bugün

bugün birisi ile tanıştığım zerzevat sürü bireyi. az önce arkadaşlara anlattım varmış daha çok bunlardan.

sabah hotmail hesabımı verdiğim bir şirketten önemli bir mail bekliyorum.

msn i açıp "xxxx@hotmail.com sizi listesine ekledi" şeklinde mesaj alınca, "vay herifler online yardımcı olacak sanırım" deyip kabul ettim.

olaydan 20 dakika sonra ekranın sağ tarafında minik minik mavi pencerelerin biri açılıyor biri kapanıyor. "sanırım msn sunucularından bir kapanıp açıldı herkes aynı anda giriş yaptı" şeklinde düşünürken gözüme hepsinin aynı nick olduğu takıldı.

nick allah sizi inandırsın şu;

"Kö$é¥é o†u®Mu$ éS®ã® ¢ékéñ,ßãLi PãKé†i ©éßiñDé Gézéñ,©ãñı SıkıLDıMı ãDãm KéSéñ ßi® LiS€li Gö®ü®Séñ ßéñi Hã†ı®Lã ©ñm"

benim mail beklediğim şirket sanıp kabul ettiğim adam esrarkeş, balici, adam çizen bir liseli çıkıyor. yetmiyor adam msn e giriş olayına yeni bir boyut getirmiş. coşmuş, coşturuyor. ardı ardına en az 20 kere oturum kapatıp açıyor. artık "ben geldim lahehooyyaremiyoooaağğrospa" mı diyor anlamadım.

bloklamak için açtım penceresini. şeytan dürttü,

Deep said:
merhaba

Kö$é¥é o†u®Mu$ éS®ã® ¢ékéñ,ßãLi PãKé†i ©éßiñDé Gézéñ,©ãñı SıkıLDıMı ãDãm KéSéñ ßi® LiS€li Gö®ü®Séñ ßéñi Hã†ı®Lã ©ñm said:
?

Deep said:
"?" ?. eklemeşiniz de beni? tanışmıyoruz sanıyorum.

Kö$é¥é o†u®Mu$ éS®ã® ¢ékéñ,ßãLi PãKé†i ©éßiñDé Gézéñ,©ãñı SıkıLDıMı ãDãm KéSéñ ßi® LiS€li Gö®ü®Séñ ßéñi Hã†ı®Lã ©ñm said:
tanışıyozmu aq

Deep said:
aslında evet. yakınım baya size. anne tarafından.

hatice senmisin

Deep said:
daha yakın evladım. baba de bana istersen bundan sonra. babanım ben senin.

senn aq ....... (burası biraz ağır)

Deep said:
aaa ayıp ama babaya denir mi öyle. balici şirin seni. annene selam.

<blok> + <sil>
engellenip silinmeyi hakeden dallamadır.
alttan çıkan pencereye tıklamak suretiyle engel işaretine tıklanası kişilik.
pc'nizin kilitlenmesine sebep olan kişiliktir kendileri, acayip sinir yapar bünyede, derhal penceresi açılmalı ve engel işaretine duraksamadan sürekli basılması, işaret parmağımız yalama olduktan sonra son bir hamle ile engelli bırakılması gerekendir.
eğer plus yüklüyse ve event notifications açıksa pek de işe yaramaz engellemek. engelleseniz de aşağıda yazıp durur(bir kurtuluş yolu varsa söyleyin yoksa elim kişi sil e gidiyor.);

srkn88 status changed: busy
srkn88 status changed: online

insanı deli etmek için birebir.

edit:
--spoiler--
(bir kurtuluş yolu varsa söyleyin yoksa elim kişi sil e gidiyor.)
--spoiler-- *
-beni eklemişsiniz (kalabalıklar ama ha cesaret, adam sen de ekrandan çıkacak değil ya)
+kimim ben?tanışalım mı?
-...(bi kişimiymiş yani)
-orda kaç kişisiniz? kieh kieh.abi sen tek başına yazerken korkuyo musn?
"vardır böyle tipler çünkü en az üç kişi gezen.mahallenin delikanlı, eli kanlısıdır."
+bi soğhğped edek dedik düdüğe bak.sı.dırtma lan.burayı da mı bozdunuz.entel bozuntuları.delikanlı olun
-....(okus pokus sağ tuşs!engelleveraous)
bu işi messengere eklenebilecek küçük bir yamayla yapan kişidir bu.yamayı ekledikten sonra bi anda istediğin kadar oturum açabiliyosun ard arda.karşıdakinin ekranının da ebesini skmiş oluyosun böylece.
kızmayın abileri, çocuk daha yeni öğrenmiş msn kullanmayı, bırakın girsin bu tür olaylara, eğlensin öğrensin.
eskiden yapardık biz de, hey gidi günler.
sabah, öğle, akşam dayak yemeyi hak eden, oturum sayısı kadar tekme ve tokatın suratında patlaması normal olan, görmemişin çükü gibi milleti rahatsız etmeyi seven dallamanın tekidir.
http://img95.imageshack.us/img95/7848/yuhjz7.png

böyle bir şeydir.
durumunuzu meşgul olarak değiştirdiğinizde sizi rahatsız edemeyecek kişidir.
41. kere de artık kamerayı karşılıklı açar açmaz suratına ekrandan * vacip olan ve sonucunda ekrana verdirdiği zarardan dolayı kendisine bi de dava açılması gereken kımıl zararlısıdır!!!
Nick name alanında duyuru yapan, don gömlek satan türevleride bulunmaktadır.
takımı şampiyon olunca, takım logosunu msn e koyup sıkça açan kişiler.
(örn: Şampiyon Galatasaray şimdi oturum açtı
Şampiyon Galatasaray şimdi oturum açtı
Şampiyon Galatasaray şimdi oturum açtı...)
linksys wireless modem kullanan insandır belkide.
dövülesi insan çeşididir. dikkat çekmek isterler genelde. gelin benim ağzımı yüzümü kırın diye bağırıyodur bunlar...
msn'de kimseyle diyalog kuramıyordur muhtemelen. çıkıp çıkıp giriyordur ki görsünler ben de buradayım diye.
msj sesini duyup heyecanla koştuktan sonra bilgi msjıyla karşılaşınca dumur olunan durumgillerden
(bkz: beni seç beni seç)
araçlar-seçenekler-uyarılar ve sesler sekmesinden kişiler çevrimiçi olduğunda uyarı görüntüle özelliğinin kapatmanız halinde ne kadar ugrasırsa ugrassın farkında olmayacagınız dallama.
sesi de kapatmayı unutmayınız. *
ekranın sağ yanını "dın dın dın" sesleri eşliğinde komple kaplayan dallamadır.
küfür yağdırılan, anti patik ve şiddete yönelik hisler uyandıran ve hemen silinen dallamadır.
-hay Allah belanı yaaa gerizekalııııı!!!!

diyerek engellenen kişidir.
neyseki gtalk olayina bulasmasmis, msn denen teknolojinin icine eden, kontakt listesinden acele silinmesi gereken dallamatif kisiliktir.
beni farket diye anıran kişidir.ıykk denilesidir.
dayak istiyorum ,dayak istiyorum ,dayanamıyorum biri beni pataklasın, kaşınıyorum ,hadi artık dövün beni mesajı veren insandır. *