bugün

evet efenim bir başka bilimsel çalışmamla daha sizlerin huzurunda olmaktan mutluluk ve onur duyarım. bana bu fırsatı veren zall'a beni bu günlere getiren anneme bu tespitlerimi yapmam için beni galapagos adalarına yollayan muz cmhuriyeti genel baskan yardımcızı entalhimahsori beye binlerce tesekkür. beni sizler var ettiniz.

neyse bir kısım yalakalıktan sonra konumuza dönelim.

evet efenim sonuna kadar doğru bir gözlemdir. şimdi benim bütün tanıdığım muratlar abazan olurlar. haa erkek olupta abazan olmayan yok gibi bir şey ama gerçekten bu muratlar acayip abazan ve sapık oluyorlar.
çok tanıdığım murat var ve kesinlikle hiç sektirmeden hepsi abazan. yani adamlar bu konuda master falan yapmış lan mart ayı gelince 'kediler de ne vuruyor mala bu ay di mi?'' diyen murat diye arkadaşım var. pis sapık. *
(bkz: koyimda tur at)
(bkz: murat isimli insanlarin kotu kaderli olmasi)
(bkz: sezen isimli kızların güzel olması)
(bkz: pınar isimli kızların güzel olması)
(bkz: ceren isimli kizlarin esmer olmasi)
(bkz: ismail isimli erkeklerin guvenilmez kisiler olmasi)
(bkz: ozge isimli kizlarin guzel olmasi)
(bkz: ozge isimli kizlarin simarik olmasi)
(bkz: tansu isimli erkeklerin ibne olmasi)
(bkz: tugba isimli kizlarin tombis olmasi)
(bkz: zehra isimli kızların çekici olması)

not: bu başlıkların hepsi doludur.
(bkz: yaratıcı başlıklar)

ve benim içinde bir bakınız gelsin, kendimi değerli hissedeyim; (bkz: bkz yazarlığı)
(bkz: murat boz)

--spoiler--

oha o abazansa ben ölmüşüm lan.

--spoiler--
(bkz: kara murat)*
(bkz: genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliği)
muratlar hakkında fikir sahibi olmak isteyen kimseler için, güvenilmez, yanıltıcı bi önermedir. bence herkes kendine bi murat bulsun, abazan olup olmadığına da kendi karar versin.

(bkz: muro)
(bkz: tam üstüne bastın)
arkadaş çevreme bakınca ilginç bir şekilde doğru olduğunu gördüğüm ve ürperdiğim genelleme. ama genelleme sadece.
çok doğru aq.