bugün

entry'ler (408)

w

(bkz: w collection)
(bkz: serbest cagrısım)

hoşlanılan kızın komünist olması

cok esmer, cok kıvırcık ve cok saçlı bi kızdan hoşlanılması durumu.

komunist deyince nedense aklıma direk cok kıllı insanlar geliyo, kadın erkek.

müşteri beğenisini kazanmış bim ürünleri

güldal marka çamaşır suyu. şaka şaka şu amsterdam kurabiyesi mi waffle ı mı ne zıkkımsa. O ne f/p oranıdır öyle be birader.

salih dursun

o kırmızı kartı sadece hakemin değil sözlükte kendisine liseli diyen ergenlerin de götüne sokmuş futbolcudur.

not: bjk

whatsapp grubunda yalnız kalmak

komik değildir.

gecenin şarkısı

benim için budur.

https://www.youtube.com/watch?v=KuFiZo04rFY

ilk defa bugün dinledim. Barış mançoyla büyümüş bi çocuk olarak, herhangi bir şarkısını ilk defa 27 yaşımda dinliyor olmak kanımı dondurdu.

Neyse edebiyat yapmaya gerek yok. Dinleyelim. Çok güzel söylemiş güzel abimiz.

akrep burcu kadını

kova burcu erkeğinin gırtlaklamak istediği insanlardır bunlar. Bize uzak allah a yakın olsunlar.

kilo vermek için yapılması gerekenler

şimdi başlıyorum, mevzi alın burası karışacak.

son 3 haftadır kendi uyguladıgım yöntemi anlatayım, imkanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Beslenme

Karbonhidrat, şeker, nişasta gibi şeyleri bırakıyorsunuz efendim başta.

Kahvaltıda beyaz peynir, haşlanmış yumurta, domates, biber ve çay. Ekmek yok. Hızlı değil yavaş yavaş yerseniz ekmege gerek duymayacaksınız bana güvenin.

öğle yemeğinde ekmeksiz herhangi bir şey yenebilir. Ben genelde et veya tavuk ızgara, ton balıklı salata veya salata agırlıklı ev yemegi tercih ediyorum.

Akşam yemeğinde ise tavsiyem yine protein barındıran bi salata ve yogurt.

Besin aralarında acıkırsanız meyve yiyebilirsiniz. Yeşil elma bende çok iyi iş görüyo. Yine kuru kayısı, kuru erik, kuru incir, çiğ badem vs de olabilir.

işin püf noktası karbonhidrat almadan protein ağırlıklı beslenmek.

Gelelim spor kısmına:

Ortalama gün aşırı spor salonuna gidiyorum. Haftada 3 kez 7200metre interval koşuyorum başlangıç olarak. Bunla ilgili detaylı bilgi isteyen özelden ulaşabilir.

sonrasında 15 dk kürek çekiyorum.

daha sonra o günün programındaki duruma göre göğüs-ön kol, omuz-arka kol, kanat-bacak çalışmasını yapıyorum.

son olarak 20x3 olacak şekilde düz mekik ve 20x1 ve 20x1 olacak şekilde çapraz mekik çekip sporu bitiriyorum.

(Burada tavsiyem, eğer spora gidecekseniz kesinlikle cok yemeyin. Salata bile yeseniz cok cok az olsun yoksa koşamazsınız. Ben de 800 metre koşunca kesilip bırakıyodum şimdi 7200 ü çok rahatlıkla çıkarıyorum, spora nerdeyse boş mideyle gitmeye başladıgım gunden beri hayatım değişti diyebilirim)

3 haftanın sonunda şunu söyleyebilirim, bel çevresi ve göbek kısmımdaki yaglar ciddi şekilde sıkılaştı. Bakın eridi demiyorum fakat sıkılaştı. Vücudun üst kısmı daha duzgun bi şekle girmeye başladı. Genel olarak da daha zinde ve fit hissettiğimi söylebilirim.

2 ay sonra daha net bi cevap verebileceğimi umuyorum.

gülmekten karna tunceli girmesi

(bkz: gözlerim yandı amk)

olmaz olasıca bir espri.

yengeç burcu erkeği

kova erkeğinin en canavar kankaları bu elemanların arasından çıkıyor. bi de yay. unutmayın sorarım bunları bigün.

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

45 dk sonra dogum günüm. odamda sıgır gibi oturuyorum. sabah iş var. sunum falan yapmam lazım. kutumda büyük hissediyorum. aç derseniz açarım.

10 kız kankası olup hiç sevgilisi olmayan erkek

kızlarla arasındaki ilişki, çoban köpeği ve koyunlar arasındaki ilişkiyle aynı olan erkektir.

etoburdur ama yiyemez, yiyemediği gibi yedirmemeye de çalışır. neticede yiyemez.

(bkz: let the linç begin)

vurun lan korkmuyorum. *

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

uzun zamandır izleyeyim diyip diyip ertelediğim bir film vardı. geçenlerde izledim. keşke ertelemeseymişim dedim.

(bkz: the terminal)

bi de (bkz: gone girl) çok güzelmiş diyolla, ama onu henüz izlemedim sözlükcüğüm.

ikinci üniversitede okumak istenilen bölümler

sanat tarihi veya edebiyat. bitirme derdi, not kaygısı olmadan, sevdiğim için okumak istiyorum.

torku

geçenlerde bu markanın nutellaya rakip olan ürününü aldım marketten.

deneyimlemem sonucunda vardıgım kanaat şu ki, daha nutella yemem bu meret varken.

tanımı da verelim, bi tarafımıza kaçmasın:

ekmeğe sürmelik şokoladı çok güzel olan marka.

windows 10 üşüdüm kapatsana diyen kız

incelere gelesi kızdır. Sözlük seviyesi yine yerlerde.

sevilmeyen insan tipleri

yandaş muhalif fark etmez, her ortamda her muhabbeti siyaset konusuna çeviren insan tipi.

whymeq

inşallah erkektir.

leyla

zeynepten önce en güzel kadın ismi. Zeynep de ikinci olsun.

işim gücüm yok cumartesi akşamı oturdum entry giriyorum.

lanet olsun yüksek lisansa da, mühendisliğe de, atom fiziğine de. itlik hergelelik peşinde olmam lazımdı benim şu saatlerde.

leyla

en güzel kadın ismi.