bugün

Evin köşesine biblo niyetine koymalık biri.
şarkılarının güzelliğinin dışında klipleri de pek hoş olan sanatçı.
Ağzını çok açıp tüm dişlerini saydığınız zaman alien pop şarkıcısı olsa bu kadar açabilir diyorsunuz.
(bkz: bir hayli)

--spoiler--
ne zamandır hiç klip izlemeyen bünyeme kahkaha attırmıştır şu şarkıyla*
adam yandex'e tarz sahibi olmanın yolları yazıyo klipte.* tam sözlük yazarı olacak ergeni oynuyo resmen. burda da vardı öyle bi başlık neydi dur, heh; (bkz:
nasıl karizmatik olunur)
--spoiler--
başarılı şarkıcı yakışıklı insan.
aktörlük konusunda yeteneği olduğunu düşündüğüm şarkıcı. belki o alanda şarkıcılıktan daha çok başarılı olur. bi denemeli.
albüm 100 milyon tıklanmış.
biri uyandırsın arkadaşı.
bir hayli ve neyleyim istanbulu gibi hasta olunası şarkıları bulunan popçu.
sinan akçil kadar yakisikli ve sempatik olmasa da gideri vardir.* son dönemlerin gözde popçusu.
Yıllar önce izmir soho'da ismini duyduğum, neyleyim istanbulu şarkısıyla bana kendini dinlettiren şarkıcıdır.
şarkılarının her türlü gideri vardır.

ben bi kaç anıyla sarhoş oldum bugün...
http://www.youtube.com/watch?v=u9LU52XAmWE
neyleyim istanbulu şarkısı cidden iyidir. kendisinin canlı performansını da bir rock sever olarak başarılı bulmuşumdur. türk pop müziğini geriye değil ileriye götürebilecek genç şarkıcılardan biri.
cidden güzel şarkıları var, neyleyim istanbul u şarkısı da çok hoştur.
en son kim o programında izlediğim ve saç stilini beğendiğim, belli bir tarzı olan beyaz show'da ne kadar efendi olduğunu düşündüğüm popçu.
Koca agizlidir.
Adî aklima gelmeyen bir supernatural yaratigi vardi 7 seznnu pic ettikleri orada vardi bundan.
Ham yapar dikkat edin.
Pop sanatçılığını en iyi ifa edenlerden biri. Güzel sesi sempatik tavırları ile sevilen bir sanatçı düşüncem. Ve ray ban gözlüklerinin yakıştığı kişilerden biri.
Külah şarkısı ve klibiyle beni benden alan insan. Yakışıklı mı yakışıklıdır kendisi.
Bu sene vizyona girmesi planlanan bir sinema filminde doktor rolünü üstlenecek olan sanatçı.
Murat dalkılıç, murat boz, sinan akçıl. Üçü arasında bir fark görebiliyor musunuz?
al dizine ısır yanaklarini adami.*

http://galeri2.uludagsozl...B1%C5%9F%C4%B1_333098.jpg

tipini senin..
Şarkıları da en az gülüşü kadar ilgi çekici olan, sempatiklikte sınır tanımayan güzel adam.
Tıpkı murat boz, selim güngören, serdar ortaç jenerasyonu gibi 9 - 10 yaş grununa hitap eden lakırtı performanscısı.
tbl'nin ne kadar boktan bir lig olduğu an itibariyle tekrar tescillenmiştir. bu arkadaş şu anda tbl smaç yarışmasında jüri. *
all star da jüri olmasına anlam verilemeyen sanatci.
Cok bayildigim gulusune hayran oldugum insandir.