına dikkat etmek lazım. (Orada burada satılan teneke küpeler, kulağınızı yara ederek sağlığınızı tehlikeye sokabilir.)
uzun yıllar boyunca çevreye dikkat etmeme rağmen öyle bir kadına rastlamadım.
türkiyede yoktur. bu gözler taşı arkadaşından küçük diye kafa siken kadınlar gördü.
Sağda solda ne kadar para düşkünü kevaşe varsa onların götünden ayrılmayan erkekleri ortaya koymuş başlık.

Hayatında hiç görmemişmişler. Her sikim hıyar diyene tuz kapıp koşarken fluda kalıyor o kadınlar görmemeniz normal o hızla am peşine koşarken.

Tanım: kendine vitrin muamelesi yapmayan ve dahi yaptırmayan kadındır.

Dipnot: bu arada her mücevher seven kadın da paha merakından sevmez genelleme yapmayayım da şimdi.