bugün

ismi tanımıyorum hadi onu geçtim pek: çok , birçok anlamına geliyor da temek ?
bugün ömer şişmanoğlu'nun ilk maçında ilk golünü atmasıyla kendisine haksızlık edilen futbolcu.

asla kötü bir futbolcu değildir. şu an ki sistemde yer bulması zordur. çünkü pektemek özellikleri itibariyle bir pivot forvet ile oynayamaz, pivot forvet olarakta oynayamaz. pektemek'ten verim almak için yanına holosko gibi boş alanlara kaçan, çok hızlı ver kaç yapabilen bir forvetle oynatmak gerek. özellikle maç çevirmek için pivottan çift forvete bu şekilde dönülebilir. bu şekilde galatasaray'la arenada oynanan süper final maçını 2-0'dan 2-2'ye çevirmiştik.

kendisi çok talihsiz sakatlıklar yaşadı, hem de bir futbolcunun geçirebileceği en ağır sakatlıkları yaşadı. ki ilk geldiği yıl sonradan girdiği maçlarda 9 gol atarak klasını göstermişti. böyle bir futbolcuyu bir kalemde silmek beşiktaş taraftarına hiç yakışmaz.
beşiktaşımızın kartal yürekli evladı.

kendisini böyle ucuz eleştirenlerin maksadını anlamak çokta zor değil bence.
hem beşiktaş için hem milli takım için çok önemli, hızlı, teknikli bir forvet oyuncusu. adam gibi bir takımda olsaydı bir marco reus olmuştu şimdi. ama adama kim bilir nasıl antrenmanlar yaptırıyorlar da 3 haftada bir sakatlanıyor. amına koyayım sizin zihniyetinizin.
adam sakatlıktan yeni çıkmış, bekleyin biraz toparlansın. özel idmanlar verin, fizik gücünün yerine gelmesini sağlayın. ondan sonra oynatacaksanız bile gole ihtiyacınız olduğu bir zamanda almeida'nın arkasında oynatın. bunlar bilic'le alakalı değil. pektemek'le hiç değil. bunu antrenörlerin düşünmesi lazım. adam gibi bir kondisyoneriniz yok mu kardeşim? gidin galatasaray'ın kondisyonerine sorun nasıl yapıyorsunuz bunu, nasıl kimse 3 haftada bir sakatlanmıyor sizde diye sorun. adamı 3 senedir takip ederim. 3 hafta üst üste oynayamadı doğru düzgün. yazık etmeyin adama lan. satın bari avrupa'ya..
beşiktaş da kalıcı olmayabilecek forvet.
sakatlanıp durmasa memleketteki tek doğru düzgün santrafor.
sakatlıklardan kurtulamayan kısa zamanda formunu yükseltmesini beklediğimiz forvet..
maalesef bir türlü beklenen seviyeye çıkamamış golcümüz. bazen olmayınca olmuyor.
sakarya akyazılıdır.
Kendisi fm'nin freddy adu'dan sonra futbol camiasına attığı ikinci kazıktır.
Gerçi bir sürü var böyle adam ama o ikisi en çok göze çarpanlardı.
hakkında bu kadar entry girilince çapraz bağları koptu sandım.

ayrıca renktaşlarım bu adamdan bi bok olmaz. bana bi özelliğini söyleyin bu adamın. çükümü kesicem.

teknik : yok
pres : yok
şut : yok
pas : yok
kafa vuruşu : yok
hız : yok
fizik : yok
boy : yok
futbol zekası : yok

ee ?
bencil oyuncu.

