bugün

msnde karşı tarafın sizi engelleme durumu. vahimdir.

(bkz: allah kimsenin başına vermesin)
(bkz: msn de block yemek)
kız oldugunu fark edince msn den direk tel mevzusuna gecen lavuklara ve hemen tel. mevzusuna geçip salakça 'çok iş var gel tel.imi al,gitme resmin ne?'tarzı girişen salak deneceklere çare diye yapılanı anlama bicimleri..
msn de 7/24 online olan birini birkaç gün online görmeme sonucu şüphelenip araştırdığınız durumda karşınıza gelen durumdur. ortak bir arkadaşınıza 'şu sende online mı?' sorusunu sorar, 'evet' cevabını alınca artık yapıcak bir şey kalmaz ve siz de engeller silersiniz, 'sen yoluma,ben yoluma2 şeklinde. kötü bir olaydır kuşkusuz, özellikle de çok şey paylaştığınız bir arkadaşınızsa sorun. ancak bazı kızların herşeyi hiçe saydığı durumlar vardır bazen. ****
anlaşıldığında kişide "beni msn'inde engelleyeni ben hayatımdan engellerim" şeklinde tepki verdirebilecek olay.
delikanli bir sahsiyete koyacak bir hadisedir.
çocukça bir tavırdır.ortada sorun varsa konuşarak halledilmelidir.aman da x beni sinir etti dur ben onu engelliyim demek yanlıştır.bir de ortada sorun olmadan engelleyip, silenler vardır ki işte en sorunlu insanlar onlardır.*
Engelleyen değer verdiğiniz bir kız ise feci olur hayata küsersiniz.Ama herhangi bir kıza sapıklık yapıp engellendiyseniz umursamazsınız hatta engellendikten sonra birde kızın msn adresini hacklersiniz o zaman daha karizmatik olur.
olay bundan ibaret olsa gerek.

http://www.albinoblacksheep.com/flash/blockedme
olumlu tarafı olan olaydır. silersiniz ve bir kişi bile olsa, msn listeniz hafifler. temizlik güzeldir.
bunlar, anlık mesaj fasilitesinde görmek istemediğimiz hareketlerdir.
işbu engelleme, kişi tarafından fark edildiğinde, büyük kalp kırıklarına neden olabilecek bir iletişim felaketi yaşanır. bu sanal dünya adamın başına yıkılır. buradan yapanları kınıyor, "engelle'msn' kardeşim!" diyoruz...
haftada en az 2 kere başıma gelen olaydır.
ilginc bir psikolojiye sahip oluyor insan tabi. derin buhranlara yol acıyor. ilac tedavisi şart. tabi bir uzmandan yardım almakta gerekiyor.
türkiyede erkeğe ihtiyaç olmadığı için büyük bir zevkle engellerler. çünkü kuyrukta 19 tane daha vardır. sen hoşlanıp duygualarına kapılırsın beklentiye girersin ama o hangi birine kapılcak, hiç birine kapılmaz. senin çevrende o kıvamda 3 kız daha olsa belki sen de hiç birine kapılmayacaktın.
üzücü bir hadise.
engelli koşuya dönüşme ihtimali yüksek hadisedir. muhtemelen yeni yeni msn adresleri alınır ve engelleyen kişi onlarca kez msn ye eklenir.
chat yaparken tanıştığınız kıza soyun demeniz sonucu gerçekleşebilecek hadise.
çok acizce bir hareket. engellenen kişinin engelleyen tarafından hangi saatlerde msnde olduğu görülür, nickleri takip edilir. benim anlamadığım engellemek, karşı tarafla muhattap olmamak için yapılan bir eylem değil midir? madem benim varlığım seni rahatsız ediyor, online görülmem bile sinir bozucu oluyordur heralde. aslında akıllık gibi görünen bu hareket bildiğin kaçak dövüşmektir. en mantıklısı görmek istemediğin kişiyi tamamen msnden silmektir.
delikanlı insan silmeden söyler. söylemeden engelleyip silersen dağıtırım lan adresini !!
engellenen şahsın msn'sinde şu olayın gelişmesine neden olur;
seçeneklere girer,
gizlilik sekmesini tıklar,
çıkan listede, şüphelendiği ismin üzerine sağ tıklar,
sil yazısı seçilebiliyorsa engellenmiştir, geçmiş olsundur. seçilemiyorsa hadi ucuz atlatmıştır.
maruz kalındığı zaman kısa bir süre de olsa insanı dumur eden lanet olasıca durum. işim var, annem hasta, kardeşimi belediye zehirledi gibi bahanelerle ayda bir gördüğünüz kişinin sizi engellediğini fark ettiğinizde işte o çok koyuyor be sözlük. Neden bilmem birinin yalanını yakalamak o kişinin yerine benim utanmama sebep oluyor.

işte bu fütursuz ve saygısız tipler için son öldürücü bkz verip gaçayım ben.

(bkz: Şeref geçen gün çok iğrenç bi insansın)
msn de engellediğini sanar salak ama engellediği kendisidier aslında,nasıl mı?
o kişi sanal da olsa yoktur artık ve engellendiğini anlamayacak kadar da mal değildir sen onu sanal ortamdan silersin sadece...