bugün

bu akşam cnnturk'teki ahmet şaban'ın programına telefonla katıldı. 29 ekim resepsiyonu ile ilgili sözleri soruldu ve tabi yalandaroğlu ile çelişen ifadesi hatırlatıldı. bir ileri bir geri vites yaptı en sonunda "benden istifam istenirse istifa da ederim" dedi. ardından "29 ekim'e kadar konuşmayacağım 30 ekim'de görürsünüz" minvalinden bir şeyler geveledi. "genel başkanımız ne derse doğrudur"u da unutmamak lazım biat kültürü değilmiş bu dediği. olur da chp'liler 29 ekim resepsiyonuna katılırsa 30 ekim'de yapacağı açıklama gündem olacak şimdiden söylüyorum.

alakalı olarak; (bkz: chp nin davetiye kurnazlığı)
chp'li şahin.
yeni bir facebook videosuyla turnanın gözüne vurma olayını kıl payı kaçırmıştır. halbuki binlerce kez paylaşılacak, onbinlerce kez beğenilecek, altına yüzlerce yorum yapılacak, cumhuriyetin elden gittiğini ilan edilecek, mastürbasyon tamamlanacaktı. bir daha ki sefere artık.
chp nin ruhunu temsil eden kişi.
ne derseniz muhalefet eder. ne öne sürseniz "kötü taraf" uydurur karşı çıkar.

postala olan aşkından bahsetmiyorum bile.

kısacası chp muharrem ince dir.

"cumhuriyet kelimesinin davetyede kasıtlı olarak yazılmadığını buradanda ak parti nin cumhuriyeti yıkmaya çalıştığını"

idda etmiş ve chp nin iftiralarına bir yenisini eklemiştir. nitekim;

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 30 Ekim 1997 ve 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in 29 Ekim 2001 tarihinde yapılacak resepsiyonlar için gönderdikleri davetiyelerde de "Türkiye Cumhurbaşkanı" ifadesinin kullanıldığı görülmekte.

yani chp bir kere daha postal ın o müthiş tadını hatırlamıştır o kadar.
kim s... yalova millet vekilini pardon öylemiydi neyse sadete gelelim. şahıs olarak beyefendide şişirilmiş bir balon misalidir. Türk halkının gözünde bir anda havası inen bir milletvekili.
ciddi ciddi komedyenliğe başladığını düşündüğüm milletvekili.
Dinlerken nefesim kesildi dayanamadım ağladım keşke yalan olsaydı anlattıkları.Konuşması mükemmeldi hitap konuya hakimiyet kısa öz tüm mesajını verdi ee nede olsa boynuz kulağı geçer hocası kim ?Sıkı durun Fethullah Hocanın sağ kolu Hüseyin Gülerce ! şu siyaset ne ilginç bir alan .
Konuşmanın sonu ; Baykal 'ın biitiği an
tek parti zihniyetinin devamını gösteren o bakış hareket ;Gözler korkunç derece de açık kaşlar çatık el havada parmak ''ha sakın ha '' yaramaz çocuğa yapılan uyarı şeklinde işte o an Baykal bitti .Demokrasiyi kendi partisinde uygulamayan gerçekleşrirmeyen zihniyet nasıl demokrasiyi bu ülkeye getirebilir, ne vaad edebilir ?
chp li politikacı.tedbirsizliğin, deneyimsizliğin ve en önemlisi önkabulun kurbanı olmuştur. geçmiş olsun.
saka gibi adam valla. tipik chpli. en son 'Milli Eğitim Bakanı ile KPSS'ye girelim hangimiz düşük puan alırsa o istifa etsin'' demis. bu anlayısla o sınavda basarılı olmayı bırak, genel baskanı gibi sınava katılma belgesini unutur. he canım hee deyip geçmeli böyle adamları.
kendi çalıp kendi oynayan guruhun sözcüsü. ayarverdigini sanıyor ama millet sandıkta iyi ayar veriyor bunlara.
başbakana ve iktidara ayar veren milletvekili. çok severim kendisini. ***
akp nin tırstıgı sosyal demokratlardan.
chp'nin başındaki adam olması gereken kişi. liderlik, kitleleri peşinden sürükleme, muhalefeti yusuflatma gibi özelliklere sahip.
genç bakış programında ne kadar yetkin bir kişiliğe sahip olduğunu göstermiş milletvekilidir.