bugünden itibaren kendisine duyulan güvenin kalmadığını düşünüyorum.
gol demek değildir. kaç yıldır beşiktaş'ta sakat falandı ama arkadaş sağlamkende hiç bişeyini görmedik. senin neyine öküz gibi iki kişinin arasına girmek. almeida zaten mal iki pozisyonu yedi. sen neyin peşindesin.
abi bokunuzu yiyim nolur satın bu adamı nolursunuz hala piyasası varsa 3 5 veren varsa satın ya. 360. entryde de belirttim yok adamda futbol kumaşı yok yalvararırım ya ne buluyorsunuz anlamıyorum nasıl oynar bu beşiktaşta.
müthiş bir futbolcu sadece şutunu geliştirmesi lazım, top kontrolü,çalım,teknik,kontrol çok iyi golcü olucak
ben bu herifi harbiden halı sahaya çağırmam o derece yeteneksiz odun bir futbolcu.sezon sonu beklenmeden lig araya girince yollanmalı almeida ile birlikte.
yeni nihat kahvecidir. istikrar yok ama çünkü uzun sakatlıklara aşina iddia ediyorum ki bundan sonraki hayatında yine pek çok kez böyle sakatlanacak . ersan ve mustafa olağanüstü yetenekliler ama sakat oyuncular işte.
Bu akşam kurtarıcı olarak oyuna giren herif. Varın beşiktaş ımın halini siz düşünün.

O değil bir futbolcu sol tarafı boşken ve o boş olan sol taraftan direkt kaleye gitmek varken neden sağ tarafındaki iki futbolcunun arasına girmeye çalışor? Neden?

Neden mustafa?
Bu adama türkiye'nin en iyi santrafor'u diyen renkdaşlarım var.
Vallaha billaha günah bu adam ligdeki en balon forvetlerden birisi hırsız burak'ın yanına bile yaklaşamaz koskoca beşiktaş koskoca Milli takım bu adamdan medet umuyor. adam 26 yaşında hala ilerde çok büyük golcü olacak diyor millet. 3 senedir beşiktaş'ta. Ne ilhan mansız gibi nerden geldiği belli olmayan bi şutla gol atmışlığı var, ne pancu gibi 70 metre top sürüp gol atmışlığı var (2011/2012 manisa maçında ite kaka atmıştı 3kişiyi çalımlayıp ondan başka yok), ne çizgiye inip bi asist yapmışlığı var, ne bobo gibi bulduğunu atmışlığı var ne almeida gibi pozisyon yakalamışlığı.

tek özelliği orta sahaya gelen degajları göğsüyle kontrol edip ceylan gibi sekerek kaybetmek. Kusura bakmayın ama mustafa'dan 25 yaşından sonra nistelrooy, roy makaay falan beklemeyin. olsa olsa okan koç olur. Okan'ın kim olduğunu hatırlayanınız var mı?

edit: lan ruslar adama 6-7 milyon verecek diyorlar 2 yıldır satın gitsin. bobo'yu 4 milyon st. etienne'e satmadı sığır yıldo sonra bedavaya gitti adam. mustafa'ya 6 milyon veren varsa yanında gökhan süzen'de promosyon olsun satın gitsin amk.
ocak ayında oynayabileceği bir takıma kiralanması hem beşiktaş için hem de kendisi için daha iyi olacak olan futbolcu. bu performansıyla ne enaramonun ne de ömer'in önüne geçebilecek durumda. geçirdiği 2 uzun süreli sakatlık futbolunu çok geriye götürdü maalesef. daha fazla oynayıp forma girmesi lazım. almeida'dan kurtulmanın tek yolu bu adamın form tutması.
az sonra gol atıp 3 puan kazandıracak santrfor.

sakatlık sonrası edit: olum ne eksiliyonuz istedik ki çocuk geçirdiği hayvani sakatladıktan sonra bir gol atıp moral bulsun. o sakatlıklardan bir tanesini geçirsen fifa 14'te gol atamassın sen. benim ki tahmin değil temenniydi. haftaya da aynı temennide bulunacağım.
sağ karın kasında yırtık, sağ üst adalesinde darbeye bağlı kanama ve ödem nedeniyle karabükspor maçının kadrosundan çıkarılmış. yakında doğum iznine çıkarsa şaşırmam.
yamalı bebekten dahi kötü durumda olan vasat futbolcu.

hastanede bir yıl falan yatmalı bence.
hamama gitmesi gereken hırslı futbolcumuz.
top tutma ve dribling konusunda türkiyenin en iyi forveti sürekli yaşadığı sakatlıklar olmasaydı çok farklı yerlerde olabilirdi.