bugün

yeni sevgilisiyle çekilmiş fotografını avatar* yapmış ve "aa bakın lan ben sevgili yaptım" triplerinde on-off yapan insanların da içinde bulunduğu dallama tipi.bize ne lan senin sevgilinden diyerek engellenmesi şart olan hoduk.
ben buradayım demeye çalışan salak olsa gerektir.
dikkat çekmeye çalışan kişidir. hemen silinmelidir. ne o öyle.
dikkat çekmeye çalışan dallama olması mümkündür;

- alooo, ben online'ım lan. yazsana...

ancak bilgisayarı ya da hattı sorunlu da olabilir.
toplum içerisinde her zaman yaşanılan davranışların sanal alemdeki karşılığıdır. aslında ezik, kendini bulamamış, özgüveni yitik kişiliklerin toplumda hergün kimsenin yapmaya cesaret edemediği davranışları yapıp farkedilmeye çalışması bu durumu az çok açıklıyor. amaç dikkat çekmek fakat bu sefer sadece farklı olan ortam.

e biz böyle insanlar yüzünden gelişemiyoruz işte.* * * *
bunun nicki de yıllardır oturum açmayan adamdır. yıllardır oturum açmayan adam şimdi oturum açtı ibaresini görürsünüz sağda. ilk anda tebessüm edersiniz, 22. den sonra noluyo lan moduna girdikten sonra 31-40 arasını söverek geçirirsiniz. yolu yordamı budur bu işin.
appear offline dedikten sonra online olan ve bu işlemi hızlı bir şekilde tekrarlayan insansı.
budaklı meşe odunu ile henüz tanışmamış kişidir.
(bkz: msn de tüm listesini toplu konuşmaya alan dallama)
bu sebebtendir ki msn devamlı me$guldedir. insan oldugunu varsayıp deger bicicek olursak önemli ki$iyse $ayet engelleme söz konusu olmuyor . bunun yerine msn i me$gule almak daha akıl kari. insanı ifrit eden yıldıran candan bezdiren küfür etmeye sebebiyet veren msn insanlarıdır.
(bkz: yıldırdın beni)
insanı canından bezdirip, uyarı çıkmasın diye durumunu meşgule aldırtan dallama.
ilgi eksikliği yaşayan insan.
(bkz: msn messenger ın düzgün çalışmaması gerçeği)

(bkz: internet bağlantı sorunları)
Birinin dikkatini çekmek için yapılan bir eylem.
engellenesi dallama türleridir.
teknik sorunların yanı sıra gözümüze soka soka "bak burdayım" demeye çalışan şahıstır.
habire titreşim atan insan modeli de vardır ki, bunu pek tavsiye etmiyoruz. insanı hayata küstürür.
kendini engelletmeye çok meraklı insan tipi. bir de bunların daha ileri türleri vardır.onlar da kaçınılmaz sondan, silinmekten kurtulamazlar.
(bkz: msn de 80 kere üst üste oturum açan dallama)
dakikada 10 kez oturum açıp kapama potansiyeline sahip insandır.monitörünüzün sağ alt köşesini işgal eder.genelde kişinin engellenmesiyle son bulur.

zorunlu edit:kişinin silinmesiyle son buluyormuş.
(bkz: zipçıktı)
dikkat çekmeye çalışan kişidir . ben burdayım bana da bir şeyler yazın demek istemektedirler aslında .
internetinde sorun olan kişi.
interneti gidip geliyorsa usb modeme sahip olmayan kişidir. ethernetten bağlanıyordur.
engelleyerek değil de listeden silerek kurtulacağınız kişidir. çünkü engelleyince yine dın dın geliyor. en güzeli sil kurtul. o sana yazmak isterse yazsın.
(bkz: bu oturumu sevipte kavuşamayanlar için acıyorum)
monitörün alt tarafından zıplayarak beni seç beni seç diye bağıran kullanıcı.