ayrıca şair yönü de varmış, bir de şiir okumuştur.
mecliste yaptığı konuşmalarla kendisine saygı beslediğim lakin 25.11.2010 tarihinin ilk saatlerinde genç bakış programındaki performansını beğenmediğim hatta hazırlıksız olduğu zamanlar bir hayli yetersiz gördüğüm siyasetçidir. o da diğer partililer gibi sorunlara net çözümler sunamamış, geçiştirme yolunu seçmiştir.

yıllardır bilfiil canlı yayınlara çıkan bu insanlar, artık klişe haline gelmiş konularda çözüm üretip bu çözümü sürekli medya aracılığıyla sunsalar belki bir şeyler değişir, ha?

yetmez mi bunca yıllık muhalefet?

bu arada kılıçdaroğlu'nun yanındaki en milliyetçi adamlardan biri olduğunu göstermiştir. bunun için saygım sonsuzdur.
chp nin başında görmek istediğim politikacı.kılıçdaroğlundan,baykaldan daha iyi işler yapacaktır eminim.korkmadan, kimseyle iş birliği yapmadan, partinin adını kirletmeden siyasetin en iyisini yapacağına inanıyorum.
acilen chp nin başına geçmesi gereken kişi.
zira henüz chp nin başına 'Milli Eğitim Bakanı ile KPSS'ye girelim hangimiz düşük puan alırsa o istifa etsin' diyebilecek kadar komik bir adam geçmedi.
kim bilir genelbaşkan olunca neler söyler.
tamam kk da güldürüyor da bu adam daha deli dolu daha bir sağlam kopartıyor.

hani cem yılmaz etkisi yaratabiliyor. ben bir vatandaş olarak kendisini chp nin başında görmek istiyorum.
hepimizin gülmeye ihtiyacı var...
"polis imdat hattını kaldırıp imdattt poliss hattını kuran başbakanı kutluyor" twitter mesajı ile sabah sabah ekrana çayımı püskürtmüş, sandalyeden tepetaklak düşürmüş saygıdeğer vekilimiz. ahan da twitter sayfası;
http://twitter.com/vekilince
kesinlikle meclisteki en kalifiye vekil.
Bir zaman 'Sayın Baykal solu sağa kaydırıyor, solun başına en büyük beladır' diyen daha sonra 'Sayın Genel Başkanım senin sağlığın için her gün dua ediyorum' konumuna gelen daha sonra da kaset skandalıyla dengeler değişince bir anda bir başka ekibin uçbeyi haline gelen ve 'genel başkanın ne dediği önemli değil ben bir yerlerle görüşmeden bazı şeyleri söylemedim' diyen değerli vekil.
hitabet gücü oldukça kuvvetli, chp'nin bazen yapamadığı muhalefeti tek başına sürükleyen milletvekili. gayet düzgün, mantıklı ve kapak olacak eleştirilerinden en son nimet abla* nasibini almıştır. hakkatten nedir bu andımız takıntısı? tamam el kadar bebelerin bu devirde her gün andımız haykırmalarını absürt buluyorum ama bu mudur en büyük eğitim sorunumuz? ince'ye bu konuda sonuna kadar katılıyor ve ailecek takipçisi olmaya devam ediyoruz.
safi rüzgar

ayırca

(bkz: gene çaktın)
(bkz: aman coh gorhtum)
yine izlenme rekorları kıracak konuşma yapmış milletvekili.

http://www.facebook.com/v...274475286702&comments
Atamızın "öğretmenler; yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır." sözünde bahsettiği onurlu, türk öğretmenidir. ayrıca yalova milletvekilidir lafını esirgemeyen halk adamıdır.