bugün

dön
en güzel şarkısıdır.
yaklaşık bir buçuk saat önce bağcılar'da konser vermeye başlayan sanatçıdır. ayrıca;
(bkz: yerim)
neşeli bir şarkı bile söylese, sesi beni ağlamaklı yapan şarkıcı... hatta baya baya hüngür hüngür ağlatan diyebilirim. ilk kez sancılı bir dönemimde tanıştığım için sanırım sesiyle.
bekle isimli şarkısı mükemmel.
http://www.youtube.com/watch?v=jqfiefvjrwy
(bkz: portakal çiçeği) şarkısı ile, umutları çiçeklendiren şarkıcı.
(bkz: yenir ki bu)*
(bkz: mustafa ccc)
bayık, sıkıcı şarkılar prensi. halkın diline dolanmış sözleri al şarkının bir dizesinde kullan olay bitsin. çok samimiyetsiz. ailesine layık efendi çocuk imajından nefes alamıyor bana da aldırmıyor.
dön şarkısında,sözlerden olsa gerek tuhaf iç burkulması yaşanır.çok başarılı, her dinlenildiğinde dokunan şarkı olup çıkmıştır.
adını duyduğumda burnuma mis gibi limon çiçeği kokusu gelen şarkıcı.

şarkıları bana akdenizi de hatırlatıyor ayrıca.
efendiliğiyle annelerin gönlünü feth etmiş insandır.
edit: sebebini şimdi anladım hem efendi hem hacı hem de buna rağmen gayet modern bir insanmış.
şarkı söylerken, dudaklarını anlam veremediğim bi şekilde, büküp buruşturup ağlamaklı yüz ifadesi olan sanatçı.
şarkı söylemeseydi ve gerçek hayatta tanısaydım kendisini yine hayranlık duyardım kendisine. Mütevaziliğine.. Nur yüzüne.. oturuşuna,ceketinin düğmelerini ilikleyişine, saygılı ve seviyeli konuşmasına hayranım aslında.Mustafa Ceceli denilen nur yüzlü, güzel sözlü, müthiş şarkılar söyleyen adam için yazacak daha o kadar çok şey var ki..Herkes okumalı, herkes duymalı, herkes görmeli bu adamı..

Özellikle, müzik piyasasında daha birşey olmadan, kendini bir b.k sananlar tanımalı Ceceliyi..

Televizyoncular, gazeteciler, anlı-şanlı köşe yazarları tanımalı bu cevheri.. Boş işlerle uğraşanlar, dedikodu
yapanlar,kendini ulaşılmaz sananlar tanımalı Mustafa Ceceliyi..

Ben iyi ki tanımışım..
Çok iyi şarkıları var . Adam yazıyor .
düzenlemeleri, şarkıları, sesi vasatın epey üzerinde bu çocuğun. hatta son yılların beni en çok vuran şarkılarından birisinin de solisti: ben o değilim.
ama bu hacı duruşu, beyefendi hali ve akp sempatisi (onların konserlerinde yer alması falan)...
sıktı sanki...
bostancı kultur merkezince bu gece yasattıkları icin tesekkurler. artık sarkı listelerimde kendisi bası cekecek.
enbe orkestrasının yeni albümünde yine şarkılara eşlik edecek şarkıcı.
an itibariyle boş şarkısının olmadığını farkettiğim sanatçı.*
iyi bir aile babası ve işine iyi yapan eşine az rastanacak ölçüde naif bir sanatçı.
zamanında çok acılar çekmiş olcak ki her şarkısında ya oram eksik ya buram fazla diyen bir sanatcıdır.
Sığır çobanı !
an itibarıyla kanal d'de şeffaf oda programında canlı performansı ile döktürmektedir.
Söylediği şarkılarda video klibindeki kaliteyi canlı performansa yansıtabilen ve hatta aynı söyleyebilen nadir sanatçılardan biridir. Allah razı olsundur.
genç hacıdır. çenesindeki cücüğüyle ve güzel sesi, yorumuyla gönüllerde taht kurmuştur.

nadiren tercih ettiğim türk pop müziğinde yegane dinlediğim isimlerdendir ayrıca kendileri.
o anlamda da kıymetlimdir.

yanaklarından tutulup bir de güzel sevilebilir.
Yılbaşında trt'de çıkıp marifetlerini sergilemiştir ve hayranlığım bir kez daha artmıştır. O ne ses ne mütevazilik ne asalet ne duruştur öyle be kardeşim. Okan Bayülgen gibi bir adam hantal demişti gördük ki ne kadar güzel hareketli müzik yorumluyor. Sıla ile hem şarkı söylüyor hem birde arkaya geçip şarkının içinde dj'lik yapıyor. Oyalama beni veda et artık şarkısıdır o şarkı. Herkes şarkı bittikten sonra Mustafa Mustafa diye tezahurat yapıyor, adam utanıyor sıkılıyor ve bir büyük alkışı Sıla'ya alabilirmiyiz diyerek sıyrılmaya çalışıyor. Hacı birde bu arkadaş. Hayranınım abi senin böyle devam et.
güncel Önemli Başlıklar