bugün

Dünyanın peşinden koştuğu animasyon efsanesi, exclusive olarak MTV Türkiye ile 1 Ocak'ta Türkiye'de.

Japon animeleri, dünya çapında büyük ilgi gören örnekleriyle MTV Türkiye sayesinde nihayet Türkiye'de. Daha önce izlediğiniz çizgi dizilerle veya Japon çizgi filmleriyle karıştırmayın! Dünyaca ünlü 2 büyük manga sizleri heyecana çağırıyor. ve onlardan ilki: Basilisk!

Yeni yıl heyecanını yaşadığınız şu günlerde Japon animasyonlarıyla tanışma fırsatı da yakalayacaksınız. Ünlü Japon animesi Basilisk'in ilk bölümü, 1 Ocak itibarıyle MTV Türkiye farkıyla anime ve animasyon sevenlerin karşısına çıkıyor.

MTV Türkiye Anime Gecesi, her Salı 22:00 ve her Cumartesi mtv türkiye'de *

mtv ye sonsuz teşekkürlerimizi sunup salyalarımızı siliyoruz.
mtv türkiye duy sesimi, one piece göster.
ana dilinde olsun*, alt yazı tabi lazım bana da.
şusu busu, cartoon network'un gereksiz gördüğü sanatsal sahneleri ve şiddet içerikli kısımları kırpılmamış olsun*.
salı gecelerimi fethet. *
an ihtibari ile başladı.
(bkz: basilisk)
(bkz: basilisk the kouga ninja scrolls)
dublajlı yayınlanarak hayal kırıklığı yaratan; dublaj kaliteliydi ama; gece. japon ninjalarının o gırtlaktan, meydan okuma seslerini orjinal olarak izlemeyi kim istemez.

-hağğttoğiiii

edit: an itibariyle mtv ye mail attım. dedim orjinal yayınlayın ya da uydu, diji türk, d smart kullanıcılarına mümkünse dil seçeneği sunun dedim. sözümü dinlemeleri lazım. haftaya orjinal izleyecez inşallah, mtv duy sesimi göt olmayalım burda.
dragon ball,one piece,death note gibi animeleri televizyonda de görmek lazımdır*..inşallah yeni bir kapı açar..senelerdir televizyonda* anime izleyemeyen insanlar teşekkür etmelidir ayrıca.. (bkz: ben) (bkz: teşekkürler)
Öncelikle Mtv'nin türkiye de pek yaygın olmayan anime gecesi düzenlemesini tebrik etmek gerekiyor.Ama bu olay anime severlerin pek de ilgisini çekecek bir olay değildir.Animeden hoşlananlar öncelikle japonca * olduğu için hoşlanırlar.Sonra anime sever bir insanın bir sonraki bölümü izlemek için 1 hafta beklemeye pek tahammülü yoktur.günde 30 bölüm anime izleyen arkadaşlar tanıyorum ben.
Yine de takdire şayan bir olaydır.basilisk the kouga ninja scrolls başlangıç için süper bir animedir. Death Note, Full metal alchemist, naruto, One piece, bleach , blood plus, elfen lied şeklinde devam edebilir.Ama japonca ve türkçe altyazılı olarak.
kenshin ve inuyasha gibilerini indirmeye vakti olmayanlar için bir iyilik yapmalarını, el atmışken vampire princess miyu'yu da yayınlamalarını hatta bu kadar rağbet varken bi anime tv açmalarını istemekteyim kendilerinden.

(bkz: inanırsak olur bence)
Basilisk'in ardından Hellsing'le devam eden etkinliktir.
kotalı adsl kullanmama ve yayınladıkları serileri izleyememiş olmama rağmen türkçe dublajlı olduğunu duyunca anında soğuyup izlemekten vazgeçtiğim, tebrik etmesine ettiğim fakat bir şey yapıyosunuz bari tam yapın dediğim mtv etkinliği. dublajlı anime mi olur lan?