bugün

Bu herifte tam ilkokuldaki sınıf annesinin şımarık oğlu tipi var.
Bir yalaka daha. şarkıları da sıradan.Eskiden daha iyiydi.
yeni çıkardığı albümündeki şarkıların çoğunun bestelerini kendi yapmasıyla büyük bir cesaret örneği göstermiş popçu, müzisyen. büyük bir risktir bu. zaten kendisi de biraz ele ayağa düşmeyen işler yapmayı seviyor. yorumculuğu da bence başarılı.

geleceğin kenan Doğulu'sudur.
Sesi güzel kararkterini hiç bilmem eşide merce boluğurdu dimi bilmiyorum artık orasını iyidir iyi.
her haliyle murat boz'dan 5 kat iyidir.
erkeğin kezbani murat boz.
Yakışıklı bi şarkıcı abimiz.
https://www.youtube.com/watch?v=gCaWPgm2yi8
Kendisini ve müziğini Sevdiğim başarılı sanatçı. Parçaları bence kalitelidir.
ben bilmem adlı şarkısından tiksiniyorum her yerde karşıma çıkıyo anlamsız şarkı.
Sempatik bir hıyardır seviniz.
kinetix reklam kapsamında her sözlüğe girişimde karşıma çıkan sinir bozucu şahsiyet. ayrıca kendisini de merve boluğur u da sevmem.
günümüzün erol evgin'i; fikret kızılok'u; ilhan irem'idir.. çok başarılı bir "sanatçı"..
son yıllarda dinlenilebilir türkçe pop müziğin tek adresi olmuştur. Bir zamanlar elinden tutan murat boz'a fark atmıştır. ses, tip, sahne, yetenek, vizyon hepsi mevcut. klasik bir şeyler yapmaya çalışmıyor, bir farkı var bu adamın.

Edit: gülşen'den sonra tabi...
Yürüyen merdivenleri ışıklandırınca klip çektiğini sanan şarkıcı.
3 adama katılmış emojilerden şarkı tahmin etmeye çalışıyorlar hepsini kendi şarkısı sanıyor hiçbiri de kendi şarkısı çıkmadı adam yapacağınız işi skeyim bakışı atıyor.
toptur.
kendisine sapık diyen dansçısını kovmuş.

http://www.posta.com.tr/m...-son-verdi-haberi-1280566
hayat sana mı güzel lan;

görsel
bir ala gavat.
merve boluğur buna nasıl baktı ya...
Merve boluğura sahiptir. Ne diyebiliriz ki başka.
Gezi parkı eylemleri sırasında murat Dalkılıç'ın attığı tweet.

görsel

Hesap sorma şekli değişmiş la

Emine : pardon canısı bizimkiler yanlışlıkla yapmışlar

Murat : öyle şey mı olur ya bende iki tane işe yaramayan göz var oda sizlere kurban olsun !!
kafalar jüpiter.
görsel
denizin ortasında misket havası oynamıştır.

görsel
Müziğe tepki olarak doğmuş cırtlak sesli Oğuzhan Koç ile düet yapacak kadar düşmüş şarkıcı.