bugün

nezaketi bilmeyen öküzümsü kişidir. insan bir "ben çıkıyorum hoşçakal" falan der ey kütük. eğitim şart!

edit: bazı bünyeler olayı anlayamamış e normal saat 12 yi geçti. olay şu. sözlükten mesaj atıyosan cevabı da beklersin. ama bakıyosun soru sormuş cevap yazana kadar o çoktan tüymüş. işte bu öküzlüktür. msn de konuşurken araya 3 dk boşluk girmiş, tam bişey sorucan dönmüşün o çoktan kapatmış. işte bu öküzlüktür. anlatabildik mi? "haaaa" dediğinizi duyar gibi oldum. evet, haaa ya!
(bkz: sözlük kib aeo sçs)
camuş gibi gitmek varken çok yersiz bir davranıştır.
gorgusuzluktur. insan olan hadi ben gidiyorum veya gorusuruz der.
(bkz: sözlükte herkese hoşçakalın diye mesaj atmak)
(bkz: hoşçakalın mesajına cevap alamayan yazar)
(bkz: bunu mu yapacağıdık)
(bkz: anlaşılamamış sözlük başlıkları)
mükemmel bir duygudur.

hadi her şeyi geçtim ya net gittiyse? ya elektrik gittiysde, power supply uçtuysa?

bence "ne dinliyorum" zımbırtısında çıkmadan önce "izmir marşı" çalınırken görünsün, herkesin derdine derman olunsun.

milletin derdine bak lan. valla üzüldüm şimdi.
internet bağlantısı kopmuştur ya da elektrikleri gitmiştir belki de. her şeyin altında bir şey aramayın.
bunun dışında,
(bkz: kelebek gibi uçar arı gibi sokarım)
Elektrik kesilmesi, internet bağlantısında kopma gibi bir problem yoksa ve bir hoşçakal yazmayı çok görüp, apansız gidiyorsa ayıp ediyor demektir. insanın alt tarafı bir 'Hoşçakal' yazması ne kadar vaktini alır ki?
maruzatı (net, elektrik kesintisi gibi) yoksa "öküz" sıfatına layık kişinin eylemidir. insani ilişkilerini oturtamamıştır. bundan dolayı, öküzlerin küçükken eğitimine dikkat edilmelidir ki ileride hayvani pardon insani ilişkilerinde yerleri, bir duruşları olabilsin.
gitmelerden canı sıkılmış kişinin sıkıntısını belirten serzeniştir. belki öküzdür belki ayıdır belki neti kesilmiş insandır. üstünde durmaya gerek yok. arkasından küfredip rahatlayın önce ama sonra ' lan ya önemli bişey olduysa ' diye düşünüp sevin öküzü. siz sevdikçe insana dönüşecektir o. ulan bu öküz muhabbeti üstüne tren iyi giderdi ama basit adam olmaya gerek yok. klasik şakalardan uzak durmak gerektir. *